Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

FORMUŁA 1- Typujemy Wyniki Poszczególnych Grand Prix

666 postów w tym temacie

1.Fenando Alonso
2.Lewis Hamilton
3.Nick Heidfeld (niestety)
4.Kimi Raikkonen
5.Ten kto zajął 5. miejsce w kwalifikacjach (już nie pamiętam kto to był, gdyby nie tor stawiałbym na Kubicę)

Zespoł zwycięski: McLaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:00, Coxsik napisał:

1. Fernando Alonso
2.Lewis Hamilton
3.Kimi Raikkonen
4.Nick Heidfeld
5.Ralf Schumacher

aa bym zapomniał zwycieski zespół to Mclaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w końcu (niestety) wróciłem z obozu. I tak jak obiecałem podliczam punkty do GP Węgier na torze Hungaroring...


wooki3 - 17
Adam Słoma - 16
WEST HAM UNITED - 16
M-Pac - 16
bezimienny15 - 15
Doktor14 - 15
mattex - 15
kolektor - 15
Rexaw - 15
no-to-gramy - 15
gesio - 15
donPrzemek1 - 15
mała16 - 14
DR.SIURAK - 14
ransly - 11
Coxsik - 11
Rad7 - 11

mattex - na przyszłość staraj się głosować tylko raz ;););)


I jeszcze jedno... Co do pomysłu kolektora ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21332&pid=155 ).Proponuje rozwiązać tę kwestię dyplomatycznie. Specjalnie na tę okazję zakładam na moim sajcie temat, w którym można będzie zagłosować w tej sprawie. Zliczane będzie pierwsze dziesięć głosów.

Pozdrawiam wszystkich typujących i już teraz zapraszam do typowania do następnego GP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie punktowanie mi sie nie podoba,ale juz w tym sezonie bym to zostawił.moim zdaniem moglibysmy typowac piewszych osmiu kierowców,ale punkty przydzielac od tyłu,bo znacznie trudniej jest trafic 8 czy 6 niz 1 lub 2 kierowce,srry ze tu pisze ale moze to jest dobry pomysł na nastepny sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:58, Rexaw napisał:

Spój na wszystkie daty!!!!!!!!!!!!!! Wielu głosowało po zakończeniu GP ... 2 wpadka :P


Bardzo dziękuje za zwrócenie mi uwagi. Ale z drugiej strony nie aż tak wielu zagłosowało po zakończeniu GP. Był to tylko wooki3. mattex zagłosował już wcześniej. Tego typowania mu nie uznałem. No cóż, mimo to, mój błąd.

Poprawka...

Adam Słoma - 16
WEST HAM UNITED - 16
M-Pac - 16
bezimienny15 - 15
Doktor14 - 15
mattex - 15
kolektor - 15
Rexaw - 15
no-to-gramy - 15
gesio - 15
donPrzemek1 - 15
mała16 - 14
DR.SIURAK - 14
ransly - 11
Coxsik - 11
Rad7 - 11



mattex, wooki3 - czy wy czasem nie głosowaliście już do GP Turcji???

DR.SIURAK - Co do twojego pomysłu, to uważam, że jest dobry. Teraz jest jednak trochę za prosto. Jednak mógłbyś jeszcze trochę bardziej sprecyzować swój pomysł. Osiem typów zrozumiałem. Ale jak wyobrażasz sobie wtedy punktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.08.2007 o 08:01, Doktor14 napisał:


mattex, wooki3 - czy wy czasem nie głosowaliście już do GP Turcji???

Sorki bardzo ale ja nie głosowałem dwa razy bo tamten głos był na GP Węgier zauważ że został oddany przed twoim postem a potem głosowałem na GP Turcji. Więc chyba nic mi sie nie pomieszało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niechce juz tu smiecic(wiecej bede pisal,na forum f1(naszym))moze byzmy punktowali od tyłu .czyli tak jak punkty sa w prawdziwej f1 (tylko od tyłu)8 miejsce-10 p.,7 miejsce-8 p. itd.co wy o tym myslicie.niestety to tez ma wady bo jesli ktos z 2 razy trafi 8 to ciezko bedzie go dogonic.pogadaj my naforum (nie tu)moze kto bedzie miał lepsza propozycie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Felipe Massa
2. Kimi Raikkonen
3. Lewis Hamilton
4. Fernando Alonso
5. Robert Kubica

Zespół : Ferrari

PS.
Doktor14 czy mógłbyś punkty z konta donPrzemek1 przepisać na moje aktualne konto Santino93 , ponieważ na tamto konto nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować