Zaloguj się, aby obserwować  
milten0

Wasi ulubieni bohaterowie Gothica, Gothica 2,Gothica 2 + Noc Kruka.

11 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 16:57, milten0 napisał:

Wpisujcie nazwy waszych ulubionych bohaterów.

Masz wyszukiwarkę przecież, wpisz jedną z tych nazw a zaraz Ci znajdzie, mój ulubiony bohater to Bloodwyn, Flether, Milten i Kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co komu taki spamerski temat. Równie dobrze możesz powiedziec o swoich ulubionych bohaterach w istniejących tematach dotyczących Gothica, przecież tyle ich wszystkich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:24, Ecko09 napisał:

Ja najbardziej lubię Xardasa. W każdej części. To jest boska postać :D

" Xardas , Xardas, ciagle ten Xardas..." jak to określił chyba misztrz gildi magow w drugiej odsłonie, Też go lubiłem na swój sposób, ale móji faworyci to Diego i Gorm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zakładałem taki temat ale mi zamknęli szkoda.Ale moi ulubieni to:
-Gorn
-Diego
-Bezimenny
-milten

Ten temat jest praktycznie bez sensu bo każdy będzie powtarzał diego,Xardas,lares,milten,gorn i lester więc dlatego uważam że jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:25, Kradziej napisał:

Jeśli żaden mod nie zauwazył tego tematu - proponuję go ZAMKNĄĆ...


A ja proponuję NIC NIE PISAĆ jeśli nie masz nic do powiedzenia, poza tym nie Ty jesteś od decydowania co jest do zamknięcia a co nie. Jeśli widzisz temat do zamknięcia to pisz do nas przez formularz http://www.gram.pl/moderator a w tej chwili otrzymujesz ostrzeżenie

A temat i tak zamykam, tematów o Gothicu jest multum i kolejny, nic nie wnoszący jest zbędny, równie dobrze można o tym pogadać w istniejących tematach o Gothicu, wystarczy w wyszukiwarce wpisac "Gothic" i jest lista tematów na kilka stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować