Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 14:16, PJ_MW napisał:

No to widzę, że całkiem wiele ludzi cierpi na tą przypadłość :). Ja niedługo będę mógł
rzucić wyzwanie przeciwnikowi na 3 pozycji Czarnej Listy, tylko pół miliona notowań i
2 kamienie milowe, a Ty na jakim poziomie jesteś?

Pozwolę sobie zarzucić screenem. Jeszcze ciepły, przed paroma chwilami robiony xfire. :)

20100913173926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint. Zacząłem grać kilkadziesiąt minut temu, muszę nabić tylko trochę notowań i jeden kamień milowy i zawsze, ale to zawsze mnie łapią :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się kupować części poprawiające osiągi pojedynczo, a nie w pakiecie? O ile dobrze pamiętam, to w NFSU2 była taka możliwość, a w NFS: ProStreet już na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 17:43, Gumisiek2 napisał:

Da się kupować części poprawiające osiągi pojedynczo, a nie w pakiecie? O ile dobrze
pamiętam, to w NFSU2 była taka możliwość, a w NFS: ProStreet już na pewno.


W MW się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją Most Wanted.

W skrócie, wkładam płytę DVD do napędu, włącza się autorun, wybieram język, klikam dalej, wyskakuje błąd "Proszę włożyć CD/DVD1 do napędu E" (czyli mojego napędu DVD, JEDYNEGO) problem w tym że płyta już tam jest :/

Przekopiowałem zawartość płytki na dysk C, wyskakuje ten sam błąd tylko że zamiast napędu E jest napęd C.

Nie było żadnego błędu CRC. Używam Windowsa XP SP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej szwankuje Twój czytnik(płyta jest pewnie mocno porysana, nie?). Może i to banalne, ale ostatnimi czasy szukając rozwiązania na inny nurtujący mnie problem udało mi się również zażegnać moje problemy z DVD-ROMem programem Free Window Registry Repair 2.5( http://download.cnet.com/Free-Window-Registry-Repair/3000-2086_4-10606555.html), spróbuj go ściągnąć, przeskanować w poszukiwaniu błędów, naprawić je i sprawdzić, czy sytuacja ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 19:17, PJ_MW napisał:

Najprawdopodobniej szwankuje Twój czytnik(płyta jest pewnie mocno porysana, nie?). Może
i to banalne, ale ostatnimi czasy szukając rozwiązania na inny nurtujący mnie problem
udało mi się również zażegnać moje problemy z DVD-ROMem programem Free Window Registry
Repair 2.5( http://download.cnet.com/Free-Window-Registry-Repair/3000-2086_4-10606555.html),
spróbuj go ściągnąć, przeskanować w poszukiwaniu błędów, naprawić je i sprawdzić, czy
sytuacja ulegnie zmianie.

Płyta jest trochę porysowana, ale z tej samej płyty kilka miesięcy korzystałem (i wtedy była w takim samym stanie) i działało, po za tym pojawia się on nawet wtedy gdy próbuję instalować z dysku.

Po użyciu tego programu i naprawieniu wszystkich błędów, nic się nie zmieniło.

Mój czytnik raczej nie szwankuje bo dzieje się to tylko i wyłącznie z tą grą, nawet moja płytka z NFS Porsche 2000 działała jak instalowałem kilka dni temu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chcę sobie zainstalować Most Wanted, ale na kompie mam już Undergrounda 2. Wiem, że tam występował jakiś problem z nazwą w rejestrze. Chciałem go rozwiązać, a "przepis" znajdował się na stronie pomocy technicznej EA Games, ale strona się zmieniła i niektóre przydatne rzeczy zostały wykasowane ... Nie pamiętacie może, lub macie zapisane co trzeba było zrobić, aby obie gry mieć na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic kopie zapasowa klucza rejestru tej gry (chodzi ci raczej o Underground 1, bo to wlasnie z nim taki problem byl. Z Underground 2 nie bylo), usunac ten klucz, zainstalowac NFS Most Wanted, i przywrocic tamten klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcemy pograc z kumplami przez GameRanger. Ja używam programu, który pozwala mi ustawić panoramiczną rozdzielczość w grze (16:9) Co zrobić, żeby uruchamiając gre przez Gameranger mieć taką rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:10, Vandaeriel napisał:

Chcemy pograc z kumplami przez GameRanger. Ja używam programu, który pozwala mi ustawić
panoramiczną rozdzielczość w grze (16:9) Co zrobić, żeby uruchamiając gre przez Gameranger
mieć taką rozdzielczość?

Najprawdopodobniej się nie da, bo jedna zewnętrzna aplikacja blokuje drugą.

Jeśli jednak bardzo zależy Ci na grze w panoramicznej rozdzielczości, to rozwiązania swojego problemu możesz poszukać na http://widescreengamingforum.com/search/apachesolr_search/most%20wanted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej drodzy ściganci wie ktoś jak można zwiększyć ilość możliwych pośiadanych samochodów w trybie kariery mam 21 a chciałbym mieć wszystkie. Jak chce kupić kolejny to gra nie chce mi sprzedać . Może ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować