Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 16:24, Sebo7 napisał:

mam deskę, ale taką stara i już się rozlatuje i mam pytanie : za ile bym kupił nową deskę taką,
żeby się nie rozleciała za pare miesięcy i, żeby była taka w miare ok ?

Już taką porządną deske to kupisz:
Blat (z gripem) - 150 zł
Trucki - 50 zł
Kółka - 30 zł
Łożyska - 34 zł
I masz wypas deche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:13, Sebo7 napisał:

ee tyle to ja nie dam za deche, a nie ma jakiejś taszej i dobrej deski ?

Zobacz jeszcze to
- http://www.allegro.pl/item224589426_element_tylko_140zl_papier_jessupwysylka_za_free_.html
Deska jednej z najlepszych firm za 140 zł (w skateshopie zapłacisz około 300zł) z darmowym gripem i wysyłką. Sam ją zamówiłem i czekam na przesyłkę ^^. Jeszcze tylko traki i kółka musisz kupić (ja mam dobre od starej deski) - poszukaj również u tego sprzedawcy na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:24, Sebo7 napisał:

mam deskę, ale taką stara i już się rozlatuje i mam pytanie : za ile bym kupił nową deskę taką,
żeby się nie rozleciała za pare miesięcy i, żeby była taka w miare ok ?

No morzesz kupić całą za 250zł jak ja kiedyś, ale nie kupuj deski w sklepie sportowym bo są kitne. Kup ją w specjalnym sklepie tylko o deskorolkach. Prez internet sprubuj na andergrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,a ja się pochwalę.Wczoraj,godzina 18:23.Wykręciłem pierwszego kickflipa!Pewnie dla was to nic,ale ja szczerzę zęby od wczoraj cały czas i pękam z dumy...dla mnie to już coś bo nad tym pracowałem długo.Po ostatniej próbie deck mi się złamał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: dosłownie przed chwilą kurier przywiózł mi do domu nowiutkiego decka od elementa!
( http://www.allegro.pl/item224589426_element_tylko_140zl_papier_jessupwysylka_za_free_.html ) Dołączony był do tego zwinięty grip jessupa, przez co w niektórych miejscach jest jakby złamany (nie otwarcie, mam nadzieję, że wiecie o co chodzi). Czy nakleić tego, czy może zamówić nowego gripa w skateshopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:20, Dominik000 napisał:

No morzesz kupić całą za 250zł jak ja kiedyś, ale nie kupuj deski w sklepie sportowym bo są
kitne. Kup ją w specjalnym sklepie tylko o deskorolkach. Prez internet sprubuj na andergrand.pl

ANDEGRAND.pl a nie jakieś "ANDERGRAND.pl" tam nie ma "r" ;]
Ja jeśli chodzi o blaty to andera nie polecam lepiej na Allegro kupić od Bujala, jakiegoś Elementa albo Girla.
Z andera mam tylko trucki Roman Empire (te najtańsze za 39 zł).Wie ktoś może czy one są dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:00, cybekziom napisał:

> No morzesz kupić całą za 250zł jak ja kiedyś, ale nie kupuj deski w sklepie sportowym
bo są
> kitne. Kup ją w specjalnym sklepie tylko o deskorolkach. Prez internet sprubuj na andergrand.pl

ANDEGRAND.pl a nie jakieś "ANDERGRAND.pl" tam nie ma "r" ;]

Serio? Nie zauważyłem. Jak wpisuję w FF "andergrand.pl" to i tak mi się ładuje stronka tego skateshopu :)

Dnia 30.08.2007 o 10:00, cybekziom napisał:

Ja jeśli chodzi o blaty to andera nie polecam lepiej na Allegro kupić od Bujala, jakiegoś Elementa
albo Girla.

Wczoraj kurier mi przywiózł blat elementa (od bujala z Allegro właśnie) - full wypas, prosto z Chicago. Darmowa wysyłka, darmowy grip jessup, a wszystko za "marne" 140 zł. Polecam!

Dnia 30.08.2007 o 10:00, cybekziom napisał:

Z andera mam tylko trucki Roman Empire (te najtańsze za 39 zł).Wie ktoś może czy one są dobre ?

Ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 10:00, cybekziom napisał:

albo Girla.
Z andera mam tylko trucki Roman Empire (te najtańsze za 39 zł).Wie ktoś może czy one są dobre
?

Doskonałe blaty Też są w sklepie Mayer w Poznaniu za niecałe 150zł Polecam. A te trucki za 39 zeta są dobre, ale jak kupisz obojętnie jakiej firmy za 80zł ( bo wszystkie deskorolkowe firmy są dobre) to będziesz miał ful fypas trucki.
Kupuj tylko w sklepach tylko o deskorolkach, nie w zwykłych sklepach sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w sklepie sportowym bo są

Dnia 29.08.2007 o 12:20, Dominik000 napisał:

kitne. Kup ją w specjalnym sklepie tylko o deskorolkach.

dzięki za ostrzeżenie, bo właśnie miałem iśc do sklepu sportowego w celu nabycia dechy, a dlaczego mam nie kupowac ? w sklepie sportowym ? ( mógłbyś rozwinąc " kitne " ? ) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 11:01, Sebo7 napisał:

mam nie kupowac ? w sklepie sportowym ? ( mógłbyś rozwinąc " kitne " ? ) dzięki


Bo ogólnie sklep sportowy nie ma profesionalnych deskorolek tylko trochę lepsze niż w chipermarketach. I w jakimś skate shopie ci doradzą dobrze a tam to koleś nie wie co to jest truck tylko wie że jest deskorolka i nic poza tym. Mój brat kupił deske w ogulno sportowym to blat był rozwarstwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:30, Sebo7 napisał:

a da się kupic jakąs deske w okolicach 50 zł. ? która nie jest syfem ? da się kupic przez internet
?

Za 50 dych to jest mega syf. minimum cała, kupując wszystko razem to 200 250 zł i masz deske na 3 lata a trucki na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to ja mam jedynie blat ze sklepu sportowego.Co prawda syf ale jakoś da się jeździć.A tak wogle to oto moja deska:
Blat ze sklepu sportowego (grip lipny,bleee)
Trucki "Roman Empire" za 39 zł z andegrand.pl
Kółka (jakieś kałczuki niefirmowe)
Łożyska ABEC 5 niefirmowe (czerwone są więc wyglądają jak PIGi :P)
Montażówki (sklep sportowy (nie firmowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:31, Dominik000 napisał:

> a da się kupic jakąs deske w okolicach 50 zł. ? która nie jest syfem ? da się kupic przez
internet
> ?
Za 50 dych to jest mega syf. minimum cała, kupując wszystko razem to 200 250 zł i masz deske
na 3 lata a trucki na dłużej.

Co?
Na 3 lata i trucki dłużej ? Żartujesz prawda ?
To co ty na tej desce robisz ? Wychodzisz chyba raz na tydzień i tylko na niej jeździsz, ha?
Sorry koleś ale wg. mnie to ty się gów** znasz -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 12:36, cybekziom napisał:

Co?
Na 3 lata i trucki dłużej ? Żartujesz prawda ?
To co ty na tej desce robisz ? Wychodzisz chyba raz na tydzień i tylko na niej jeździsz, ha?
Sorry koleś ale wg. mnie to ty się gów** znasz -.-


No wiesz ty może jesteś profesjonalistą. A ja odpowiadam Sebo7 rozumiem, że jest początkujący to trucki mniejwięcej na tyle mu starczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:35, Sebo7 napisał:

a za 100 ? bo jak za 100 nie kupie takiej średniej to chyba wogle nie kupie

To jeszcze trochę pozbieraj tej kasy bo na takiej to se nie pojeździsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować