Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson jest chciwy?

29 postów w tym temacie

no i wyszło szydło z worka :) ja mam taką teorię: JT nie robi tego dla dobra dzieci bo już dawno by se odpuścił, on robi to dla kasy ale nie tej z tych debat/spotkań, tylko jest opłacany przez amerykanskie "mohery" i jest dla nich niczym mesjasz etc. :)

P.S.a może opłaca go nasz ukochany Ojciec Dyrektor Prowadzący Ksiądz Tadeusz Rydzyk ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,gry trenujące morderców" LOL :D nawet nie wiecie jak już jestem wytrenowany w zabijaniu, szczególnie railgunem i dwuręcznym toporem :D oczywiście, mój trening był sponsorowany... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle krytyki, a ciekaw jestem ilu z was wybrałyby się na drugi koniec Europy, aby bronic gier, całkowicie za darmo. :)
Ale 3000... robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia (i to całkiem nieźle). Chyba każdy by tak chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo dziwi, że ktoś za swoją pracę (jaka by ona nie była) bierze pieniądze? Czas to pieniądz i odległość to pieniądz! kto nie pracował, ten nie zrozumie co to znaczy i nie istotne jest w tej sytuacji jakie kto ma poglądy...
Poza tym, chciałbym zobaczyć całość rozmowy, a nie jej kawałek - robienie z kogoś potwora jest conajmniej nie na miejscu... bo obiektywizm bez poczucia realizmu w takim wypadku nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:57, greg_f napisał:

Kogo dziwi, że ktoś za swoją pracę (jaka by ona nie była) bierze pieniądze? Czas to pieniądz
i odległość to pieniądz! kto nie pracował, ten nie zrozumie co to znaczy i nie istotne jest
w tej sytuacji jakie kto ma poglądy...
Poza tym, chciałbym zobaczyć całość rozmowy, a nie jej kawałek - robienie z kogoś potwora jest
conajmniej nie na miejscu... bo obiektywizm bez poczucia realizmu w takim wypadku nie istnieje...


To są wszystkie maile opublikowane przez Della Roccę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować