Zaloguj się, aby obserwować  
michalmtmt

Gothic 4

12 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 16:40, michalmtmt napisał:

w 2008r bendzie gothic 4 bardzo sie z tego ciesze i z tego powodu gothic3 stanieje o 50%
i jak wam to sie podoba?

Po pierwsze to może podaj link gdzie jest tak napisane. A po drugie nie wierzę, że G3 aż tyle stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:40, michalmtmt napisał:

w 2008r bendzie gothic 4 bardzo sie z tego ciesze

Ja będę się cieszył jak podasz link do strony z której to przeczytałeś... od razu mówię że jeśli data dodania newsa to 1 kwietnia, nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:40, michalmtmt napisał:

w 2008r bendzie gothic 4 bardzo sie z tego ciesze i z tego powodu gothic3 stanieje o 50%
i jak wam to sie podoba?


Strona o tym już jest- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3222&u=98 wystarczy użyc wyszukiwarki bo jest o gothicu4 stron kilka:)

Ale jako że jestem zagorzałym fanem Gothica wiarygodna wiadomośc o powstawaniu Gothic4 bardzo by mnie uradowała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:40, michalmtmt napisał:

w 2008r bendzie gothic 4 bardzo sie z tego ciesze i z tego powodu gothic3 stanieje o 50%
i jak wam to sie podoba?

Zawze jak zakłada się temat o grze w przyszłości która ma wyjść jako dowód zawsze się podaje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:40, michalmtmt napisał:

w 2008r bendzie gothic 4 bardzo sie z tego ciesze i z tego powodu gothic3 stanieje o 50%
i jak wam to sie podoba?


Z takim "bendzie" to wiadomo od razu co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oewien że bedzie dodatek a nie G4 jeżeli ktojs zrobiłe temat tylko po to żyby zwrucic na siebie uwage opowiadaniem bajek to mu wspułczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma utrzymywać tego tematu bo dobrze wiemy, ze ukarze się dodatek do gothic 3, o to można omówić w temacie gothic 3 temat ogótny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co pisac takie brednie i klamstwa daj link to ci uwierze i cie przeprosze ale napewno klamiesz jak juz to dodateg to Gothica3 a nie zaraz G4 i jeszcze mowiesz ze G3 stanieje o 50%. Takie brednie to opowiadaj starcom i dzieciom ktorzy nie wiedzom o co chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować