• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.06.2007 o 23:13, OmenGda napisał:

> Mam nadzieje że path wyjdzie przed 17 czerwca 2007 .
a co jest 17-go czerwca?
ja bym sobie nadzieji nie robil... bo nawet jak wyjdzie to dla nas (userow wersji pl) bedzie
dostepny dopiero jakies pare dni pozniej, jak z reszta nas juz informowano ;)
nie licz na 17 - bez sensu ;)
ja tam smigam po necie caly czas i jest wszystko good ;)
pozdr


ponieważ 17 wyjeżdżam i chciałem sobie pograć i zobaczyć nowe 2 auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Kurde czemu tak wszyscy wyczekują tego patcha? Ja gram juz dobre 2 tygodnie mam 77% gry, 100% odkrytych dróg zaliczone wszystkie wyscigi single palyer i praktycznie wszystkie misje typu modelka, autostopowicz i kurier i jakoś do tej pory nie miałem żadnych bugów czy jakiś problemów z grą, zdarza się że po minimalizacji gry i wyjsciu do windowsa a nastepnie ponownym wejsciu do gry pojawiają sie błedy w wyswietlaniu grafiki, ale to mozna łatwo wyeliminowac (alt+tab aż do skutku). Więc o co chodzi z tym patchem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 09:04, mustang500 napisał:

Siema, dostalem od Atari dziwna wiadomosc, i to nie po angielsku tylko (chyba) po hiszpańsku
czy tam po Portugalsku i nie wiem o co chodzi.


Też dostałem tą wiadomość. Tam pisze że będzie sprawdzana autentyczność gier dla dobra graczy. Będą zresetowane wszystkie rankingi online''owe. Pisze też że path ukaże się lada dzień i będzie do niego dołączony prezent w postaci 2 samochodów Audi S8 i Nissan Skyline GT

Można się spodziewać że darmowe będą tylko te dwa pojazdy. Za te w przyszłości trzeba będzie prawdopodobnie zapłacić

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 09:37, Mario16v napisał:

Witam! Kurde czemu tak wszyscy wyczekują tego patcha?

Inni wyczekują bo pojawiają się u nich błędy. To, że u Ciebie one nie występują nie oznacza już, że u pozostałości też tak będzie, dlatego właśnie oczekują patcha. Teraz już wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 16:21, Martin93 napisał:

Zapomniałem jeszcze dodać że to path będzie sprawdzał autentyczność więc jeśli ktoś ma pirata
niech nie instaluje patha :p... Pozdro

>Nareszcie zrobią porządek z tymi przygłupami którzy bawią się w obtłukiwanie innych.Wprawdzie to nic nie przeszkadza ale WNERWIA.Ja myśle że to są "Pirackie Dzieciaki".Osobiście uważam że jak kogoś niestać na Orginał to niech nie zaśmieca Gry.Atari powinna ich WYŁĄCZYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio gdzieś w necie wyczaiłem takie coś

Jak wyłączyć latające papierki, ptaszki itp:

Zmieniamy nazwę tego folderu:
z X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Details
na X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\BAK_Details

I to działa..żadnych śmieci i gra jeszcze bardziej kopa dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 18:27, S.V.P.A.M napisał:

Ostatnio gdzieś w necie wyczaiłem takie coś

Jak wyłączyć latające papierki, ptaszki itp:

Zmieniamy nazwę tego folderu:
z X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Details
na X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\BAK_Details

I to działa..żadnych śmieci i gra jeszcze bardziej kopa dostała.


KOPA TO ZNACZY CO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

SIEMKA !!!!!!!!!! CO MAM ZROBIC GDY WŁANCZAM TDU TO POKAZUJO MI SIE 3 PIERWSZE REKLAMY I PO TYH 3 GRA SIE WYŁANCZA I WRACA DO WINDOWSA TAK JAK BYM JO SAM WYŁONCZYL.

PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 19:54, CYCUSI152 napisał:

SIEMKA !!!!!!!!!! CO MAM ZROBIC GDY WŁANCZAM TDU TO POKAZUJO MI SIE 3 PIERWSZE REKLAMY I PO
TYH 3 GRA SIE WYŁANCZA I WRACA DO WINDOWSA TAK JAK BYM JO SAM WYŁONCZYL.

PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!

A jaki masz system operacyjny i kartę graficzną??? I jeszcze ile pamięci. Ogólnie specyfikacja kompa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 18:31, Van Mark napisał:

KOPA TO ZNACZY CO ??

1) Wylaczcie capslocka nie lubie tego na forach...
2) Kop jak kop w tylek czy gra przyspieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.06.2007 o 18:31, Van Mark napisał:


KOPA TO ZNACZY CO ??


To znaczy...giera zbiera dodatkowe 20FPS...przynajmniej na moim kompie. A i tak jest już przemajstrowana totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.06.2007 o 20:51, fifomaniak napisał:

> KOPA TO ZNACZY CO ??
1) Wylaczcie capslocka nie lubie tego na forach...
2) Kop jak kop w tylek czy gra przyspieszyla


1) A jak mam wyrazić DOBITNIEJ swoją myśl ?
2) Ja terz wielu rzeczy nie lubie..
3) Pytałem bo niewiem co tam jeszcze może przyspieszyć- zresztą śmieci i ptaszki dodają kolorytu.
4) Teraz już na poważnie - Po uzyskaniu "Mistrza"znikneły całkowicie wozy policyjne.Przedtem przeszkadzały
na każdym kroku-czy to norma ?
Niewiem czy Wam terz przeszkadzają brudne szyby szczególnie pod słońce ? jak "umyć"?
I ostatnie pytanie.Niezawsze jeżdzimy jak warjaci i troche kultury by sie przydało ale nie ma kierunkowskazów
Czy jest jakiś sposób na aktywowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.06.2007 o 10:30, Van Mark napisał:

4) Teraz już na poważnie - Po uzyskaniu "Mistrza"znikneły całkowicie wozy policyjne.Przedtem
przeszkadzały
na każdym kroku-czy to norma ?
Niewiem czy Wam terz przeszkadzają brudne szyby szczególnie pod słońce ? jak "umyć"?
I ostatnie pytanie.Niezawsze jeżdzimy jak warjaci i troche kultury by sie przydało ale
nie ma kierunkowskazów
Czy jest jakiś sposób na aktywowanie .

1)Wozow policyjnych nie mialem w trybie online - chyba ze w opcjach wylaczysz "Interakcje Online" - wtedy pojawiaja ci sie boty i policja tez jest. W trybie online policja jest tylko w misjach, w trybie jazdy swobodnej nie
2) Brudne szyby przy jezdzie przeszkadzaja niestety nie da sie ich umyc, szkoda, wycieraczki by sie przydaly
3) Kierunkowskazow tez nie ma, chociaz chcialbym aby byly, mam nadzieje ze pojawia sie w TDU 2, tak samo jak dzien i noc, deszcz i snieg (ale to juz nie mogloby byc O''ahu), normalne swiatla, wycieraczki i inne pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.06.2007 o 14:09, pan m. napisał:

Noc jest,jest taki mod,widziałem chyba na tdu.com.pl wtedy TDU wygląda prze pięknie.


Co to za noc ze sloncem? :P Mi chodzi o normalna noc kiedy trzeba wlaczyc swiatla kiedy w miescie latarnie sie pala itd. A jeszcze przydaliby sie piesi ale tacy ktorych mozna wylaczyc zeby przyspieszyc dzialanie gry i zeby nie mozna bylo ich przejechac bo to miasto jakies ponure takie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować