Zaloguj się, aby obserwować  
Bartuc

Komunikator tlen.pl

132 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 17:15, dulak napisał:

To jest w \Tlen.pl\skins\skin_set oddzielnym folderze


I wchodzisz w opcje/wygląd i tam te od skórki i masz listę :)
SOrry, nei mogę dokłądniej napisać.
Brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tlen jest fajny ale mam na nim "aż" 6 znajomych... Próbowałem już kiedyś przekabacić kilka osób na tlena ale bezskutecznie. A pocztę przeglądam tylko przez tlena :P Żadnych outlooków etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:03, Geglash napisał:

Tlen jest fajny ale mam na nim "aż" 6 znajomych... Próbowałem już kiedyś przekabacić kilka
osób na tlena ale bezskutecznie.


To głównie porażka o2.pl, które kiepsko się stara w promocji tego komunikatora. Jakby tego mało, to większość użytkowników komputerów jest po prostu zwyczajnie zacofana i nie potrafi wybierać - zamiast tego ściągają to co ma większość i tyle :/ Sam mam zaledwie 4 kontakty z ID Tlena, a pomimo tego i tak gadam z tymi osobami najczęściej poprzez nr GG :) Mimo to nadal korzystam z Tlena - po prostu podoba mi się multum opcji i styl tego komunikatora, jednocześnie też wspieram ten komunikator, bo ma wiele ciekawych i bardziej udanych od GG rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tymi co mam na tlenie rozmawiam wyłącznie przez tlena. Oni też nawet do mnie nie piszą na gg (chociaż mają mój numer). Kto raz zobaczył tlena ten już się od niego nie odwróci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja podobnie, mam 4-5 Tlen ID , ale głónie korzystam z niego jako zamiennik GG ;-)

Pocztę natomiast odbieram nie przez Tlen.pl , ale programem alternatywnym, mam po prostu za dużo kont, by bazować na tym jednym ^^

Btw. I tak dobrze, że wraz z nowym buildem Tlen''a jest inna skórka startowa, tamta poprzednia aż straszyła :)
Ja obecnie używam skórki ekipa.tlen.pl , jest miodna, w pomarańczu utrzymana, a jako że to mój ulubiony kolor to rzuciłem skina iMac i mam tego ^^

Btw. Można by się powymieniać Tlen ID (ja z forum mam tylko jedną osobę ^^ ) , ot tak, żeby tlenowe FL zwiększyć...
Ale to tylko taki mały pomysł:P Mniejsza, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nowej wersji tlena pojawia się taki napis " www.radar.pl " i mam pytania
a ) co to jest ?
b ) da się to jakoś wykasować bo strasznie denerwuje mnie to mruganie tej kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:11, Sebo7 napisał:

a ) co to jest ?

Reklama, wkurzająca zresztą.

Dnia 28.10.2007 o 14:11, Sebo7 napisał:

b ) da się to jakoś wykasować bo strasznie denerwuje mnie to mruganie tej kreseczki


Nie. A przynajmniej żaden mędrzec technologii informatycznej na to jeszcze nie wpadł. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:32, dulak napisał:

No i nie dzałają mi ściągnięte skórki :( albo nie działają albo nie umiem ich jakoś zainstalować

Daj mi link do skórki i swój adres mailowy, to Ci wyślę to w takiej postaci, że chyba zainstalujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:11, Sebo7 napisał:

w nowej wersji tlena pojawia się taki napis " www.radar.pl " i mam pytania
a ) co to jest ?
b ) da się to jakoś wykasować bo strasznie denerwuje mnie to mruganie tej kreseczki



@ad0 - zakład , że się da? :P

Już to opisywałem, więc proszę zajrzeć tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2122&pid=86

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin, mam pewien problem z Tlenem...
A mianowicie podczas minimalizowania/zamykania okna programu (patrzcie obrazek), komunikator całkowicie mi się wyłącza zamiast zminimalizować do zasobnika systemowego!?
Próbowałem go już przeinstalować na starszą wersję, oraz całkowicie odinstalować i zainstalować starszą wersję nic nie pomogło?

[EDIT] Oczywiście próbowałem również restartować komputer. Dodam jeszcze, że system jest świeżo po instalacji - półtora tygodnia temu...

20071031190150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:04, balduran2 napisał:

Od kilku godzin, mam pewien problem z Tlenem...



Moim zdaniem wina skórki, tzn. może niedopracowana czy niekompatybilna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:41, Mr.M napisał:

Moim zdaniem wina skórki, tzn. może niedopracowana czy niekompatybilna?

Już rozwiązałem problem...
Nie wiem z jakiej przyczyny, ale w ustawieniach sama odznaczyła mi sie opcja "Przy próbie zamknięcie klienta umieść go w SysTray''u".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 19:58, balduran2 napisał:

Już rozwiązałem problem...
Nie wiem z jakiej przyczyny, ale w ustawieniach sama odznaczyła mi sie opcja "Przy próbie zamknięcie
klienta umieść go w SysTray''u".


Powiem tylko tyle - tego się nie spodziewałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:09, Sebo7 napisał:

dlaczego nie chce mi wysylać sms-ów z tlena na Ere ?

Z tego względu, iż musisz wpisać do ustawień programu [patrz obrazek] numer telefonu oraz hasło do bramki SMS na www.eraomnix.pl - dostęp do takiej bramki kosztuje tyle co zwykły SMS wysłany z sieci Era...

20071101163929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu nawaliło, więc gaax, mądra głowa chciał sobie zmienić komunikator, na kolejny jeśli chodzi o popularność - tlen.pl. Po zainstalowaniu i zaimportowaniu listy z dogorywającego gadu gadu wyskakuje okienko "błąd przy autoryzacji, podaj nowe hasło" i czego bym tam nie wpisał, wpuścić mnie to programu nie chcą, no. Ktoś ma pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować