Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Płyta główna - marki, rodzaje, problemy, opinie.

231 postów w tym temacie

znalazłem ale co to jest takiego mnie zainteresowało mianowicie mam karte Geforce 8500gt a oglądam shcemat płyty głównej i mam tam pod ramem taki kwadrat i jest nanim nVIDIA GeForce 6100 nforce 405 do czego to może być to grafa zintegrowana czy co ?"|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:28, szatann napisał:

znalazłem ale co to jest takiego mnie zainteresowało mianowicie mam karte Geforce 8500gt a
oglądam shcemat płyty głównej i mam tam pod ramem taki kwadrat i jest nanim nVIDIA GeForce
6100 nforce 405 do czego to może być to grafa zintegrowana czy co ?"|

Tak - jest to zintegrowana karta graficzna. Jeśli masz instrukcję, to poszukaj modelu na pierwszej stronie.
Jeśli płyta obsługuje 8800GTX to sądzę, że 8500 też obsłuży, ale tej karty nie polecam.

PS. Jak coś to korzystaj z opcji "Edytuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to że w necie niema sterowników do kamerki internetowe creative live cam vista jak są to tak cie same sie pobierają i instalują a jak włączam to jest ze musze byc podłączony do internetu wymiękam a co ja nie jestem podłączony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać jaka płyta główna byłaby odpowiednia... Chciałbym kupić do 380 zł. powiedzmy nową z allegro lub innego sklepu, na której poszedłby mi UT3 na wysokich wymaganiach, była dobra karta grafiki powiedzmy złącze PCI, procesor dobry itd. Chodzi o to aby się zmieściło, było dopasowane, np dwurdzeniowy albo jednordzeniowy 3.8 GHz xD prosiłbym o odpowiedź z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta główna to Viarama 8868... Chciałbym zmienić kartę graficzną z Gforce 4 na Radeon 9550. Tyle, że Gf jest w AGP x4, a Radeon w x8. I nie mogę znaleźć specyfikacji płyty nigdzie. Zależy mi na tym. Pomocy!!!
Czy moja płyta udźwignie tego Radeona???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem zielony w TYCH sprawach. mam pytanie następującej treści :). Czy do płyty ASRock 775Dual-880Pro płyta jest wyposażona w PCI-E x16, jednak w opiniach użytkowników, ktoś powiedział, że można podłączyć kartę graficzną z x16, ale przepustowość będzie wynosiła tylko x4. Mam nadzieję, że nie pogmatwałem tego i uzyskam jakąś odpowiedź ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgładza się mechanicznie jest PCIex16 natomiast elektrycznie jest x4, jak to się przedstawia praktycznie do GF7600GS/GT nie odczujesz różnicy w wydajności przy lepszych kartach już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś :\. Kupowałem płytę główną z rok temu (myśląc, że faktycznie posiada te złącze), no nic mówi się trudno ^^. Zastanawia mnie tylko jaki procent spadku wydajności odczuje kupując kartę z serii GeForce 8xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować