Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1C wychodzi poza Rosję

25 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 19:17, greg_f napisał:

Wiecie, że niektórzy nawet nie wiedzą co to jest King''s Bounty? :_\ :@

Większość myśli, że to kompletnie nowy tytuł T.T
Tak naprawdę to taką nazwę nosiła pierwsza część HOMM E)

A 1C można poznać przede wszystkim z Star Wolves i gier wymienionych w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emilio racja - mam parę takich perełek przywiezionych z sankt petersburga. 1C potrzebowało kiedyś dystrybutora, więc "zrobiło sobie" Cenegę. oni mają kasy jak lodu. a i gierki niezgorsze produkują, a - co ciekawe w większości to gatunki, których na zachodzie nie uświadczyć, jak np. gwiezdne wilki, czy theatre of war...
swoją drogą gwiezdne wilki 2 mam już w wersji... rosyjskiej (przywiezione ze wspomnianej na początku "wenecji północy") i powiem, że ze zmianami w stosunku do części pierwszej raczej średnio
a jeśli chodzi o king''s bounty vel battle lord, to gdzieś czytałem, że prawa do nazwy wykupili. a i gra zapowiada się nieźle - było o niej na gry-online i w cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo mają w produkcji naprawdę dobre tytuły, np. Death to Spies i remake pierwowzoru serii Heroes of Might and Magic, który może zagrozić H5, czyli King''s Bounty: The Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przybliżyłeś wszystkim jak wyglądała ta impreza i fakt to chyba najlepsza akcja promocyjna. Choć nie śledziłem na bieżąco wydarzeń z WQ, to kibicowałem polskiej ekipie. Gratuluję wyniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować