Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata już w sklepie gram.pl!

88 postów w tym temacie

Myślę, że jesteście zbyt negatywni. Gry na podstawie filmów zassze są kiepskie, a Piraci nie zapowiadaja się tak źle. Screeny nie to screeny, mogą być źle zrobione, grafa kiepska, ale nie fatalna, grywalność nie może być idealna, bo każdy w pewnym sensie ma co do niej inne wymagania, a skoro film jest fajny ( a jest), to gra też ma duże szanse. Nic to w porównaaniu z takimi tytanami jak serie Diabla czy Gothica, albo inne legendy, ale nie bądźmy sceptyczni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ktoś poszedł na łatwiznę( ze zrzutami ekranów) i wersja PC to chyba port z PlayStation2, jeżeli ta gra rzeczywiście tak wygląda to jest nie warta wydania na nią pieniędzy przynajmniej w wersji na Blaszaka. Odpaliłem dzisiaj demo na xbox360 i tam ta gra nie wygląda źle ( gram na tym samym monitorze PC i XBOX -LG L 1982 U). Całkiem znośne postacie, kuleje trochę animacja sztywne ruchy bohaterów, przeciwnicy bardzo podobni do tych z POP2. Jedyne co tą grę odróżnia to fajny efekt deszczu, niezła gra świateł oraz wszechobecny bumpmaping. Na tych screenach przedstawionych na gram nie uświadczymy ani jednej błyszczącej powierzchni dlatego wydaje mi się, że to zrzuty z wersji konsoli sony poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie:
Gdy przechodzę misję zapisuję grę bo jest taka opcja, ale kiedy włączam kompa na następny dzień i chcę wczytać to pokazuje że żadnego save-a nie ma... Jeżeli do błąd to znacie adres z patchem? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 13:11, W.S.A.D napisał:

Mam problem a mianowicie:
Gdy przechodzę misję zapisuję grę bo jest taka opcja, ale kiedy włączam kompa na następny dzień
i chcę wczytać to pokazuje że żadnego save-a nie ma... Jeżeli do błąd to znacie adres z patchem?
please



U mnie jest odwrotnie tzn. chcę wyrzucić save''y. Nie znalazłem ich na kompie (wie, ktoś gdzie są?) to postanowiłem odinstalować grę. Pyta się mnie czy wyrzucić save''y to ja mówię, że tak. Restart i instalka. Włączam grę i... save''y są. Jak je wywalić? A poza tym jak zrobić kombo składające sie z 15 ciosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować