Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień siódmy

39 postów w tym temacie

Heh... noi nadszedł czas rozstania z TDU :(:(:(
W sumie to niewiem dlaczego przez ten tydzień cały czas śledziłem felietony i żadnego słowa nie ominełem.
Przecież przynajmniej w najbliższym czasie w gierke nie zagram (a może i wogóle).
Tak... myśle, że czytałem to poto, aby mieć obraz tej części kiedy wyjdzie jej następca (miejmy nadzieje, że nieługo) i żeby móc ją do niej porównać.

Serdecznie pozdrawiam... i dziękuje za ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabny tekst, TDU wreszcie pokazał, że na PC również można się przyjemnie pojeździć. Ja jednak wiarę pokładam w nowym Colinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam motory, dlatego bardzo szybko odkrylem wszystkie salony :) jednak naprawde sie rozczarowalem jak wkoncu przejechalem sie upragniona ninja . . . moze na kierownicy faktycznie lepiej sie gra (rowniez motorem) niestety nie mam tej przyjemnosci posiadania kierownicy, bo jedna juz kiedys zepsulem i gram na padzie od ps2, noi te motory realistycznie nie jezdza :/ bujaja sie nie naturalnie, i nie wazne czy jade 30 czy 300 km/h z taka sama latwoscia podnosze na kolo ;) no nic moze patch cos zmieni :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:56, JurekKillerPL napisał:

gram na padzie od ps2, noi te motory realistycznie nie jezdza :/


Spróbuj na klawiaturce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:11, krzychu super napisał:

czy ktos z szanownych panow moze mi wytlumaczyc jak odblokowac motory


Odkryć czyli przejechać obok każdego salonu, by zaznaczył się na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 23:50, awesome napisał:

U mnie podobnie: obrona pracy>>wziąć kredyt>>nowy sprzęt >>JE>>CoH>>G3>>NWN2>>TDU>>Witcher>>TW>>inne, w które nie mogłem/nie mogę grać z powodu mojego starego zgrzyta:/ więc zacieram ręce! buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam i dobrego kompa i gre ale niestety czasu nie zawiele by pograc. Tak to jest jak sie ma juz pieniądze to czasu brakuje na zabawe, bo niestety obowiazków jest wiecej. Przyznać musze ze oryginał chodzi mi na 1024x 768 z 4 x AA na full grafice. W wersji beta musiałem grac bez AA. p.s. mam athlona 3200 i grafe 7800 gtx oraz 1 GB ram . Pozdrawiam |Gra jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tego nie czytalem bo mi sie nie chce ale i tak gra jest super 2 z najlepszych samochodówek ale 1 na pc po dla mnie kosazem jest gt2 gran turismo 2 to byla boska gra ale test drive unlimited ma cos z tamtej gry ale panowie wiecej tuningu silnika i gra bedzie lepsza od wowa tylko kupowac
PS:
SRY za wszystkie bledy ortograficzne pozdro for all... a szczegulnie dla emili jedyna babka która znam która jara sie tdu bardziej odemnie :) !@#$%^&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam tę grę od środy i moja ocena to 11/10!
Kupujcie panowie motory, bo motory sprzątają...Tak, tak. Jak się poćwiczy, to jak się ma takiego kawasaki zx 10r zrasowanego do 202 koni mechanicznych, to żadne enzo czy mc 12 nie mają szans.

A tak wogóle, to gra jest warta zakupu i naprawdę ją polecam.

P.S: SZUKAJCIE MNIE W TDU JAKO : ''''PolskiZiom''''-chętnie skopie Wam du*ę:D
Cheers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

motor jest lepszy w przyspieszeniu i w niczym innym bo na prostej dogania go ka|dy samochód klasy A (jak mój mercedes ) ale i tak mam motor bo jest fajnie wymijac wszystkie samochody jadace 50 na godzine jadac 300 na godzine no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP ME!!!! Gdzie jest ukryty wyścig "Od Rogu"czy jakoś tak? W każdym razie tak nazywa się jego cząstka. GPS nie wychwytuje mi go. ;-( Przeszedłem 49 wyścigów, a nie moge znaleźć właśnie tego. Nie moge odblokować Chryslera ME FOUR TWELVE!!! A tak w ogóle. Można go tuningować?? Proszę o odpowiedź na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W test drive wolę motory,ale w realu samochody.Po TDU poruszam się głuwnie MV Augusta F4 Tamburini,albo jeśli chodzi o samochód to Kanigsegiem.
O,a ten Chrystler jest przereklamowany.Nie da się go tiuningować i okropnie sie nim jeździ. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować