Zaloguj się, aby obserwować  
Zglebiczart1

Top50 - temat ogólny

68 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 17:39, Zgłębiczart napisał:


>
> I do kogo tu mieć pretensje. Nie chcesz mieć możliwości otrzymywania zaproszeń to zablokuj

> tą opcję. Proste
> Pozatym ja prowadzę mały spis ludności.
>
Jesteś jedynym nabijaczem znajomych na forum którego lubie :) Nic do ciebie nie mam, fajnie
sie z tobą gada, ale tacy jak Super Bizon... ech



Dzięki, po prostu znajomych zacząłem dodawać gdy stwierdziłem, że mój sajt jest godzien bycia w top5.
Chyba nie zarzucicie mi że znalazłem się tak tylko dzięki jednorazowym odwiedzinom tych których dodałem do znajomych. Mój sajt codziennie odwiedza około 200 osób i nie nudzą się. Codziennie są nowe, ciekawe artykuły. Mój sajta działa na zasadzie strony int. a nie bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 17:45, awesome napisał:

Dzięki, po prostu znajomych zacząłem dodawać gdy stwierdziłem, że mój sajt jest godzien bycia
w top5.
Chyba nie zarzucicie mi że znalazłem się tak tylko dzięki jednorazowym odwiedzinom tych których
dodałem do znajomych. Mój sajt codziennie odwiedza około 200 osób i nie nudzą się. Codziennie
są nowe, ciekawe artykuły. Mój sajta działa na zasadzie strony int. a nie bloga.

Nom, moim skromnym zdaniem jest dużo lepszy niż sajt Dipstera ale to szczegół. Myśle że nieprędko wypadniesz z top5 o ile w ogóle :) Życze powodzenia i dalszego "ulepszania" sajta. A co do systematycznych odwiedzin, to wszyscy nabijacze znajomych na szczęście spadną bardzo szybko, bo oni "jadą" właśnie na takich jednorazowych odwiedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chociaż właściwie nie wiem po co się witam...
Przejdźmy do sedna sprawy. Top5, jak i Top50 to przeżytek, zdzierstwo i w ogóle. Po pierwsze... SimekPL, gość se ustawi bota czy tam pobawi się w html''u i jest pierwszy w tym wszystkim, co to ma być za sprawiedliwość? GS''a ma takiego sobie, więc nie rozumiem tego wszystkiego. Potem jest Sklepsajt, lolz ludzie ten gramsajt jest ubogi, słaby i w ogóle jak ktoś się interesuję sklepem.gram.pl to wiadomo na jaką podstronę idzie co nie? Usuńcie to! Thilnenn czy ktoś też tam jakoś nieuczciwie (choć mogę się mylić), Fanclub Basi, też mi czym śmierdzi, jakąś podpuchą. Marek Lenc może zostać, bo przez te kalambury się tam znalazł. Po co te całe Topy skoro są sfałszowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś dowód na to iż toplista jest sfałszowana czy po prostu nudziło ci się w niedzielne przed południe i postanowiłeś pokrzyczeć?

Dnia 18.05.2008 o 11:30, Shadowser napisał:

też tam jakoś nieuczciwie (choć mogę się mylić)

Bo akurat tym cytatem powyżej tylko pokazujesz, że nic do powiedzenia nie masz. Kolejny dzieciak z kompleksami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 11:56, Mistic napisał:

Masz jakiś dowód na to iż toplista jest sfałszowana czy po prostu nudziło ci się w niedzielne
przed południe i postanowiłeś pokrzyczeć?

Masz jakiś dowód na to, że toplista nie jest sfałszowana? Aha, chciałeś tylko udowodnić swą "niby" wyższość nad innymi.

Dnia 18.05.2008 o 11:56, Mistic napisał:

> też tam jakoś nieuczciwie (choć mogę się mylić)
Bo akurat tym cytatem powyżej tylko pokazujesz, że nic do powiedzenia nie masz. Kolejny
dzieciak z kompleksami ;-)

Akurat tymi słowami zasłużyłeś sobie na miano zakompleksionego dzieciaka miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować