Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 01:46, Ajinur napisał:

jak przedostać na sam szczyt tej najwyżej góry w Skyrim, tam gdzie mieści się ta siedziba
Hrodgartu, tam gdzie uczyli nas krzyków? Chcę wejść wyżej do tego ich całego mistrza
zakonu czy jak mu tam, ale jakaś bariera mi uniemożliwia przejście, to jakaś zagadka
dla mnie? czy w jakimś etapie to się odblokowuję?


Main quest. Więcej nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 09:10, vonArnold napisał:

Main quest. Więcej nie powiem.


Ubiegłeś mnie o sekundę :)

Czy najnowszy patch ma już polską wersję, czy trzeba poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mój kolejny problem.
Skyrim mi się ścina, gram na średnich opcjach graficznych chociaż gra zaleca mi najwyższe.Dawniej jak grałem to wczytywanie trwało jedną poradę, teraz trwa nawet do 5!
Odczuwam w menu pewne opóźnienie mojej myszki, rusza się nie płynnie i jest leciutko opóźniona, podczas gry jest podobnie.W plikach danych w początkowym menu wyłączyłem WSZYSTKIE mody mając nadzieje że to coś zmieni, ale ani troche się nie poprawiło(Nie wiem czemu ale mody i tak zostają sprawdzone i zsynchronizowane)
Proszę o pomoc, gra w tym momencie jest dla mnie niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche zawsze są pobierane automatycznie przez Steama. PRzy każdej grze tak jest, że jak wyjdzie nowy, tto nie uruchomisz aplikacji, póki Ci nie ściągnie aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sensownie zwiększyć damage naszych broni? Bo qrcze mam 40 lvl, a moja najlepsiejsza broń ma zaledwie 52 damage, to chyba nieco mało prawda? zaklinam je, ulepszam u kowala jak się da, zatruwam, cisnę w broń jednoręczną i dwuręczną, ale jakoś tak słaby ten damage mam. Z którego kruszcu najlepsze miecze się wytwarza, deadryczne, smoczne czy jakieś ebonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:13, Ajinur napisał:

jak sensownie zwiększyć damage naszych broni? Bo qrcze mam 40 lvl, a moja najlepsiejsza
broń ma zaledwie 52 damage, to chyba nieco mało prawda? zaklinam je, ulepszam u kowala
jak się da, zatruwam, cisnę w broń jednoręczną i dwuręczną, ale jakoś tak słaby ten damage
mam. Z którego kruszcu najlepsze miecze się wytwarza, deadryczne, smoczne czy jakieś
ebonowe?

Oj, to ja na 28 lvl miałem 2x Daedryczny miecz jednoręczny(ulepszony pod legendary) z dmg ponad 100. Rozwijaj kowalstwo, zależnie od twoich upodobań. Polecam daedryczne bronie i zbroje, najlepsze w grze. Naprawde warto, bo bez tego jest o wiele trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze inwestuj w kowalstwo i zaklinanie oraz rozwijaj broń jednoręczną i wykupuj perki z nią związane :) Najlepsze bronie to daedryczne. Kiedy już będziesz miał zaklinanie i kowalstwo na 100, wykuj dowolną zbroję, pierścień i naszyjnik, zaklnij je premią do kowalstwa (musisz użyj wielkich kamieni dusz z wielkimi duszami) i z założonym takim zestawem idź wykuwać broń. Żeby dodatkowo jeszcze zwiększyć obrażenia, możesz zakląc swoją zbroję, pierścień i naszyjnik premiami do broni jednoręcznej, a dodatkowo samą broń zakląc jakimiś czarami ofensywnymi - nie mam pojęcia ile jest max, ale mój mieczyk zadaje ok 500 obrażeń :) na pewno mógłbym wyciągnąc więcej, ale nie chce mi się na razie bawić w zaklinanie :) można pewnie dodatkowo zwiększyć te wartości alchemią, ale to dla osób, które chcą jakieś rekordy bić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:31, pawbuk napisał:

Po pierwsze inwestuj w kowalstwo i zaklinanie oraz rozwijaj broń jednoręczną i wykupuj
perki z nią związane :) Najlepsze bronie to daedryczne. Kiedy już będziesz miał zaklinanie
i kowalstwo na 100, wykuj dowolną zbroję, pierścień i naszyjnik, zaklnij je premią do
kowalstwa (musisz użyj wielkich kamieni dusz z wielkimi duszami) i z założonym takim
zestawem idź wykuwać broń. Żeby dodatkowo jeszcze zwiększyć obrażenia, możesz zakląc
swoją zbroję, pierścień i naszyjnik premiami do broni jednoręcznej, a dodatkowo samą
broń zakląc jakimiś czarami ofensywnymi - nie mam pojęcia ile jest max, ale mój mieczyk
zadaje ok 500 obrażeń :) na pewno mógłbym wyciągnąc więcej, ale nie chce mi się na razie
bawić w zaklinanie :) można pewnie dodatkowo zwiększyć te wartości alchemią, ale to dla
osób, które chcą jakieś rekordy bić :)


Więc tak to wygląda, no dobra kowalstwo mam na 100, ale zaklinanie na 75, jak szybko je zrobić do 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:22, Ajinur napisał:

Więc tak to wygląda, no dobra kowalstwo mam na 100, ale zaklinanie na 75, jak szybko
je zrobić do 100?


Kupuj albo rób sztyleciki i je zaklinaj tymi najmniejszymi kamieniami dusz :) kamienie dusz możesz kupować u magów, a później sprzedawać zaklęte sztylety u kowali :) swoją drogą jest to bardzo dobry sposób na szybki zarobek - ja szkoląc zaklinanie zarobiłem z 70 tys :D wykup też wszystkie perki związane z zaklinaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła skucha jest, zrobiła mi się aktualizacja - odpaliłem skyrima i postać się nie porusza tylko płynie i po chwili wywala mi do pulpitu. Taki problem powodowała mi ta aktualizacja w wersji beta i można było cofnąć, a teraz co z tym fantem zrobić?? ktoś ma taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 20:36, Mefisto napisał:

Niezła skucha jest, zrobiła mi się aktualizacja - odpaliłem skyrima i postać się nie
porusza tylko płynie i po chwili wywala mi do pulpitu. Taki problem powodowała mi ta
aktualizacja w wersji beta i można było cofnąć, a teraz co z tym fantem zrobić?? ktoś
ma taki problem ?



Mam to samo. W opisie każdego save''a LOOKUP FAILED! Teraz trzeba czekać na patch który to naprawi.

Znalezione na innym forum

W serwisie Steam pojawiła się dzisiaj finalna wersja łatki 1.6. Dodaje ona do Skyrim jedną z rzeczy od dawna oczekiwanych przez fanów - możliwość walki konnej. Niestety, magowie muszą się obejść tu smakiem - ograniczona jest do oręża wszelkiej maści. Patch udostępniono także posiadaczom Xboxów - ale tylko w wybranych częściach świata. Pozostali - podobnie jak właściciele PS3 - muszą jeszcze poczekać.

Osoby korzystające z polskiej wersji gry zgłaszają sporo problemów z działaniem patcha na tejże - wygląda na to, że na chwilę obecną nie został on do niej przygotowany - jeśli więc ktoś chce grać po polsku, powinien odpalać Steam jedynie w trybie offline!


Ale jak ktoś uruchomił w trybie online i patch się ściągnął to pozostaje chyba tylko wersja ENG, dopóki nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 22:39, Torquemada_Varenkorn napisał:

>


nawet w wersji eng mam ten problem, mam nadzieje, że szybko to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym patchem przeszli samych siebie :D nie wiem jak to się dzieje, że patche tylko psują grę zamiast ją naprawiać :D mam nadzieję, że do wyjścia Dawnguarda to naprawią - wcześniej na całe szczęście i tak nie miałem zamiaru wracać do Skyrima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


qrde 100 godzin grania, akurat zaczęło się robić interesująco, a tu taka ftopa. Świetna łatka nie ma co-jakiś lookup failed w sava''ch, po 15 sekundach po wczytaniu gry wywala do pulpitu, no żyć nie umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu pewien problem. Gra normalnie się odpala, wczytuje się stan gry po czym... puff;p wyłącza się. Czy miał ktoś podobny problem? Szczytem marzeń byłoby gdyby ktoś mi nawet powiedział jak to naprawić.;p

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 12:38, Caridin napisał:

Mam tu pewien problem. Gra normalnie się odpala, wczytuje się stan gry po czym... puff;p
wyłącza się. Czy miał ktoś podobny problem? Szczytem marzeń byłoby gdyby ktoś mi nawet
powiedział jak to naprawić.;p

Pozdrawiam.

spójrz w górę/poczytaj posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odpaliłem Skryrima na złomie: amd athlon x64 3800+, 2 gb ramu, geforce 9600gt. Chodzi płynnie, tylko jakie to brzydkie :D

Ale zadziwiło mnie, jak niskie wymagania ma ta gra. Komp sprzed 6 lat udźwiga ją na spokojnie. Też to coś o branży mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować