Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2008 o 17:07, kedzior141 napisał:

Jaki polecacie kupić blat? Tak do 150zł max.

ten jest bardzo dobry : http://allegro.pl/item376968170_blat_deck_decha_izm_z_gripem_bulletgratis_nowy_.html . Na tej stronie http://allegro.pl/search.php?string=blat&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&location_r adio=2&st=gtext&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=10&price_to=150 jest kilka decków Amok''a ale w cenie 129zł .Więc Amok to na twoją kieszeń najlepsza propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 17:07, kedzior141 napisał:

Jaki polecacie kupić blat? Tak do 150zł max.

nie sluchaj kolegi Dominika000 , który sam chyba nie wie co poleca, wątpię też czy kiedykolwiek na tym jeździł.

Weź któregoś JARTa z tych od Fevero dist. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7228368

albo celebrities, moi znajomi na nich jeżdżą i nie narzekają. Znaczy z JARTami i Celebrities jest taka sprawa że są z tej samej fabryki (hiszpańskiej) i mają po prostu różne profile i grafiki. Ja aktualnie jeżdżę na tym o rozmiarze 7,75 "

i jest bardzo przyjemnie, profil fajny, do tego film gratis i naklejki. Znaczy póki co to starła się tylko grafika na tym jarcie ale drewno nienaruszone :) :)

ew. weź jakiegoś minirampa, z tych takich tańszych jeśli masz jakiś wstręt do allegro, bo w cenie właśnie 140 bodajże złotych można kupić jednak widzę troche osób na nich jeździ więc raczej są ok chyba. Bo w tej cenie jeszcze na myśl przychodzą mi creme''y ale szybko się łamią niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Najchętniej bym kupił celebrities, w pewien sposób mam zaufanie do tej firmy :)
http://allegro.pl/item375389633_celebrities_pure_2008_7_75_jessup_gratis_.html
Te blaty mnie najbardziej interesują. I ten rozmiar .)
W każdym razie będę kupował deck Celebrities, dzięki za pomoc.

EDIT: Wiecie może w jakim sklepie, czy skateshopie kupić Cormaxy? Zostaje mi jeszcze przez internet zamówić, ale wolałbym w sklepie. Szczególnie na terenie Warszawy, tak nawiasem;)
Damcio95Ziomek
Idź stąd spamerze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 17:07, kedzior141 napisał:

Jaki polecacie kupić blat? Tak do 150zł max.

allegro ---> poszukaj uzytkownika bujal ---> zamów ----> bądz cierliwy ------> jezdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:20, kedzior141 napisał:

Dzięki. Najchętniej bym kupił celebrities, w pewien sposób mam zaufanie do tej firmy
:)
http://allegro.pl/item375389633_celebrities_pure_2008_7_75_jessup_gratis_.html
Te blaty mnie najbardziej interesują. I ten rozmiar .)
W każdym razie będę kupował deck Celebrities, dzięki za pomoc.

EDIT: Wiecie może w jakim sklepie, czy skateshopie kupić Cormaxy? Zostaje mi jeszcze
przez internet zamówić, ale wolałbym w sklepie. Szczególnie na terenie Warszawy, tak
nawiasem;)
Damcio95Ziomek
Idź stąd spamerze :d

dobry ten deck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz bede inwestowal w deck i łożyska bo deska z marketu mi siada juz :D. Ollie z jazdy i pop shovite sie na niej jednak nauczylem, nie jest zle ;d. I teraz pytanie : Goodwood to dobra firma? Ziomek z Nervusa mi polecal. Deck ładny sie wydaje,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 22:12, zbigniew.1 napisał:

ja teraz bede inwestowal w deck i łożyska bo deska z marketu mi siada juz :D. Ollie z
jazdy i pop shovite sie na niej jednak nauczylem, nie jest zle ;d. I teraz pytanie :
Goodwood to dobra firma? Ziomek z Nervusa mi polecal. Deck ładny sie wydaje,.



miełem goodwooda niemiałem z nim problemow dopuki nieskoczylem nia z 6 schodkow;] sa tanie i bardzo dobre:D

P.S maja fajne grafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie przygode z deską kończe i chętnie odsprzedam komuś za niewielką sumę, nie jest to deska profesjonalna ale na początek, dla kogos z małym budżetem będzie raczej ok :) ogólny stan dobry mozna sobie ją przerobić jakoś... jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:26, Koziar the mag napisał:

ja właśnie przygode z deską kończe i chętnie odsprzedam komuś za niewielką sumę, nie
jest to deska profesjonalna ale na początek, dla kogos z małym budżetem będzie raczej
ok :) ogólny stan dobry mozna sobie ją przerobić jakoś... jakby ktoś był zainteresowany
to proszę o kontakt

A co się stałe, że przestałeś uprawiać ten sport? Ja tam na desce nigdy nie przestanę jeździć. A za ile kupiłeś swoją deskorolkę, którą chcesz właśnie sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kupilem :D. Totalny kozak, ma tak geeeeenialny profil ze leze i tylko patrze na niego ;d. nie no zart ofc. Tani(99zl), amerykanski, solidny blat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:17, Dominik000 napisał:

> ja właśnie przygode z deską kończe i chętnie odsprzedam komuś za niewielką sumę,
nie
> jest to deska profesjonalna ale na początek, dla kogos z małym budżetem będzie raczej

> ok :) ogólny stan dobry mozna sobie ją przerobić jakoś... jakby ktoś był zainteresowany

> to proszę o kontakt
A co się stałe, że przestałeś uprawiać ten sport? Ja tam na desce nigdy nie przestanę
jeździć. A za ile kupiłeś swoją deskorolkę, którą chcesz właśnie sprzedać?



mało czasu i daleko do wszystkich miejscówek...i po prostu nie znalazłem się w tym sporcie... deche kupiłem dawno temu za 90 PLNów w sportowym, deck jest lekko starty na krawędziach od cwiczenia manuali ale poza tym prawie jak ze sklepu tylko ciut brudne :P chce sprzedac za ok pół ceny jak ktos chce to fotki mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 23:02, patrYX93 napisał:

Ziomek niedawno stworzył projekt skejtszopu internetowego na allegro, wszystko super
tanie sprowadzane z USA już kupowałem u niego i naprawde ceny są śmieszne przy tym co
oferują :)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10216222

Polecam :)


Diabelnie tanio są buty :) Szkoda tylko, że nie mój rozmiar, bo właśnie rozglądam się za czymś do kupna...
Swoją drogą - kiedyś śmigałem na desce i szło mi całkiem nieźle. Niestety zbyt nieudolnie próbowałem robić 50-50 na dosyć wysokiej rurce. Po którymś tam skoku tak grzmotnąłem deską o ten metal, że odpadło kółko i z jednej strony wyrwały się trucki. Deska była już nie zdatna do użytku, więc poszła do piwnicy się kurzyć. Wtedy nie miałem kolejnych ~400zł na kupienie nowej, więc moja kariera ze skateboardingiem się zakończyła. Do dzisiaj tego żałuje. Na szczęście pozostał mi styl ubioru skate''a, oraz luzackie nastawienie do życia. :)

PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 02:04, Moras1990 napisał:


Diabelnie tanio są buty :) Szkoda tylko, że nie mój rozmiar, bo właśnie rozglądam się
za czymś do kupna...
Swoją drogą - kiedyś śmigałem na desce i szło mi całkiem nieźle. Niestety zbyt nieudolnie
próbowałem robić 50-50 na dosyć wysokiej rurce. Po którymś tam skoku tak grzmotnąłem
deską o ten metal, że odpadło kółko i z jednej strony wyrwały się trucki. Deska była
już nie zdatna do użytku, więc poszła do piwnicy się kurzyć. Wtedy nie miałem kolejnych
~400zł na kupienie nowej, więc moja kariera ze skateboardingiem się zakończyła. Do dzisiaj
tego żałuje. Na szczęście pozostał mi styl ubioru skate''a, oraz luzackie nastawienie
do życia. :)

PS.

Ja mam na odwrót. Jeżdźę na desce, a nie chodzę w skateoowskich ciuchach. A dlaczego przestałeś? Przecież nie musisz sobie kupować całej deski. Możesz kupić jeden truck za 100zł Albo i używany jeszcze taniej. No chyba że już cię do tego sportu nie ciągnie. A tu masz za niecałe 40 zł http://hiphopshop.pl/deska-trucks-c-_51_53.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 02:04, Moras1990 napisał:

Diabelnie tanio są buty :) Szkoda tylko, że nie mój rozmiar, bo właśnie rozglądam się
za czymś do kupna...

Napisz do typa, może zamówi :) Ja tak miałem z bluzą był nie mój rozmiar napisałem mu to zamówił :) :)

Dnia 27.06.2008 o 02:04, Moras1990 napisał:

Po którymś tam skoku tak grzmotnąłem
deską o ten metal, że odpadło kółko i z jednej strony wyrwały się trucki.

No to prawdopodobnie łożysko Ci poszło a truck jeden używany dużo mniej. Czyli w sumie łożyska ~50 zł truck ~100 zł czyli 400 zł to przesada :]

Dnia 27.06.2008 o 02:04, Moras1990 napisał:

PS.

Tutaj chyba coś Ci się urwało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:35, kitek0101 napisał:

Znacie jakieś sposoby na zrobienie sobie przeszkód? Najlpepiej takie, żeby nie wymagały
dużej wiedzy czy trudno dostępnych narzędzi.

Takie przeszkody plastikowe są białe albo czerwone na budowach takie często znajdziesz przy robotach drogowych np takie plastikowe.
Są nawet niezłe. Ew kup sobie rurkę za 200 zł bodajże i sobie z nią łaź ;) Bo tak to przeszkody się zaczynają na poważnie od 10k złotych raczej (cena minirampy) ew jakieś stare biurko, też można na tym grindować czy cokolwiek służące za wyskocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyszedłem z e znajomym aby mi porobił parę fotek i filmików na desce. Oczywiście były to proste tricki, nie warte zmontowania i wsadzenia na youtube.com Oto jedna z nich, fajna co? Tylko tyle się naskakałem ze schodków, że cobie coś w lewej pięcie uszkodziłem i tydzień minął i jeszcze mnie boil.

20080702205642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować