Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 14:00, AdiN2 napisał:

Tak ,ale to taka większa wieś ,jest w niej podstawówka ,gimnazjum :D

Ja dokładnie tak samo

Dnia 19.09.2007 o 14:00, AdiN2 napisał:

No i pełno miejsc co jeżdżenia na desce ^^

A ja niestety mam wręcz przeciwnie :/

Dnia 19.09.2007 o 14:00, AdiN2 napisał:

Niedługo z kolegami zrobimy filmik ,i zamieszczę go na youtube . Kilka klipów już mamy ,ale
to za mało ;D

No to powodzenia

cybekziom

Dnia 19.09.2007 o 14:00, AdiN2 napisał:

3 miechy, no i deska połamana...

Moje kondolencje. Pamiętasz, jak polecałeś mi deck Elementa od Bujala78 z Allegro? Właśnie na nim jeżdżę i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:59, Sebo7 napisał:

to co Ty robileś, że połamałeś deche ?


Deske można połamać nawet przez zwykłe ollie ;/ np.podczas lądowania ustaniesz nogami na nosie i środku deski ,no i mamy obłamany nose ,lub deskę złamaną na pół ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić blat do deskorolki,tu znalazlem kilka ofert ta ostatnia to cala deska ale po dosc okazyjnej cenie i dobrym wyposazeniu co o tym myslicie?

http://allegro.pl/item244620020_g_deck_blat_izm_nowy_z_gripem_super_cena_wlepy.html

http://pl.skate-europe.com/details/43671-blat_blackout.html

http://www.wojosport.pl/sklep,2353,,,03,webkupiec,pl-pln,298919,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:13, Vanmati napisał:

Chciałbym kupić blat do deskorolki,tu znalazlem kilka ofert ta ostatnia to cala deska ale po
dosc okazyjnej cenie i dobrym wyposazeniu co o tym myslicie?

Obczaj jeszcze tą ofertę: http://www.allegro.pl/item224589426_element_tylko_140zl_papier_jessupwysylka_za_free_.html (chyba się powtarzam)
Blat od Elementa za ponad pół ceny z darmową wysyłką i papierem jessup. Sam na tym jeżdżę i jestem zadowolony (bo jak można nie być zadowolonym z Elementa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem element to jedna z lepszych firm,ale narazie nie mam za duzo kasy a musze kupic i blat i tracki(zeby szerokosc sie zgadzala)i papier wiec za sam blat nie dam 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:28, Vanmati napisał:

wiem element to jedna z lepszych firm,ale narazie nie mam za duzo kasy a musze kupic i blat
i tracki(zeby szerokosc sie zgadzala)i papier wiec za sam blat nie dam 140 zł

Nie za sam blat, tylko za blat z gripem :]
"Żeby szerokość się zgadzała"?
Podane przez ciebie propozycje w poprzednim poście to były jakieś podejrzane deski podejrzanych marek ;). Wątpię w ich trwałość, ale wybór należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 17:18, Vanmati napisał:

MOZE nie wiez ale szerokos truckow i deski musi byc taka sama,a jak ja mam szersze trucki to
co...?

Pod tym względem panują niewielkie rozbieżności. Większość trucków (jak i podkładek) ma kilka dziurek, dzięki czemu mają uniwersalny rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looz koleś (: nie gorączkuję się.Aleniby dlaczego mam nie zmieniac ???? to moje konto i mogę sobię zmieniac kiedy chcę
!
Po prostu się pytałem ,bo chce się nauczy ,a ty odrazy wyskakujesz z jakimiś tekstami nie gorączkuj się !
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 można to było delikatniej powiedziec, a nie wyjeżdżac z jakimiś tekstami,
po 2 co Cię to interesuję, że kolega zmienia zdjęcie ? jego konto On nim rządzi

== ==

byłem dzisiaj z tą moją deską z połamanym trackiem, i normalnie jaja :)
dałem paragon i na lade zepsutą deskę powiedziała, że musi sprawdzic czy da się zreklamowac, babka poszła, i hoho 5 minut czekałem zanim wróci, po czym dowiedziałem się, że zadzwoni do Kogoś tam Kto te dechy produkował i jutro mam przyjśc no to ok, ale jeszcze nie zdążyłem kurtki ubrac ( ciepło było, a ja ok 5 minut czekałem ) przyszła jakaś pani trochę starsza i zaczyna, że tu deska zdarta ( na rogach, od strony grafiki ), no to jej tłumacze, że tak się chamuje i to normalne,
to ona zaczyna, że pewnie rzucałem tą deską i się track połamał :) ( widac, że babcia nie z tej epoki i nie wie co się na deskorolce robi tzn.jeździ ) no to ja jej tłumaczę, że na deskorolce się jeździ i track połamał się właśnie podczas jazdy ( na 4 kółkach ), potem zaczęły mówic, że to jest tania deska ( 40 zł. ) i, że to nie jest taka jak za 200-300 zł. no i ja mówie, że kupowałem to z świadomością, tego, że to nie jest deska z górnej półki, ale ja na tym jeździłem ok półtora tygodnia ( bo pogoda brzydka, a nie chciałem po deszczu jeździc, ponieważ mogła by się deska zepsuc ), więc tyle to za mało i to dużo i jeszcze była dyskusja na temat reklamacji, itd. itp. i wyszło na to, że, gdyby się chwile nie podyskutowało to pewnie by mnie odprawiły z kwitkiem, że za późno przyszedłem, bo już długi czas minął od daty kupna itd.
ciekawe co jutro się dowiem, najchętniej to chciałbym nowego tracka i tyle, chociaż nawet nie cały track mi się zepsuł, tylko ta częśc, którą się do tego otworu wkłada, na tej częsci co mam połamaną są osadzone kółka,
więc wystaczyła by ta sama częsc, no, ale zobacze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 14:59, Sebo7 napisał:

to co Ty robileś, że połamałeś deche ?

Pop Shove It i TRAAAAACH !!
Ot co :(
Mam właśnie ostatnio na oku tego Elementa i chyba go dostane od rodziców na imieniny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pop-shot-it''a nie próbowałem, bo się boje trochę, że się wywale,
ale co wylądowałeś na środku deski czy jak ?

AdiN2
ee szczerze mówiąc bardzo zadowolony z tej dechy byłem tylko co chwile mi się jeden track odkręcał i musiałem go co jakiś czas dokręcac, tylko właśnie nie wiem czy to ten track co mi się rozleciał czy ten drugi, ale nie ważne, i po za tym trackiem to zadowolony jestem, no bo za tą cene to czego się spodziewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za dwa posty pod rząd, ale byłem dzisiaj w sklepie i jak wszedłem to pani od razu po " dzień dobry " podała mi moją deseczkę + nową część ( ta co trzyma kółka ), hehe i nawet nowe kółeczka z tą częścią były, tak, że jestem zadowolony bo o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować