Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Ja ci powiem nawet czego: Inwencji:P Gra jest okropnie schematyczna- wyścigi, kamienie milowe, czarna lista i znowu to samo. Jak dla mnie, to jedynym miłym przerywnikiem w grze były dragi- fajnie sobie czasami poprzerzucać biegi, nie przejmując się praktycznie kierunkiem jazdy:P Eh miałem takie piękne marzenie- zdobycie wszystkich aut czarnej listy, ale gra znudziła mnie już po Baronie. Może za jakieś pół roku do niej wróce, bo jak narazie to mi bokiem wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 00:22, Night Elf napisał:

Mysle, ze go juz nie odzyskasz..., trzeba bylo placic. Btw Gallardo to chyba najlepszy wuzek
w tej grze, ja odziedziczylem od manego, ale przemienilem go na wlasne smieci i musze powiedziec,
ze nim mi sie najlepiej jezdzilo.


A ja uwazam, ze Gallardo jest do bani, strasznie slabo skreca i wcale szybki nie jest :/ Za to Porshe Carrera GT to dopiero swietny samochod, bardzo zwrotny przy wysokich predkosciach (jak na te predkosci :D ). A BMW Razora to po prostu cud mjut i orzeszki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BMW bylo nasze na poczatku :P.

Mi sie najlepiej jezdzylo Gallardo... wlasnie porshe juz nie za ciezki tylek maja...

Gallardo rox... :P... Pozatym w tej grze nie ma chyba znaczenia czy jezdzisz lexusem z poczatku czy porshe z konca... tylko ze porshe trudniej wygrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:00, Night Elf napisał:

BMW bylo nasze na poczatku :P.

Mi sie najlepiej jezdzylo Gallardo... wlasnie porshe juz nie za ciezki tylek maja...

Gallardo rox... :P... Pozatym w tej grze nie ma chyba znaczenia czy jezdzisz lexusem z poczatku
czy porshe z konca... tylko ze porshe trudniej wygrac...


BMW dostaje sie na koncu rowniez :) I dopiero wtedy, majac porownianie do reszty bryk, mozna docenic to cacko.

Mow co chcesz - ja i tak bede twierdzil, ze Gallardo tylko ladnie wyglada :P Juz Caymanem sie lepiej jezdzi, zwlaszcza te drifty na zakretach :D

A przed policja sie najlepiej mi uciekalo Lancerem. W wyscigach byl slabiutki, ale na ucieczki sie nawet dobrze nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi tylko, ze to nie jest samocho Razora :D...

Moim zdaniem Aston Martin, czy jak to sie pisze i Gallardo to 2 najlepsze auta w tej grze... choc kazdemu wedlog potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszkin - mowisz o "swoim" golfie w znaczeniu swoim w grze czy w rzeczywistosci?? :D

A dla mnie najlepsze autka w grze to Toyota Supra, Porsche Cayman, Porsche Carrera GT - tym zestawem przejedzie sie wszystkie wyscigi :) No i na koniec mozna sobie poszalec BMW M3 cośtam --> boska fura =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 02:14, Quatre napisał:

A dla mnie najlepsze autka w grze to Toyota Supra, Porsche Cayman, Porsche Carrera GT


oo supra jest świetna, jak dla mnie najlepsza, na niej wyciągnąłem swój rekord prędkości 376 km/h.
a Wy jakie mieliście rekordy prędkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na kompie mam zainsalowanego Need For Speed Most Wanted i chciałem sobie pograć w Underground 2. Nie wiem dlaczego ale gdy włączam Undergrounda 2 to gra nie reaguje na Enter tylko na lewy przycisk myszki. A gry zaczynam kariere to w samochodzie wbija mi się odrazu wsteczny i samochód ciśnie pedał gazu na maxa i nie da się jechać do przodu! Czy ktoś miał taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 12:26, Michał.mastah napisał:

Mam problem. Na kompie mam zainsalowanego Need For Speed Most Wanted i chciałem sobie pograć
w Underground 2. Nie wiem dlaczego ale gdy włączam Undergrounda 2 to gra nie reaguje na Enter
tylko na lewy przycisk myszki. A gry zaczynam kariere to w samochodzie wbija mi się odrazu
wsteczny i samochód ciśnie pedał gazu na maxa i nie da się jechać do przodu! Czy ktoś miał
taki problem???


A sprawdzales ustawienia klawiszy? Szczerze mowiac, to nigdy sie z czyms takim nie spotkalem :/ MOze jakies latki na obie gry pomoglyby (jezeli oczywiscie sie one "gryzą" => )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie które Lamborghini jest lepsze Murcielago czy Gallardo?

PS.Sorry jak coś źle napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:17, YahooPL napisał:

Jak myślicie które Lamborghini jest lepsze Murcielago czy Gallardo?

PS.Sorry jak coś źle napisałem :)


Według mnie Murcielago. Mnie się lepiej nim jeździło i jest szybsze od Gallardo (niewiele ale zawsze). Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:34, Michał.mastah napisał:

> Jak myślicie które Lamborghini jest lepsze Murcielago czy Gallardo?
>
> PS.Sorry jak coś źle napisałem :)

Według mnie Murcielago. Mnie się lepiej nim jeździło i jest szybsze od Gallardo (niewiele ale
zawsze). Pozdro ;)

Murcielago to jeden wielki mul tak samo jak ford gt 40 ja jezdze teraz porshe carrera gt i tez jestem srednio zadowlony z jego osiagow a wszytsko mam na maksa prawie - mi osobiscie brakuje w tej grze czegos (ferrari enzo):D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:01, ultra86 napisał:

> > Jak myślicie które Lamborghini jest lepsze Murcielago czy Gallardo?
> > > > > PS.Sorry jak coś źle napisałem :)
> > > Według mnie Murcielago. Mnie się lepiej nim jeździło i jest szybsze od Gallardo (niewiele
ale
> zawsze). Pozdro ;)
> > Murcielago to jeden wielki mul tak samo jak ford gt 40 ja jezdze teraz porshe carrera gt
i tez jestem srednio zadowlony z jego osiagow a wszytsko mam na maksa prawie - mi osobiscie
brakuje w tej grze czegos (ferrari enzo):D pzdr


Ty chyba zartujesz :P Carrera GT jest diablo :) szybka i w zupelnosci wystarcza jej predkosc. A jak juz bys chcial cos, to moze lepiej Bugatti Veyron - najszybsze auto na swiecie (seryjnie produkowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokonalem razora jestem najbardziej poszukiwanym kierowca w miescie a mam dopiero 83% gry ta gra konczy sie dwa razy czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 23:22, ultra86 napisał:

pokonalem razora jestem najbardziej poszukiwanym kierowca w miescie a mam dopiero 83% gry
ta gra konczy sie dwa razy czy jak ??


Skonczyles wątek fabularny =] (jesli mozna to tak nazwac). Teraz mozesz pokonczyc pozostale wyscigi i milestony oraz odblokowac sobie wszystkie wozki. I pojezdzic sobie fura Razora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:49, Quatre napisał:

> pokonalem razora jestem najbardziej poszukiwanym kierowca w miescie a mam dopiero 83%
gry
> ta gra konczy sie dwa razy czy jak ??

Skonczyles wątek fabularny =] (jesli mozna to tak nazwac). Teraz mozesz pokonczyc pozostale
wyscigi i milestony oraz odblokowac sobie wszystkie wozki. I pojezdzic sobie fura Razora :D

Fura jest "gracza" tylko trzeba ją od Razora odzyskać ;) A gra nie kończy się wraz z pokonaniem tego pioneczka, pozostała jeszcze Seria Prób po której jest 100% gry... Pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 19:42, shinian napisał:

btw: czy jest jakiś sposób aby po złym wylosowaniu kart po pokonaniu kogoś z czarnej listy
można było je ponowić? (oprócz resetowania PC :P) Kurcze bo nie załapałem się na Pink Slip
numeru 10.


Zacząłem od nowa karierę.Kiedy nie trafiałem kart z dowodem rejestracyjnym wozu stosowałóem się do podanych przez Ciebie wskazówek.Akurat jestem na 5 pozycji (pokonałem Webstera) i mam wszyściutkie 11 samochodów wszystkich tych co pokonałem z czarnej listy.Zostało mi jescze czterech i myślę że zdobędę ich wozy.Dzięki za wskazówke.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Czy jak przejdę raz karierę i zacznę drugi raz w tym samym profilu to czy będę miał wszystko odblokowane czy będę musiał przejść jeszcze raz grę aby wszystko odblokować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować