Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień czwarty

44 postów w tym temacie

Hakken

Bez wątpienia samochody potrafią dostarczać emocji. Jeżeli jednak szukacie czegoś naprawdę mocnego, jeżeli lubicie zastrzyk adrenaliny to dzisiejszy dzień jest w sam raz dla Was. Bowiem dziś, zgodnie z obietnicami będziemy mówić o motocyklach. Oczywiście jak wszystko w TDU tylko tych z najwyższej półki.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna. Juz a dostalem i gram, tylko piekielnie zabkuje mimo tego ze mam 1,5 gb ramu;(. Zastanawia mnie jedna rzecz? Czemu nie dzialaja serwery TDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dawcami nerek nazywaja motocyklistow, ale tych jezdzacych na scigaczach ;)
Choppery to zupelnie inny swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tę grę od wczoraj, jest fajna choć nie powala... Jeśli ktoś grał w inne samochodówki to od nowa musi sie uczyć panowania nad pojazdem, choć w tym pomagają (choć czasami wręcz przeciwnie) elektroniczne systemy, które możemy dopasować do własnych upodobań. Niestety motocyklami nie można jeździć od początku gry:/ Trzeba najpierw odblokować (dojechać doń na 4 kółkach) wszystkie salony samochodowe na wyspie. Prawda jest, że dosyć łatwo zarabia się tam kasę - wystarczy bez stłuczek "doprowadzić" na 1 z 30 zamówień ekskluzywny samochód "A" a do kieszeni wpada nawet do 130tys. $! Odradzam te grę starszym komputerom, gdyż u mnie chodzi (nie zacinając się) tylko przy niskich detalach. A mam 1GB Ram, GF 6600GT 256MB, Athlona 64 3000+.
Mam problem z "KONTYNUOWANIEM" swojej kariery, ponieważ gdy próbuję wznowić wcześniejszą grę pojawia się czarny ekran i słychać tylko przerywaną muzykę, po chwili gra sie albo normalnie uruchamia (kontynuuje grę - jak powinna) albo niestety resetuje komputer i może tak się resetować do 4 razy zanim ''zaskoczy'':/ Ma ktoś może na to lek?
Smuci też, że w poradniku gry (no i chyba naprawdę w grze) jest tylko ok. 80 samochodów + 8 motorów, z zapowiadanych wcześniej ponad 125 pojazdów... Może jeszcze dadzą do ściągnięcia... [OBY]
Gram na profilu offline, bo gdy grałem online to non-stop traciłem połączenie z serwerem i wyskakiwał mi komunikat, że muszę znów sie połączyć co trwało albo do 2 min. albo się w ogóle nie udawało, a gra z profilem online bez połączenia z serwerem jest niemożliwa! Więc wolę grać offline, ponieważ będę mógł grac nawet gdy niebędę miał neta. Ja sam ocenia grę na 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:43, ChochlikPL napisał:

U mnie z netem wszystko ok ale i tak nie mogę się połączyć z siecią.

Ja mam neta 4 mega i lipa-nie wiem co mam powiedziec -:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche gorszy artykuł "od tego z dnia trzeciego", ale może jest to spowodowane tym że bardziej kręcą mnie samochody niż "motorki". Ale nie zważajcie na mój komentarz i zabierajcie się do czytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MV Agusta Tamburini. Jak zobaczyłem ten motor 2 lata temu to gały mi wyszły z orbit. Jak dowiedziałem się z tego artykułu, że będzie w tej grze. Już nie mogę się doczekać jutra. ;-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować