Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

pernia nie szalej tak, bo twój skill tez nie jest aż tak wysoki. Jak gram mecze tez wyłączam niektóre detale(całkiem trawy wyłączyć się nie da, tak btw), aby podwyższyć FPSy i możliwie zmniejszyć ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:49, PSAT Darth Stan napisał:

pernia nie szalej tak, bo twój skill tez nie jest aż tak wysoki. Jak gram mecze tez wyłączam
niektóre detale(całkiem trawy wyłączyć się nie da, tak btw), aby podwyższyć FPSy i możliwie
zmniejszyć ping.


a, widze że pamiętasz moje czasy z psatu? Widzisz, ludzie się zmieniają, pozatym u was dziwnie się czułem - co odbijało się na mojej ''wydajności''. A nie przypominam sobie, żebym grał z tobą od czasu kiedy od was odszedłem... ;).

@21question
Oj, no dobrze dziecko, już nie płacz ! Skoro masz tak mało FPS ( ja też zresztą ) to poprostu NIE GRAJ na tych mapach, tak samo jak ja. Podoba ci się grafika? To se odpal singla i nikogo nie wk**iaj. Ta gra nie jest po to żeby podziwiać grafikę, musze cie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 10:18, PSAT Darth Stan napisał:

Wywalanie z servera jest wina wgranego tam pama, proponuje wywalić folder pam4 z folder
gry(jest w folderze Mods) i jeszcze raz ściągnąć, jeżeli to nie pomoże wgrać innego pama
na server. Sposobem jest tez wpisanie komendy \reconnect natychmiast po ukazaniu się
ekranu wczytywania nowej mapy.
P.S
Możesz napisać do mnie na xf.


Dzięki za rade;] W tym co napisałeś było trochę prawdy. W moim folderze z pam4 było po prostu za dużo plików .IWD (jakieś sniperfixy itp.) które się "gryzły" z tymi odpowiednimi plikami (według CB powinny być tylko dwa: mod.ff i pam402.iwd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bleh ... teraz się zaczną wycieczki osobiste ... ludzie przejdźcie sobie na gadu-gadu, xFire czy coś i sobie wyjaśnijcie "o co kaman" ;-P. Ja mam za to inny problem ... mianowicie dość często [ a ostatnimi czasy bardzo często ] mam taki problem. Próbuję dołączyć do serwera i grać ale pojawia mi się komunikat "twój ping jest za wysoki" czy jak to tam szło ;-D i z grania nici. Patche mam, PB też ale to raczej nie w tym rzecz. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 15:34, KŁEJK napisał:

O bleh ... teraz się zaczną wycieczki osobiste ... ludzie przejdźcie sobie na gadu-gadu,
xFire czy coś i sobie wyjaśnijcie "o co kaman" ;-P. Ja mam za to inny problem ... mianowicie
dość często [ a ostatnimi czasy bardzo często ] mam taki problem. Próbuję dołączyć do
serwera i grać ale pojawia mi się komunikat "twój ping jest za wysoki" czy jak to tam
szło ;-D i z grania nici. Patche mam, PB też ale to raczej nie w tym rzecz. Ma ktoś jakieś
pomysły co z tym fantem zrobić?


dołączasz bezpośrednio z XF ? jeżeli tak, to ja też mam często taki problem, wystarczy wstukać ''reconnecta'' w konsoli, i dołącza. Jak bezpośrednio z gry, to nie mam pomysłu ;p
@stan
mówiłem już że czasy się zmieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



hmmm.. może poprostu komunikat coś ci podpowiada? :P. Jak wyskoczy ci ten błąd, to zminimalizuj grę, i posprawdzaj procesy... bo bardzo możliwe, że któryś z nich poprostu ci pożera dużo procka/ramu, czy czegokolwiek innego. A mozliwe ze poprostu coś ci się grzeje...( Grzeje się, komp obniża ''obroty'' danego podzespołu = mniejsza wydajność = większy ping)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 13:49, PSAT Darth Stan napisał:

pernia nie szalej tak, bo twój skill tez nie jest aż tak wysoki. Jak gram mecze tez wyłączam
niektóre detale(całkiem trawy wyłączyć się nie da, tak btw), aby podwyższyć FPSy i możliwie
zmniejszyć ping.

Nie da sie (chyba), chodzilo mi o ta komende ze trawa znika jak sie oddalamy

Pernia
Oj, no dobrze dziecko, już nie płacz ! Skoro masz tak mało FPS ( ja też zresztą ) to poprostu NIE GRAJ na tych mapach
Czasami trudno nie grac jak grasz z kumplami i nagle sie zaczyna ladowac taki creek, nie chce robic zamieszania ze zmienaniem serverow, kazdemu na gg pisac IP itp
Tak samo granie scrimow, (akurat to juz mnie nie dotyczy:P) nie zawsze ty wybieasz mape i musisz sie dostosowac
Nie stosuje tych mocnych cfgow n wszystkich mapach bo po prostu nie ma powodu
A te ktore stusuje nic mi nie daja oprocz wiekszej plynnosci, rozumiem ze zeby byc uczciwy mam grac z 4 FPSami i wszyscy beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnij sobie xfire, i twoi kumple też. to nie będziesz miał problemu. I zdecyduj się, czy masz kompa który pozwala ci grać nawet na maks detalach, czy masz jakiegoś pentiuma 4 1.8 ghz, 512 ram i nvidie 5200... bo sie powoli żenujący robisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>A mozliwe ze poprostu coś ci się grzeje...(

Dnia 24.03.2009 o 15:54, Pernia napisał:

Grzeje się, komp obniża ''obroty'' danego podzespołu = mniejsza wydajność = większy ping)...


Akurat niska ilość FPS nie wpływa na ping.Przynajmniej w CoD4 tego nie zauważyłem. Ja mam kompa, na minimalne detale ledwo starcza, i 20 FPS wcale nie zwiększa mi pingu. Na europejskich serwerach ping mam w okolicach 50-70. No, chyba, że ilośc FPS spadnie do 5< to będzie pokaz slajdów:P


A co do problemu KŁEJKa to miałem identyczny. Na zmianę z innymi komunikatami wyskakiwał. To jakiś problem punkbaster''a. Ja całkowicie go reinstalowałem, zrobiłem updaty i jakoś poszło dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:22, Pernia napisał:

ściągnij sobie xfire, i twoi kumple też. to nie będziesz miał problemu. I zdecyduj się,
czy masz kompa który pozwala ci grać nawet na maks detalach, czy masz jakiegoś pentiuma
4 1.8 ghz, 512 ram i nvidie 5200... bo sie powoli żenujący robisz ;).

DObra po pierwsze wiesz dobrze ze to ty jestes zenujący TATO bo jako pierwszy zaczeles mnie jechac za gre na komendach:) Jak ci sie nudzi to wlacz tv
Po drugie ja mam xfire, i paru znajomych tez ma ale niektorzy debile uzywaja tylko gg, i podczas gry wylaczaja wiec jak zmieniamy server trzeba czekac az sie znowu polacza a z gg to roznie bywa
Pozatym nie chcialem gadac tutaj o graniu na konfingach tylko chcialem wrzucic ta smiechowa fote, niepotrzebnie w ogole o tym wspominalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPSy wpływają na ping. Ping to czas między wysłaniem kolejnych pakietów, a im szybciej działa ci gra, tym bardziej regularnie pakiety są wysyłane. Proste i logiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:23, Pernia napisał:

FPSy wpływają na ping. Ping to czas między wysłaniem kolejnych pakietów, a im szybciej
działa ci gra, tym bardziej regularnie pakiety są wysyłane. Proste i logiczne..



fpsy w ogole nie wplywaja na ping.Ping zalezy tylko i wylacznie od polaczenia,jakosc grafiki i ilosc wyswietlanych klatek nie wplywa na wysokosc pingu i na odwrot.To ze masz np stale 333fps nie da ci niskiego pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 13:52, Sycylius napisał:

> FPSy wpływają na ping. Ping to czas między wysłaniem kolejnych pakietów, a im szybciej

> działa ci gra, tym bardziej regularnie pakiety są wysyłane. Proste i logiczne..



fpsy w ogole nie wplywaja na ping.Ping zalezy tylko i wylacznie od polaczenia,jakosc
grafiki i ilosc wyswietlanych klatek nie wplywa na wysokosc pingu i na odwrot.To ze masz
np stale 333fps nie da ci niskiego pingu.


przeczytaj to co wyżej napisałem ja, i FranTheMan. A jak ci mało to poczytaj na codcenter ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:25, Pernia napisał:

przeczytaj to co wyżej napisałem ja, i FranTheMan. A jak ci mało to poczytaj na codcenter ;]



Raczej nie bede sie sugerowal takimi serwisami wole sprawdzone zrodla.Masz jakies dowody na poparcie twojej tezy?Bo dla mnie jest ona bez sensu.Widzialem ze wczesniej sie uczepiles kogos kto gra na cfg a konkretnie ktore nie wyswietla np trawy,specjalne cfg na wieksza ilosc fpsow w ktorym np sa powylaczane tekstury na scianach slonce i inne bzdety wiekszosc prograczy gra wlasnie tak zeby sobie ulatwic rozgrywke jesli pb nie kickuje za komendy to nie widze w tym nic zlego proponuje tobie rowniez takie bedziesz mial przynajmniej stale 125klatek i moze przestaniesz narzekac na to ze masz malo fpsow.(rozumiem cos trzeba zrzucic wine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pernia nie rozumiem o co ci chodzi z tymi cfg.. /r_drawdecals 0 ma właściwie każdy, co prawda komenda na brak trawy jest już nieuczciwa ale PB za to kickuje, więc nie widzę sensu żeby się burzyć, że ktoś ma komendy na zwiększoną ilość fps..
To tak samo jakby powiedzieć że ktoś ma 125fps ma nie fair cfg bo jego ak strzela ''szybciej'' niż tego kto ma 60fps..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drawdecals 0 r_Detail 0 drawsun 0 drawwater 0 itd itp. nie są złe ;>Pozatym promod 4.0 ^ uniemożliwia rozgrywke na lamerskich komendach typu lodscalerigid 4 która jest odpowiedzialna za meshe typu trawy itd ;< FPS a PING. Sycylius, widać żeś taki pr0 daj cb linka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 15:40, Sycylius napisał:

> przeczytaj to co wyżej napisałem ja, i FranTheMan. A jak ci mało to poczytaj na
codcenter ;]


Raczej nie bede sie sugerowal takimi serwisami wole sprawdzone zrodla.Masz jakies dowody
na poparcie twojej tezy?Bo dla mnie jest ona bez sensu.Widzialem ze wczesniej sie uczepiles
kogos kto gra na cfg a konkretnie ktore nie wyswietla np trawy,specjalne cfg na wieksza
ilosc fpsow w ktorym np sa powylaczane tekstury na scianach slonce i inne bzdety wiekszosc
prograczy gra wlasnie tak zeby sobie ulatwic rozgrywke jesli pb nie kickuje za komendy
to nie widze w tym nic zlego proponuje tobie rowniez takie bedziesz mial przynajmniej
stale 125klatek i moze przestaniesz narzekac na to ze masz malo fpsow.(rozumiem cos trzeba
zrzucic wine)


Na poparcie swojej tezy moge wrzucic to, ze mam lagometer u siebie wlaczony, i jak gra zwalnia mi do 5 fps ( kocham swoejgo proca, nagle zaczyna sie je... ) to te zielone ''kreski'' sa na samej gorze prawie. Dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować