Zaloguj się, aby obserwować  
Bartuc

Komunikator tlen.pl

132 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 22:15, damienthorn napisał:

Dostał już ktoś z Was zaproszenie do przetestowania nowej poczty o2 ? Na pierwszy rzut oka
gmaila przypomina... Przynajmniej 10 GB jest.

Ja jeszcze nie, ale 1 giga to i tak za dużo, nigdy 60 mega nie przekroczyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:50, Steven8 napisał:

> Dostał już ktoś z Was zaproszenie do przetestowania nowej poczty o2 ? Na pierwszy rzut
oka
> gmaila przypomina... Przynajmniej 10 GB jest.
Ja jeszcze nie, ale 1 giga to i tak za dużo, nigdy 60 mega nie przekroczyłem :P


No masz racje ja mam poczte na tlenie i do 100 mega w zupełności wystarczy a ta now poczta po widocznych screenach nie jest taka zła...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu tlena , zarejestrowaniu się i importu kontaktów z programu GG wyskakuje mi coś takiego:
Nie można utworzyć gniazda nasłuchującego.
Spróbuj zmienić port lokalny na inny w ustawieniach GG.

Co mam zmienić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach programu wejdź w Sieć/Gadu-Gadu --> Inne. Upewnij się, że masz włączone połączenie bezpośrednie i port lokalny 1560. Sprawdź też firewall czy go przypadkiem nie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:07, Aryam napisał:

W ustawieniach programu wejdź w Sieć/Gadu-Gadu --> Inne. Upewnij się, że masz włączone połączenie
bezpośrednie i port lokalny 1560. Sprawdź też firewall czy go przypadkiem nie blokuje.


Połączenie bezpośrednie mam włączone port lokalny też 1560.
Ale jak wyłączam w opcjach "chcę mieć możliwość rozmowy z użytkownikami GG" to błąd już nie wyskakuje tylko że można pisać wyłącznie do sieci tlen. Możliwe że to coś z gg???
Dam screena...

20070908175055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tlenem gdyz nie wyswietlaja mi sie reklamy w okienku rozmowy imo ze sa wlaczone co skurkuje komunikatem pojawiajacym sie za kazdym wlaczeniem okienka. Stad pytanie czym badz jak wylaczyc reklamy w okienku rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:11, Ponury Żniwiarz napisał:

Witam mam problem z tlenem gdyz nie wyswietlaja mi sie reklamy w okienku rozmowy imo ze sa
wlaczone co skurkuje komunikatem pojawiajacym sie za kazdym wlaczeniem okienka. Stad pytanie
czym badz jak wylaczyc reklamy w okienku rozmowy:)

To chyba jakiś błąd, bo ja mam dzisiaj to samo :/ Jak odpale okno rozmowy, to wyskakuje mi błąd:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:11, Ponury Żniwiarz napisał:

A nie wiesz jak wylaczyc reklamy??

Niestety nie:/ Przeszukałem całe opcje tlena i nie moge nigdzie znaleźć tego żeby wyłączyć reklamy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Po zmianie sprzętu (szczegóły na GSie) i postawieniu na nowo WinXP Pro PL SP2, wgraniu wszystkich aktualizacji z WinUpdate i zainstalowaniu nowej, stabilnej wersji tlena, bardzo często "zawiesza" mi się okno rozmowy, tzn. pole do wpisywania tekstu się zacina, przestaje migać kursor, wpisywanego tekstu nie widać, ale po ok. 15-20 sekundach pojawia się; tak samo jest, gdy ktoś do mnie pisze: w "zawieszonym" oknie wiadomości docierają do mnie z pewnym opóźnieniem. Chwilowo problem znika, gdy zamknę okno rozmowy i otworzę je jeszcze raz, klikając na dowolną osobę na liście kontaktów. Wtedy wszystko, co wpisałem, pojawia się w okienku, ale po pewnym czasie znowu okno rozmowy się zawiesza.

Rozmawiałem z kolegą: mówił mi, że miał również kiedyś taki problem a przyczyną było to, że nie wyskakiwało mu okno z reklamą po uruchomieniu komunikatora (u mnie to okienko też nie wyskakuje). Podobno pomogła reinstalacja tlenu - u mnie niestety nie pomogła.

Czy możecie mi pomóc? Czy wiecie, co może powodować ten problem? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować