Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Ech... właśnie zauważyłem, że w moim trucku starł się gwint (w niektórych miejscach jest wręcz gładki). I tu pytanie: Czy jest gdzieś możliwość zakupu jedynie połowy traka (tej części przykręcanej do deski - NIE tej, na którą zakładamy kółka)?
I jakie trucki możecie mi polecić (pod tym względem jestem kompletnie zielony)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobną sytuację ;]
Dałem sobie spokój, wlazłem na andegrand.pl i zamówiłem trucki "Roman Empire" za bodajrze 39 zł i jestem z nich bardzo zadowolony ;)
I te oto trucki właśnie ci polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 14:15, cybekziom napisał:

Też miałem podobną sytuację ;]
Dałem sobie spokój, wlazłem na andegrand.pl i zamówiłem trucki "Roman Empire" za bodajrze 39
zł i jestem z nich bardzo zadowolony ;)
I te oto trucki właśnie ci polecę.

Właśnie. Ja również widziałem te trucki i też rozważałem zakup, ale zastanowiła mnie podejrzanie niska cena... jakim cudem za te traczki płacimy 40 zł, podczas gdy inne są warte 200 zł?
Aha, i jeszcze jedno: lekkie są te trucki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, wiadomo, że jak kupisz trucki za 200 zł to bedą one lepsze od tych za 200 zł ;]
A te Romanki nie są za ciężkie i jak dla mnie wygodnie sie na nich jeździ.
Więc poprostu polecam ci te trucki, naprawde warto je kupić gdyż są tanie a zaraem nie najgorsze.
Chyba, że masz dużo kasy to wejdź na supersklep.pl i kup tam jakieś trucki za 160 zł.
Na supersklepie są jedynie te droższe trucki ale porównując te "drogie trucki" z cenami na a.pl a ss.pl to jak już kupujesz to wybierz Super Sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:18, cybekziom napisał:

No wiesz, wiadomo, że jak kupisz trucki za 200 zł to bedą one lepsze od tych za 200 zł

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:24, Sebo7 napisał:

> No wiesz, wiadomo, że jak kupisz trucki za 200 zł to bedą one lepsze od tych za 200 zł

:)

Ops, wpadka ;]
Poprawiam się !
No wiesz, wiadomo, że jak kupisz trucki za 200 zł to bedą one lepsze od tych za 39 zł


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

połamał mi się track, nie cały tylko ta częśc na, której są kółka, może uda mi się jeszcze wymienic bo mam paragon, a szkoda bo fajna deska była
teraz już przekonałem się na własnej skórze i już wiem w pełni o co chodzi z " kup droższą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:16, Sebo7 napisał:

połamał mi się track, nie cały tylko ta częśc na, której są kółka, może uda mi się jeszcze
wymienic bo mam paragon, a szkoda bo fajna deska była

Zamierzasz wymienić trucka, czy całą deskorolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:22, Sebo7 napisał:

to się zobaczy co powiedzą w sklepie, gdzie kupowałem

Pewnie sportowym no nie ?
Na takich deskach ze sklepów sportowych ZAWSZE pisze żeby nie wykonywać slide''ów,grindów niebezpiecznych skoków i (to mnie rozbroiło) nie podnosić przednich kółek :DD
Więc jak będziesz się wybierał to powiedz, że sobie jechałeś i nagle truck się rozwalił, bo jak powiesz że wykonywałeś jakiś trick to ci trucka czy tam deski nie wymienią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 deske kupowałem w sklepie zabawkowo-papierniczym :)
2 podczas normalnego jeżdżenia ( tzn. jazda na 4 kółkach ) mi się ten track pokruszył ( normalnie jest pokruszone na takie malutkie kawałeczki, nie na dwa czy trzy, tylko na dużo ),
3 oczywiście robiłem ollie, manuale itd., no, ale m.in. do tego deska chyba jest no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:07, Sebo7 napisał:

1 deske kupowałem w sklepie zabawkowo-papierniczym :)

To tak jak ja swoją pierwszą, która traki miała zadziwiająco solidne, ale niestety gwint mi się starł ;/

Dnia 17.09.2007 o 15:07, Sebo7 napisał:

2 podczas normalnego jeżdżenia ( tzn. jazda na 4 kółkach ) mi się ten track pokruszył ( normalnie
jest pokruszone na takie malutkie kawałeczki, nie na dwa czy trzy, tylko na dużo ),

Eeee... a z czego ten trak zrobiony?
Zwróć deskorolkę do sklepu i powiedz prawdę - że traki poszły podczas jazdy.

Dnia 17.09.2007 o 15:07, Sebo7 napisał:

3 oczywiście robiłem ollie, manuale itd., no, ale m.in. do tego deska chyba jest no nie ?

A to już trzymaj w ukryciu przed sprzedawcą :] - ewentualne starcia na nose i tailu wytłumacz nagłym hamowaniem przy utracie równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2
ale wiesz te skoki napewno w pewnym stopniu jak by to powiedziec zużyły track
3
niczego nie będę trzymał w ukryciu powiem tak :
deskorolke kupiłem, z 2-3 tygodnie temu, ale jeżdziłem z tydzień lub więcej bo była nie zabardzo dobra pogoda, więc powinni wymienic no bo co 7 dni jazdy i po desce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:40, Graszczur napisał:

No cóż, jeśli przyznasz się, że robiłeś na niej triki, to ci najprawdopodobniej nie wymienią

może nie zapytają, ale i tak powinni wymienic skoro jeżdziłem na tym około tygodnia

Dnia 17.09.2007 o 16:40, Graszczur napisał:

BTW: Ile zapłaciłeś?

40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:52, Sebo7 napisał:

> No cóż, jeśli przyznasz się, że robiłeś na niej triki, to ci najprawdopodobniej nie wymienią
może nie zapytają, ale i tak powinni wymienic skoro jeżdziłem na tym około tygodnia

No to życzę powodzenia. I szczęścia, które nadzwyczaj przydaje się przy reklamacjach

Dnia 17.09.2007 o 17:52, Sebo7 napisał:

40 zł.

Lol, za taką kasę to nie dziwię ci się, że truck poszedł się... ehem. A kółka, domyślam się, półplastikowe?
Moja pierwsza deska z zabawkowego kosztowała 130 zł. Miałem również do wyboru takie za około 50 zł, które różniły się od mojej przede wszystkim gównianymi kółkami. Ja swoich niezrównanych kółeczek używam do dziś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować