• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

co mam zrobic, żeby patch działał ?
wchodząc do gry mam dac pobierz nową wersję ( czy coś takiego ? ) ( to co się wyświetla jak sie chce grac online bez patcha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po prostu pobierz ją przez ten link. Potem rozpakuj i zainstaluj. ;)

ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_166a.zip

Vantor Zorin

>Czy to już finalny patch? Ten na który czekaliśmy?
Tak. Wreszcie się doczekałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.07.2007 o 11:56, kuko7 napisał:

Po prostu pobierz ją przez ten link. Potem rozpakuj i zainstaluj. ;)

a jak dam w grze ( jak chce włączyc online gre bez patcha, to sie pojawia czy chcę nową wersje patcha pobrac ) to też będzie ok tzn. ściągnie patcha PL oficjalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tego nie wiem... Pisało tak jak dostępna była tylko wersja angielska, pisze tak teraz, więc w zasadzie nie wiadomo jaki patch się ściągnie. Tu wszystko jest możliwe... dlatego polecam Ci tą bezpieczniejszą wersję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.07.2007 o 12:01, yahoou napisał:

to nie zalezy od tego na jakim patchu grales... ale jak to wylaczyc to w sumie tez nie doszedlem
do teog ;)


To źle bo nie chce grać i słuchać jak obcy ludzie gadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

szkoda, bo ja się boje sam, że coś zepsuje, albo źle zrobię, a tak to by się pewnie samo zrobiło ( jak bym w grze kliknął ),
a może Ktoś już ten sposób próbował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewny nie jestem, ale możecie spróbować. ;)

Opcje -> Głosy -> Aktywuj głosy

Tak mi się zdaje, że to może być to. Sam nie próbowałem, a teraz trudno byłoby znaleźć akurat takiego gościa, który ma włączony mikrofon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.07.2007 o 12:05, Sebo7 napisał:

szkoda, bo ja się boje sam, że coś zepsuje, albo źle zrobię, a tak to by się pewnie samo zrobiło
( jak bym w grze kliknął ),

Bez przesady. ;)

Klikasz na link -> pobierz -> wybierasz miejsce, w którym ma się zapisać -> gdy wyszukasz zapisany patch to klikasz na niego i się rozpakowuje -> gdy się rozpakuje to już tylko instalacja -> Dalej, dalej, dalej i zakończ -> koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przeciez napisal pare postow wczesniej, ze da znac jakie poprawki są wniesione...
ja i tak mimo ze nie mialem beta zrobie reinstalke, tak profilaktycznie...
tylko male pytanie... czy jak bede robil backum save game, to tylko te pliki co sa w folderze "moje dokumenty"-caly katalog tdu?
czy jest jeszcze gdzies ukryte cos??
bo i tak sie do formata przymierzam, szkoda bylo by mi tyle % gry stracic :(
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety z nowym patchem mam problem... już od momentu zainstalowania wersji angielskiej, czy też polskiej bety gra nie uruchamia się (sprawdza płyte, na 5 sekund pojawia się czarne tło i pojawia się komunikat o tym że testdriveunlimited.exe wykonał nieprawidłową operacje). Myślałem że coś zmieni się po wyjściu wersji ostatecznej jednak tak się nie stało. Komputer mam na granicy (a właściwie troche pod) wymagań minimalnych: Celeron 2,8GHz GF6600 256MB 1GB ram. Na wersji 1.45 mogłem grać bez problemów. Reinstalacja gry nie pomogła, ma ktoś jakieś sugestie co mógłbym zrobić? Przeinstalowanie systemu jest ostatecznością...

PS. Widziałem podobny problem opisany gdzieś wcześniej, jednak jedyną odpowiedzią okazał się za słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie tutaj proszę tylko o bugi i info :) inaczej ktoś przez przypadek nie otrzyma odp... Tematy techniczne polegają na prostej zasadzie: mam problem - ktoś podaje rozwiązanie i tyle.

Infa na stronie nie ma bo tego nie robie ja :P tylko osoby odpowiedzialne za newsy na stronie :P
Dlatego wolałem podlinkować tutaj bo kto wie kiedy pojawi się oficjalne info :) tam będzie także lista zmian.

I bardzo proszę o nie oftopowanie... już nie mam siły usuwać wszystkich waszych postów nie na temat za dużo to czasu zabiera :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem szczerze, że w tej kwestii są tylko 2 opcje albo komunikat był inaczej nagrany, lub druga opcja to komunikat pośredni czy mniej ważny jest ciszej puszczany jak to ma miejsce s Stalkerze.

Skontaktuje się z LC i zobaczymy jak wyglądają nagrania. Oczywiście nie gwarantuje że odpowiedz będzie w tym czy przyszłym tygodniu gdyż na razie LC ma patche do innych gier w harmonogramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy nie mysleliscie zeby do patcha odrazu dodac :

Poprawka która umożliwiająca odkrycie obszaru Pu''uloa
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.07.2007 o 15:39, VoytaS.tk napisał:

Czy nie mysleliscie zeby do patcha odrazu dodac :

Poprawka która umożliwiająca odkrycie obszaru Pu''uloa
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip

?

JEST DODANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować