Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 11:27, Paje96 napisał:

Co oznacza Marytrdom bo nie wiem, nie znam angielskieego ?


Męczennik. Ten głupi perk, w którym po śmierci granat zostawiasz. Tylko noobki tego używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 10:56, Adeq napisał:

No widzisz.. ale ja sobie nie wyobrażam jak można by było na ligowych meczach grać z
kimś kto ma P90, albo RKM''a :P Po prostu niektóre bronie są imba i są.. Z p90 na hc
z pewnym celowaniem możesz kogoś zabić z jednego końca mapy na drugi koniec mapy..

no wiesz, jak się grać nie umie to zawsze coś przeszkadza. Pamiętam TDM HC bez żadnych ograniczeń wygrywany przez mój dawny klan bez użycia rkm i p90 gdy przeciwnik nagminnie z tym biegał. Po prostu każda broń ma wady i zalety, trzeba się nauczyć z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 14:12, Arachnos napisał:

no wiesz, jak się grać nie umie to zawsze coś przeszkadza.

No i tutaj to przegiąłeś..

Dnia 17.03.2009 o 14:12, Arachnos napisał:

Pamiętam TDM HC bez żadnych
ograniczeń wygrywany przez mój dawny klan bez użycia rkm i p90 gdy przeciwnik nagminnie
z tym biegał. Po prostu każda broń ma wady i zalety, trzeba się nauczyć z tym walczyć.

TDM to wiesz.. to sobie możesz z kolegą z klasy zagrać.. na TDM''ie to można racja że ze wszystkim latać, ale jeżeli ma się rkm''a na HC S&D to wystarczy jeden dobry skan i 2 fragi już są na koncie.. Rzeczywiście super gra. Chyba chodzi o to żeby trochę skilla pokazać a nie skanować bez sensu? No wiadomo że skany w HC to podstawa ale bez przesady omg o0..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 12:16, 21question napisał:

Wie ktos skad moge pobrac zangielszczenie cod4?? Mam gre po polsku ale wolalbym po angielsku
nie bede wchodzil w szczegoly;p Oczywiscie jesli to legalne to dawajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 11:34, Mściwój napisał:

Męczennik. Ten głupi perk, w którym po śmierci granat zostawiasz. Tylko noobki tego używają.

Wystarczyłoby, żeby po zmarnowaniu granatu umiejętność nie włączała się po śmierci i jakiś balans by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 09:07, DoomnY napisał:

> Męczennik. Ten głupi perk, w którym po śmierci granat zostawiasz. Tylko noobki tego
używają.
Wystarczyłoby, żeby po zmarnowaniu granatu umiejętność nie włączała się po śmierci i
jakiś balans by był.



Taa, a ostatni bastion włącza się, nawet jak pistoletu nie masz. Infinity Ward miało w multi parę chybionych pomysłów (granatnik, męczennik, bastion,), ale fani sami szykanują korzystających z tego. ;P IMO powinni to usunąć w którymś patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 09:33, DoomnY napisał:

Chcesz usuwać granatnik, wyposażenie real żołnierza?

Eee.. no ja bym był za.. Ale mogliby zrobić tak, że dmg jaki może nam zrobić granatnik wynosi 50% naszego HP i by było ok ..

Dnia 18.03.2009 o 09:33, DoomnY napisał:

Przecież wystarczy zamiast granatów
to dać i balans jest. Last Stand jeszcze taki poroniony nie jest, ale morti owszem.

Last Stand jest trochę poroniony bo jest się na kawałek sekundy nieśmiertelnym :P Marty to już w ogóle nie wiem po co ten perk o0..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Last Stand tak na zdrowy rozum całkiem realny jest, ale bez sensu, że tak szybko się strzela z pistoletu w tym trybie i tak celnie. W końcu to ranny żołnierz. O przeładowaniu nie powinno być mowy. Do granatnika nie mam zastrzeżeń, to tylko 2 pociski. Morti to porażka dla noobków bez skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Morti to

Dnia 18.03.2009 o 10:22, DoomnY napisał:

porażka dla noobków bez skilla.

A jaki jest potrzebny skill do użycia granatnika ? Nie trzeba nawet wycelować, wystarczy strzelić w kierunku przeciwnika...

Te dwa pociski to całkiem sporo, biorąc pod uwagę że cholerstwo zadaje obrażenia obszarowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 09:33, DoomnY napisał:

Chcesz usuwać granatnik, wyposażenie real żołnierza? Przecież wystarczy zamiast granatów
to dać i balans jest. Last Stand jeszcze taki poroniony nie jest, ale morti owszem.


Call of Duty nigdy nie było realistycznym symulatorem żołnierza, więc nikt by się o to nie czepiał. Owszem, usunąłbym. Ewentualnie osłabiłbym jego siłę i dał jeden granat zamiast dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mała dyskusja rozgorzała to i ja swoje 3 grosze dołożę.

Co do męczennika ... cóż ... walczymy przecież [ między innymi ] z jakimiś bliżej nieokreślonymi arabskimi ultranacjonalistami więc takie "męczeństwo" to w sumie nic nowego ;-P. Jeśli miałbym już wybierać, najbliżej mi do stanowiska jakie obrał tutaj DoomnY. Po zaliczeniu wyzwania po prostu nie można by było korzystać z tego perka. Najbardziej rozsądne i logiczne. Sam korzystam tylko po to by zaliczać wyzwania ew. czasem sobie tego użyję na Shipmentcie ;-D. Co do tych promodów i innych dupereli ... nie bawiłem się w to i nie zamierzam. Dla mnie istnieje tylko TDM na tzw pubach i tyle. ;-). GLy? Użyłem dosłownie parę razy, ani to zbytnio poręczne, ani ciekawe. Jakoś bardzo w kość od przeciwnika korzystającego z tej broni nie dostałem. ;p Last stand? Też z tego nie korzystam, chyba że do zaliczenia tych zasmolonych wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już mowa o tych trzech rzeczach. Nie do zniesienia jest last stand, z tego cholerstwa strzela się za szybko, i postać, która ma ostatni bastion, odrazu lezy na ziemi, przez co niemożliwe jest prawie zabicie jej. Jezeli na tym perku strzały byłyby mniej celne, i można by strzelać dopiero po, powiedzmy 2, 3 sek od aktywowania perka, to okej. Męczennik... trudno powiedzieć, jak gra się jakeigoś DMa, i zobaczy się spawnkillera, to marty aż prosi się o wybranie. Jak dla mnie dużo mniej lamerski niz last stand. A tuba ? jest okej, pod warunkiem, że ktoś kto jej uzywa, nie strzela na pałe, tylko z jakimś sensem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 11:57, Adeq napisał:

Marty to nawet jest łatwo ominąć, a GL''a już nie..

Jak wbijesz do pomieszczenia z dwoma przeciwnikami i pierwszy którego zabijesz bedzie mial martyra to nie ma jak uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:02, azur65 napisał:

> Marty to nawet jest łatwo ominąć, a GL''a już nie..
Jak wbijesz do pomieszczenia z dwoma przeciwnikami i pierwszy którego zabijesz bedzie
mial martyra to nie ma jak uniknąć.

No to nie zgodziłbym się ;D. Ja mam farta, a więc udało mi się wyjśc z takiej sutuacji. Jak? Gdy usłyszałem upadający granat odruchowo skoczyłem, nie wiem też jakim cudem, wskoczyłem na jakieś pudełko (było to gdzieś na mapie Pipeline). Granat wybuchł, a ja 2 fragi do przodu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wykonać wyzwanie "zabij dwóch wrogów znajdując się w powietrzu" ? Tzn co, mam skakać i będąc nad ziemią zabić kogoś o_O ? Jakieś sugestie, porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:22, KŁEJK napisał:

W jaki sposób wykonać wyzwanie "zabij dwóch wrogów znajdując się w powietrzu" ? Tzn co,
mam skakać i będąc nad ziemią zabić kogoś o_O ? Jakieś sugestie, porady ?


Przyznam, że nie robiłem tego wyzwania, ale na logikę - poproś dwóch znajomych, idźcie na jakiegoś pustego serwa, najlepiej żeby mapką był Crash. Potem wejdź na ten najwyższy budynek, zrzuć granat na dół ( do stojących tam znajomych; najlepiej blisko siebie ) i wpasuj się tak, żeby być w powietrzu w momencie wybuchu granatu.
Jeśli nie podziała, to wypróbuj taki sam schemat, tylko że zamiast rzucając granatem próbuj zestrzelić ich z giwery. W tym wypadku najlepiej żeby było ustawione HC. Jako broń weź np. M249. Strzelaj bez przymierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:22, KŁEJK napisał:

W jaki sposób wykonać wyzwanie "zabij dwóch wrogów znajdując się w powietrzu" ? Tzn co,
mam skakać i będąc nad ziemią zabić kogoś o_O ? Jakieś sugestie, porady ?

Ja rzuciłem nada w creeku i w momencie jak już miał wybuchać to zeskoczyłem ze skał. Zanim spadłem zaliczyło mi wyzwanie (kilka osób okampiło wejście do jaskini, więc trudno byłoby nie trafić xD)

Edit: Spóźnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować