• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja mam natomiast taki problem ze czasem po prostu znika dźwięk na kilka minut oraz czasem gra nie chce sie włączyc i wyskakuje błąd ze operacja została zamknięta. Co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 12:24, AlieN_dwa napisał:

Witam!
Gram sobie w TDU i w miarę chodzi mi płynnie. Ale jak tylko podłączę kierownicę do niej (firmy
Genius), gra tnie się niemiłosiernie. Bardziej przypomina mi to wyświetlanie zdjęć niż grę.
Sterowniki do kierownicy są aktualne. Po wyłączeniu kierownicy gra chodzi znowu płynnie.


Też tak mam. Jak wiem to nie jesteśmy sami, więcej osób ma takie problemy. Ja też mam Genius''a.
Kiedyś byłem z nią u kolegi na Toce Driver 2 i tak samo było.
Niekiedy u mnie się da pograć na kierze, niekiedy nie... jak się uda to wszystko chodzi płynnie. Zauważyłem, że spadek płynności jest dopiero po włączeniu opcji "Włącz kierownice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 17:43, slawekw13 napisał:

Jak odczytać newsa w TDU??


Info > Wiadomości > i wybierasz ostatnią wiadomość bo zazwyczaj wyświetla się pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 18:02, Martin93 napisał:

Mam pytanie: czy tdu obsługuje monitory panoramiczne i jak to wygląda??? Proszę o szybką odpowiedź


Obsluguje po prostu wybierasz rozdzielczosc odpowiednia dla monitora panoramicznego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 20:59, MatiX1234 napisał:

Mam pytanie gdy jeżdze pojawieja mi sie ikony innych graczy czy można z nimi rozmamwiac?


Jak ikony? :D Normalny samochod jedzie przeciez rozmawiasz z nimi albo przez mikrofon albo w czacie ("T")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 21:07, fifomaniak napisał:

> Mam pytanie gdy jeżdze pojawieja mi sie ikony innych graczy czy można z nimi rozmamwiac?

>

Jak ikony? :D Normalny samochod jedzie przeciez rozmawiasz z nimi albo przez mikrofon albo
w czacie ("T")

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

naciskam t ale nic sie nie dzieje tylko cos brzeczy
chyba wiem czemy poniewaz nie mam konta game spy ale nie wiem jak je zalozyc!;(
moze ktos mi powie?? najlepiej jak da nr GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2007 o 19:12, fifomaniak napisał:

To masz inny plik niz powinien byc przeinstaluj gre po prostu


Myślisz, że nie próbowałem reinstalować? -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2007 o 12:12, PaulPL napisał:

Witam. Niecałe 40min temu rozpakowałem i zainstalowałem TDU, jednak mam "mały" problem. Mam
Athlona 3000+, GF 7300GS, 1024MB RAM i dużo wolnej przestrzeni na dysku, jednak gra nie działa
poprawnie nawet na najniższych detalach :( Podczas jazdy nagle następuje "zatrzymanie" obrazu.
Muzyka i dźwięki nadal są, jednak obraz pojawia się dopiero po kilku sekundach. Oczywiście
samochód stoi wtedy gdzieś na poboczu lub wśród drzew. Czym może być spowodowany ten brak płynności?
Jeszcze spróbuję zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej, jednak nie wiem czy
to coś pomoże. Odpiszcie proszę.

Ha ! Dokladnie te same "objowy" opisales co u mnie ... -nic dodac ,po prostu "masakra" :((
Pisalem o tym wczesniej ... ,to znaczy gdzies w okolicach 40-50 "stronki" tego Forum... ,ale fakt namnozylo sie tych wpisow nazbyt duzo (!!)by znalezc to co nas interesuje... Do rzeczy- znalazlem "winowajce" takich objawow ... -kierownice (!?!) Tak ,tak ,to dziwne ,czegos takiego nie bylo w zadnej "samochodowce" i to nawet dosc "wiekowych" i malo renomowanych firm !!
Rada : odlacz kierownice a podlacz np.joystick (ja tak zrobilem) i gra bedzie "smigac" calkiem OK , ...tylko t sterowanie joyem a nie kiera moze wkurzac ... :((
Nadzieja juz tylko w zbyt dlugo oczekiwanym patchu !!! -oby tego buga Atari zauwazylo .. lub ktos im zglosil.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2007 o 22:00, krzykos napisał:

Mam 2 pytania:
1-jak rozmawiać przez mikrofon
2-kiedy wyjdzie path


1. W opcjach musisz włączyć głos i potem zbindować klawisz pod voip. Wystarczy go potem przytrzymać i gadać.
2. Tego nie wie nikt >D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2007 o 00:40, Kropek13 napisał:

> Mam 2 pytania:
> 1-jak rozmawiać przez mikrofon
> 2-kiedy wyjdzie path

1. W opcjach musisz włączyć głos i potem zbindować klawisz pod voip. Wystarczy go potem przytrzymać
i gadać.
2. Tego nie wie nikt >D


A jak "zbindować" ten klawisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zakupiłem Gre Test Drive: Unlimited dnia 2007.05.08 od tamtego dnia Gram sobie spokojnie ben problemów bardzo zadowolony z gry itd. Lecz dzisiejszego poranka ok godziny 8:00 uruchomiłem gre Wykonałem jakieś tam zadanie następnie na czas jakiś 30min wyłączyłem ją po upływie tego czasu, Uruchamiając Gre Wyskoczył mi błąd "Nieprawidłowy Klucz Produktu" co się dzieje i jak mam rozwiązać ten Problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2007 o 09:23, CiSekPL napisał:

Zakupiłem Gre Test Drive: Unlimited dnia 2007.05.08 od tamtego dnia Gram sobie spokojnie ben
problemów bardzo zadowolony z gry itd. Lecz dzisiejszego poranka ok godziny 8:00 uruchomiłem
gre Wykonałem jakieś tam zadanie następnie na czas jakiś 30min wyłączyłem ją po upływie tego
czasu, Uruchamiając Gre Wyskoczył mi błąd "Nieprawidłowy Klucz Produktu" co się dzieje i
jak mam rozwiązać ten Problem


Ja mam to samo!!!!!!!!!!1 POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2007 o 09:23, CiSekPL napisał:

Zakupiłem Gre Test Drive: Unlimited dnia 2007.05.08 od tamtego dnia Gram sobie spokojnie ben
problemów bardzo zadowolony z gry itd. Lecz dzisiejszego poranka ok godziny 8:00 uruchomiłem
gre Wykonałem jakieś tam zadanie następnie na czas jakiś 30min wyłączyłem ją po upływie tego
czasu, Uruchamiając Gre Wyskoczył mi błąd "Nieprawidłowy Klucz Produktu" co się dzieje i
jak mam rozwiązać ten Problem


sry za double post: reinstal nie pomógł z netem wogóle nie łączy, to moze być wina serwera albo patha który nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej a jak bede mial kompa : Intel Pentium 4 (3,0GHZ), 1 GB ramu , GALAXY GF 7600GS DDR3 256 128 bit itd. to pogram se w TDU tak zeby gra sprawiala radosc grafiką i nie zacinaniem się ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować