Zaloguj się, aby obserwować  
Pazurex

Hexen - forumowe "techno" rpg

192 postów w tym temacie

Ja nie.Czad sie obraził. Dla PJ nie chce sie. Zostali:zigniew.1(u babci),geodale,ja,lisun(wie ktoś co z nim?) i może fergi ty dołączysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak obrazilem sie-.- jak cos zrobisz z liczba uczestnikow to dolacza. Jak widzisz nie tylko ja nie pisze. Ale zrzucajmy na mnie, ok. dzieci neo = kill ''em all....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:22, czad93 napisał:

tak tak obrazilem sie-.- jak cos zrobisz z liczba uczestnikow to dolacza. Jak widzisz nie tylko
ja nie pisze. Ale zrzucajmy na mnie, ok. dzieci neo = kill ''em all....


A co nie ty zacząłeś? JEDNEGO dnia nie mogłeś poczekać?? Musiałeś pchać dalej? Sam jesteś dzieckiem neostrady epulsowcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee to on zaczal. Gupek! - wlasnie poziom pokazales. Bohu to straszne ze nie moglem dnia poczekac. Ej moze opiszmy posty raz na 2 miesiace?? bedzie fajnie i przyjemnie. Epulsowiec - rotlf. Przyznaj sie - masz neo?? (koniec oT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:29, czad93 napisał:

ee to on zaczal. Gupek! - wlasnie poziom pokazales. Bohu to straszne ze nie moglem dnia poczekac.
Ej moze opiszmy posty raz na 2 miesiace?? bedzie fajnie i przyjemnie. Epulsowiec - rotlf.
Przyznaj sie - masz neo?? (koniec oT)


Gorzej ci? To, że nie napisałem nic jednego dnia, bo zaraz po szkole pojechałem na działke i wróciłem po 23:00 to są dwa miesiące?? LOL Nie mam neo.
Tu masz link do filmu i obejrzyj go! Dowiedz się co o tobie myślą inni!
http://www.youtube.com/watch?v=hoJ8lCcr7rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bTW (sorry za ot, ale dziecie neo atakuje) wiesz z jakiego arcydziela ten film?? jak nie wiesz to sie zapytaj mamy. Wiesz jaki rezyser?? jak nie to j.w. . Wiesz co to za aktorzy?? nie?? to jw. Wiesz cjak sie nazywa program ktorym podlozono glos?? nie?? to j.w. Dziecie neoo - nie mam epulsa rotflmaoaobtc dobre dziecie z Ciebie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZESTANCIE BO GWIZDNĘ I PRZYLECĄ ZŁĘ PSY !

A tak na serio, dajcie se siana. Pazurex, du*y dałeś i nic więcej nie da się o Tobie w tej chwili powiedzieć. Przestałeś opiekować się fajnym rpg, rozpadło się, a teraz kłócicie sie z czadem jak dzieci.niezależnie od waszego wieku, obaj zahcowujecie się jak dzieci neo. Jak nie będzie nic o rpgu i dalej będziecie sie tak kłócić, to "gwizdnę" - doniosę moderowi, bo obaj nabijacie tu mnóstwo SPAMu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:59, Pazurex napisał:

Ja nie.Czad sie obraził. Dla PJ nie chce sie. Zostali:zigniew.1(u babci),geodale,ja,lisun(wie
ktoś co z nim?) i może fergi ty dołączysz?


A i nie dołącze do czegoś co stoi na takim poziomie ! Zależy mi na Hexen i mogę coś wam pomóc, ale jak dalej będzie taki rozpiź***el, to zamkną temat na 100%. Zawiodłem się na Tobie Pazurex... Myślałem, że jesteś fajniejszym gościem niż jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:48, Fergi napisał:

PRZESTANCIE BO GWIZDNĘ I PRZYLECĄ ZŁĘ PSY !

A tak na serio, dajcie se siana. Pazurex, du*y dałeś i nic więcej nie da się o Tobie w tej
chwili powiedzieć. Przestałeś opiekować się fajnym rpg, rozpadło się, a teraz kłócicie sie
z czadem jak dzieci.niezależnie od waszego wieku, obaj zahcowujecie się jak dzieci neo. Jak
nie będzie nic o rpgu i dalej będziecie sie tak kłócić, to "gwizdnę" - doniosę moderowi, bo
obaj nabijacie tu mnóstwo SPAMu !



Ehmm... Jeżeli nic nie napiszę przez 1 góra 2 dni do daje du**?? A może dałem du**, bo ochrzaniłem czada, że zaczął opychać fabułę na siłę do przodu? Zastanów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałeś du*y jako MG, doprowadzając do takiej sprzeczki w temacie. Jeszcze jeden wp[is nie związany z rog, a mod toto zamknie. Interesuje Cię ratowanie rpg-a? Moge Ci co nieco pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Spróbujemy to reaktywować. Każdy kto chce się dołączyć i nie grał wcześniej - niech zajrzy na pierwsze strony, aby dowiedzieć się mniej więcej jak zrobić postać, jakie są najważniejsze galaktyki, układy itp.]

Gdy nowicjusze wyszli na ulicę wsiedli w niewielkie śmigacze i ruszyli w stronę siedziby gangu. Wylądowali na lądowski. Nikt nie wyszedł im na spotkanie. Nieważne czy miłe. Cała grupa poszła do przodu.
KABOOOOM. Wybuchła bomba. Wszyscy uczniowie znaleźli się w jej polu rażenia. Lądowisko zamieniło się w sterte gwiezdnego pyłu. Graxonn ledwo uniknął wybuchu. Jego twarz została zmasakrowana.
- Ku***! - zaklął i upadł na gruz. Po tygodniu obudził się w szpitalu akademii z całą twarzą wolną od oparzeń. Ogłoszono nabór nowych ochotników. Teraz postanowiono lepiej wybrać uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jeśli się uda to zreaktywowoać bez mojej pomocy, nie dołącze się. Jeśli nie, pomogę ;). Chociaż najpierw bym powiedział byłym graczom o reaktywacji.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:03, Fergi napisał:

[Jeśli się uda to zreaktywowoać bez mojej pomocy, nie dołącze się. Jeśli nie, pomogę ;). Chociaż
najpierw bym powiedział byłym graczom o reaktywacji.]



nie boj sie, czytam wszystko na biezaco. Ale nie dolacze, dzieki, wystarczy mi GM''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować