Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 17:05, Adeq napisał:

> Mam problem z tą misją co odbywa się 15 lat po wybuch bomby atomowej jak ją przejść
utykam
> na momencie gdy leżę w trawie i czekam aż przejdą ci żołnierze i czołgi i zawsze
mnie
> zabiją prosze pomóżczie
eee? WTF? :P Tam nie ma nic co by się działo 15 lat po wybuchy atomówki xd No chyba,
że chodzi ci o tą misje snajperską? To musisz leżeć, i robić tak by nikt na ciebie nie
''nadepnął''


no właśnie mi o tą misje chodzi ale filmik przed nią mówi że ona odbywa sie 15 lat po atomie. czyli co muszę sie tak czołgać aby mnie nikt nie nadepnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:07, Mati1990 napisał:


no właśnie mi o tą misje chodzi ale filmik przed nią mówi że ona odbywa sie 15 lat po
atomie. czyli co muszę sie tak czołgać aby mnie nikt nie nadepnął?


Yyy. ta misja snajperska nie jest przypadkiem 15 lat PRZED wybuchem tej atomówki?
BTW tak musisz tam leżeć i się nie ruszać, tzn. zależy na jakim poziomie grasz, bo na amatorze to po mnie chodzili i nic, a na weteranie to było tak, że czasem na mnie nie weszli i już mnei widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:12, trutututu napisał:

>
> no właśnie mi o tą misje chodzi ale filmik przed nią mówi że ona odbywa sie 15 lat
po
> atomie. czyli co muszę sie tak czołgać aby mnie nikt nie nadepnął?

Yyy. ta misja snajperska nie jest przypadkiem 15 lat PRZED wybuchem tej atomówki?
BTW tak musisz tam leżeć i się nie ruszać, tzn. zależy na jakim poziomie grasz, bo na
amatorze to po mnie chodzili i nic, a na weteranie to było tak, że czasem na mnie nie
weszli i już mnei widzieli.

a może faktycznie przed a gram na weteranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:12, trutututu napisał:

BTW tak musisz tam leżeć i się nie ruszać, tzn. zależy na jakim poziomie grasz, bo na
amatorze to po mnie chodzili i nic, a na weteranie to było tak, że czasem na mnie nie
weszli i już mnei widzieli.


Niby można leżeć i się nie ruszać, ale nawet na weteranie udało mi się czołgając się prawie cały czas przejść ten patrol. Po prostu trzeba być możliwie najdalej od żołnierzy, jak któryś zacznie iść na nas to trochę pójść w bok i nie powinni zauważyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 17:22, KAROLMACIEJ napisał:

Niby można leżeć i się nie ruszać, ale nawet na weteranie udało mi się czołgając się
prawie cały czas przejść ten patrol. Po prostu trzeba być możliwie najdalej od żołnierzy,
jak któryś zacznie iść na nas to trochę pójść w bok i nie powinni zauważyć. :)


No w sumie to tak też można... :) Ale ja i tak preferuje siedzenie w miejscu i czekanie. Można sobie herbatkę wypić. (HERBATKA*_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam inną metodę na ten etap :) zawsze podczołguję się do partnera i leżę najbliżej niego. Na żadnym poziomie trudności mnie nie wyczaili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blargh... nie mam już sił, gram na najtrudniejszym lub przedostatnim poziomie trudności, misja w Czarnobylu, już koło młyna... utrzymałem się jakoś, dolecieli, wybuchłem przez granata X_X. Teraz już nie mam tak łatwo... jak to przejść? są może jakieś bugi? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbować, próbować i jeszcze raz próbować. A bug jeden jest. :) Musisz położyć Claymore''y przed tym, jak postawisz MacMillana koło młyna, to potem dostaniesz je z powrotem a tamte będą sobie leżały. :) Szkoda, że nie ma tego samego z C4, bo te wprawdzie też przychodzą nowe, ale stare już nie działają, tzn. nie da się ich zdetonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 07:31, KAROLMACIEJ napisał:

Próbować, próbować i jeszcze raz próbować. A bug jeden jest. :) Musisz położyć Claymore''y
przed tym, jak postawisz MacMillana koło młyna, to potem dostaniesz je z powrotem a tamte
będą sobie leżały. :) Szkoda, że nie ma tego samego z C4, bo te wprawdzie też przychodzą
nowe, ale stare już nie działają, tzn. nie da się ich zdetonować.

To moja przygoda z codem na tym poziomie trudności właśnie się skończyła, raz jak dolazłem do samego końca i jak już nadlecieli to mi się udało, bo odkryłem buga - wlazłem w macmillana, i oni stali przedemną i tylko granaty mogły mnie zabić... z tym że już nie wiem jak ja to zrobilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 23:07, Dark Lasio napisał:

Jest już beta "5" więc możesz przetestować i sprawdzić czy 5 jest lepsza od 4. Jak dla
mnie to 5 jest taka jak 4 tyle, że inne realia...


No właśnie, widziałem tą betę i interfejs ma bardzo podobny do CoD-a 4. I grafika bardzo podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:54, KAROLMACIEJ napisał:

> Jest już beta "5" więc możesz przetestować i sprawdzić czy 5 jest lepsza od 4. Jak
dla
> mnie to 5 jest taka jak 4 tyle, że inne realia...

No właśnie, widziałem tą betę i interfejs ma bardzo podobny do CoD-a 4. I grafika bardzo
podobna...



Racja z tym ze BETA roznisie na pewno od normalnej wersji CoD 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:36, Deamian napisał:

Witajcie, mam problem:

http://img223.imageshack.us/my.php?image=23439302ow5.jpg

co moge zrobic, zeby przestalo mnie wywalac ?

Gra jest oczywiscie oryginalna, punkbuster byl updatowany.


Z tego co tam pisze można wywnioskować że masz jakiś program ułatwiający grę przez sieć. Rozwiazanie jest jedno, przestań go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:41, Kerigun napisał:

> Witajcie, mam problem:
>
> http://img223.imageshack.us/my.php?image=23439302ow5.jpg
>
> co moge zrobic, zeby przestalo mnie wywalac ?
>
> Gra jest oczywiscie oryginalna, punkbuster byl updatowany.

Z tego co tam pisze można wywnioskować że masz jakiś program ułatwiający grę przez sieć.
Rozwiazanie jest jedno, przestań go używać.


Kolego, albo traktujemy sie powaznie, albo zakladamy, ze mam lat 12 i bawie sie w jakies glupoty.

Bede wdzieczny, jesli jednak otrzymam sensowna odpowiedz, ktora nie bedzie sugerowala cheaterstwa.

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Punkbuster ma to do siebie, że lubi czasem poszaleć. Może w tle działa jakiś program, który mu się nie podoba, np antyvirus albo coś podobnego, w skutek czego wywala bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narodu! Co tu jest grane? Od jakiegoś tygodnia wywala mnie z poniższym komunikatem. Mam święża Windows Vista, standardowy zestaw sterowników. Gra oczywiście oryginalna, punkbuster zaktualizowany. Co temu antysystemowi odbija?

20081108174044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:41, DoomnY napisał:

Narodu! Co tu jest grane? Od jakiegoś tygodnia wywala mnie z poniższym komunikatem. Mam
święża Windows Vista, standardowy zestaw sterowników. Gra oczywiście oryginalna, punkbuster
zaktualizowany. Co temu antysystemowi odbija?

Moze to ci pomożę http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=7936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować