Zaloguj się, aby obserwować  
Sh0ck13

Forumowa gra-GANG

15 postów w tym temacie

Gra polegała by na napadaniu banku , osób , kantorów, itp.



Kiedyś pewnemu człowiekowi(byłem nim ja) zaczęło brakować pieniędzy na: jedzenie, picie i opłacanie domu(był bez robotny). Postanowił założyć gang i wejść w życie zbrodniarzy i morderców.
-Ale gdzie ja znajdę chętnych ludzi, do gangu , a poza tym mogą mnie podkablować na policje.-Pomyślałem chwile a potem powiedziałem do siebie, w każdym razie w więzieniu będę miał, co jeść.
Następnego dnia poszedłem szukać odpowiednich ludzi. Znalazłem koło boiska 2 ciężko pobitych leżących na ziemi, pseudo kibiców, nikt się nimi nie interesował. Postanowiłem ich opatrzyć, ale pod warunkiem, że dołączą do mojego gangu.. Zgodzili się. Wziąłem jednego na ręce i wniosłem go do mojego samochodu, z drugim zrobiłem to samo. Kiedy dojechaliśmy do mojego domu i weszliśmy kazałem iść im wziąć, prysznic. Gdy, to zrobili dałem im nowe ubranie. Potem zasiedliśmy do rozmowy. Wytłumaczyłem im ,dlaczego chcę założyć gang i zapytałem czy nie znają ludzi którzy chcieliby do niego dołączyć(do gangu). Odpowiedzieli, że znają wielu takich ludzi i jeśli chcę przyprowadzą ich tutaj. Wtedy moje serce napełniło się nadzieją. Odpowiedziałem, że z chęcią ich tu przyjmę. Tej nocy nie mogłem zasnąć, dopiero około 3:00 nad ranem zapadłem w głęboki sen. O godzinie 16:00 ktoś zadzwonił do moich drzwi, byli to dwaj pseudo kibice i reszta ich kumpli. Wszystko im
wytłumaczyłem, a oni powiedzieli, że przyłączą się do mojego gangu.


Karta postaci:
Imię:
Pseudo:
Broń: Na razie dostępne tylko-kastet lub kij basbellowy.(Później będą pistolety.)
Ubranie:
Wygląd:

I Regulamin:
0. Punkt NAJWAŻNIEJSZY - obowiązuje stroryletting.
1. Gracze nie Mistrzują. Tylko ja mogę wprowadzać nowe elementy do fabuły (mp. miejsca, zlecenia).
2. Ortografia - rzecz bardzo ważna.
3. Posty, które nie będą storylettingiem zostaną skasowane.
4. W tym temacie także obowiązuje regulamin gram.pl.
5. Jeśli gracz zrobi coś głupiego (postąpi niczym w hack&slashu, zabije przechodnia bez powodu) istnieje wielkie ryzyko, iż go ukatrupię. Przykro mi :>.
6. Przy pisaniu postów - opowiadaj, nie popychaj fabuły. Ja jestem od tego.
7. Reszta regulaminu wyjdzie w praniu, zapraszam do gry ;).
8. Pisanie przynajmniej 6 linijkowych postów.

II Storyletting
Co to takiego jest? Umiejętność opowiadania, opisywania. Zobaczcie sami na przykładzie. Dialogi będziemy prowadzić na GG.

To nie jest storyletting:
Geralt szybko wybił szybę od banku i go okradł.
To jest storyletting:
Geralt zamachnął się swoim kijem bessbolowym, poczym z całej siły uderzył w szybę banku. Szyba roztrysnęła się na milion kawałeczków, a Geralt swobodnie weszedł do banku….

Wiem ,że to głupota co wyżej napisałem, ale chciałem wam dać tylko przykład


I jak jest ktoś chętny?? Wy byli byście tymi pseudo-kibicami lub ich kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Patryk
pseudo:Patrikos
Broń: Kij basbelowy
Ubranie:Niebieska bluza z kapturem,Jeansy,czarne adidasy.
Wygląd:Czarne krótkie włosy,jest niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mieczysław
pseudo: Big Żul
Broń: Stary zardzewiały kastet z 1876 roku.
Ubranie: Dres + Buty ze śmietnika + szmaciane gacie xD
Wygląd: 1,60 m, szczupły, zafarbowane na różowo włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Rafał
Pseudo:Doktor
Broń: kij basbellowy
Ubranie:T-shirt, długa bluza z kapturem, jasne jeansy, białem adidasy.
Wygląd:
Wzrost - 175 cm,
Włosy krótko strzyżone (czarne), lekko umięśniony.

PS. To moja pierwsza gra forumowa, więc jeżeli bedę kiepsko pisał i poprostu sobie nie radził albo zrezygnuje, albo zagine lub zgine już w grze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:02, Zgłębiczart napisał:

Tyle że gra do której podałeś link jest o złodziejach, a ta jest o zbójcach itp. Moim zdaniem
to dwie inne gry.


O zbójcach też jest, tyle że mniej współczesnych, ale nie warto zakładać gier forumowych o tym samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ale rzeczywiście jest taka sama gra(Chociaż jak zakładałem tą gre to jej nie widziałem)
Radzę wam, dopiszcie się do tamtej gry.
Pozdrawiam,i proszę o zamknięcie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak temat nie zostaje zamkniętę więc się zgłaszam:
imię:Carl
pseudo:Raven
Broń: kij basbellowy
ubranie: Czarno-biały dres NIKE
Wygląd: amerykanin średniego wzrostu i średniej wagi, 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu będzie lepiej jako dresiarze :)

Imię: Kacper
Pseudo:Pazur
Broń: Kastety z kolcami
Ubranie: Fioletowo-Zielony Ortalion Adidasa, Buty z metalowymi wkładkami.
Wygląd: 198cm,22 lata, napakowany typowy dres, uwielbia tłuc inne gangi i odwiedzać domy rozpusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.-powiedział Patrikos.
Elo.-odpowiedzieli wszyscy chórem.
-Za chwile napadniemy na sklep"biedronka". Wejdziemy jak by nigdy nic. Weźmiemy parę produktów i pójdziemy do kasy.damy jej cała stówę ,gdy będzie chciała nam wydać resztę,jeden z was wyciągnie kastet z kieszeni i ogłuszy pracownika.Potem wiadomo co robimy.Przed sklepem będzie na nas czekał mój kumpel w samochodzie.I jeszcze coś jeśli sie nam uda zgarnac kasę wszystko idzie do mnie.jakieś pytania
-Po co idziemy cala banda.-zapytał Pazur
-Ponieważ sam nie zmieścisz całej kasy w kieszeniach.A teraz idziemy.
Złodzieje poszli obrabować biedronkę.

sorry ,ze w nie których wyrazach niema ol ly u zamknięte itd. ale coś nie tak mam z klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.-powiedział Patrikos.
Elo.-odpowiedzieli wszyscy chórem.
-Za chwile napadniemy na sklep"biedronka". Wejdziemy jak by nigdy nic. Weźmiemy parę produktów i pójdziemy do kasy.damy jej cała stówę ,gdy będzie chciała nam wydać resztę,jeden z was wyciągnie kastet z kieszeni i ogłuszy pracownika.Potem wiadomo co robimy.Przed sklepem będzie na nas czekał mój kumpel w samochodzie.I jeszcze coś jeśli sie nam uda zgarnac kasę wszystko idzie do mnie.jakieś pytania
-Po co idziemy cala banda.-zapytał Pazur
-Ponieważ sam nie zmieścisz całej kasy w kieszeniach.A teraz idziemy.
Złodzieje poszli obrabować biedronkę.

sorry ,ze w nie których wyrazach niema ol ly u zamknięte itd. ale coś nie tak mam z klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyszli spotkali jeszcze jednego gościa który chciał do nich dołączyć. Podszedł do ni i się przedstawił

Imię: Paweł
Pseudo: Kozak
Broń: Dwa kastety z kolcami [na obie dłonie]
Ubranie: Czarna bluza z kapturem, czarne jeansy, Czarne skórzane glany z metalową podeszwą
Wygląd: mała czrna bródka, warkoczki (takie jak ma snoop dog) przefarbowane na niebiesko, wysoki 198cm, nieżle przypakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować