Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2009 o 23:10, Starscream napisał:

To nie uogólnianie tylko wynik niewiedzy czym jest spetsnaz

Ale macie problemy, co najmniej jakby w multi fabuła była i to miało znaczenie. W grach tego typu przyjeło się że jest armia i terro, pewnie na podstawie CS-a bo on jest pierwowzorem trybu SD z coda.
BTW, wynikiem twojej niewiedzy jest to że nie wiesz jak się pisze speCnaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 23:32, koLLLL napisał:

> To nie uogólnianie tylko wynik niewiedzy czym jest spetsnaz
Ale macie problemy, co najmniej jakby w multi fabuła była i to miało znaczenie. W grach
tego typu przyjeło się że jest armia i terro, pewnie na podstawie CS-a bo on jest pierwowzorem
trybu SD z coda.
BTW, wynikiem twojej niewiedzy jest to że nie wiesz jak się pisze speCnaz :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Spetsnaz może się doinformuj zanim napiszesz kolejnego debilnego posta swiadczacego tylko i wyłącznie o twoich brakach? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ...khem... "kolega" ... widzę dalej się nie nauczył kultury i ogłady w kontaktach międzyludzkich...

Fakt, że twa osoba dalej się poniewiera po tym forum, jest aktualnie najpiękniejszym dowodem na to, iż dalej szoruje ono brzuchem po dnie.

Besides, mówimy tu o Спецназ. Specnaz. Na polskie literki. Nie polecałbym kierować się zapisem dla skretyniałych Jankesów (których nie stać na wysiłek zrozumienia języka innego niż własny, więc trzeba im wszystko zapisać fonetycznie), bo w ten sposób zaraz dojdziemy do Mikhaila Gorbatshova oraz Dmitry''a Anatolyevicha Medvedeva.

Wikipedia jako źródło wiedzy... pogratulować, na pewno daleko na tym w życiu zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 02:41, Dexter_McAaron napisał:

Fakt, że twa osoba dalej się poniewiera po tym forum, jest aktualnie najpiękniejszym


CHyba twoja osoba, ja nie urządzam tu sobie wycieczek osobistych a ty tak. Takie osoby jak ty powinny być usunięte permanentnie bez możliwosci powrotu. Poza tym nudzisz mnie juz.

Dnia 20.12.2009 o 02:41, Dexter_McAaron napisał:

Wikipedia jako źródło wiedzy... pogratulować, na pewno daleko na tym w życiu zajedziesz.

Raczej świat, bo najwięcej osób pisze wlasnie spetsnaz. Link z wikipedii wkleiłem bo wydawało mi się ze wystarczy jako dowód ale jak chcesz to możesz wpisać spetsnaz w google i zobaczyć ze znajdziesz miliard wynikow z taką własnie pisownią tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 00:46, Starscream napisał:

http://en.wikipedia.org/wiki/Spetsnaz może się doinformuj zanim napiszesz kolejnego debilnego
posta swiadczacego tylko i wyłącznie o twoich brakach? Z góry dziękuje.

Uuu, widzę kulturka na wysokim poziomie. Po prostu nie wiedziałem że Spetsnaz też się pisze, ale jakbyś nie zauważył to nazwa której ja użyłem też jest poprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:38, koLLLL napisał:

> http://en.wikipedia.org/wiki/Spetsnaz może się doinformuj zanim napiszesz kolejnego
debilnego
> posta swiadczacego tylko i wyłącznie o twoich brakach? Z góry dziękuje.
Uuu, widzę kulturka na wysokim poziomie. Po prostu nie wiedziałem że Spetsnaz też się
pisze, ale jakbyś nie zauważył to nazwa której ja użyłem też jest poprawna

Jakbyś nie zauważył to mnie to nie obchodzi. Wiem że jest poprawna i nie napisałem że tak nie jest. A co do kultury to dlaczego mam miec do ciebie jakikolwiek szacunek skoro mimo twojego niedoinformowania jeszcze wyskakujesz z tekstem ze cos jest wynikiem mojej niewiedzy? A teraz sie idz pouczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać przyznałem się do błędu, ale douczyć się nie muszę bo nazwa używana przeze mnie też jest poprawna. Hmm, to że się się pomyliłem, i ci coś zarzuciłem (co zresztą w poprzednim poście sprostowałem i przepraszam) tzn że masz mnie zgnoić, zwyzywać i opluć ? A szacunek do innej osoby, określa przeczytanie jednego zdania ? Godna pozazdroszczenia filozofia.
Wiesz co, ja już wolę nie wiedzieć jak się pisze specnaz (mimo że nazwa której używam też jest poprawna co powtarzam już chyba po raz 3), niż nie mieć kultury osobistej. Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2009 o 12:51, koLLLL napisał:

Wiesz co, ja już wolę nie wiedzieć jak się pisze specnaz (mimo że nazwa której używam
też jest poprawna co powtarzam już chyba po raz 3)

A ja po raz drugi mówie ze o tym wiem i nie wiem co to ma do rzeczy. Każde dziecko to wie bo to jest zapis fonetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2009 o 12:58, Starscream napisał:

A ja po raz drugi mówie ze o tym wiem i nie wiem co to ma do rzeczy. Każde dziecko to
wie bo to jest zapis fonetyczny.

Dobra dzieciaczku idź sobie trollować gdzie indziej, bo to twoje udawanie ''złego, szerzącego prawdę użytkownika'' ci nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:09, Adeq napisał:


> A ja po raz drugi mówie ze o tym wiem i nie wiem co to ma do rzeczy. Każde dziecko
to
> wie bo to jest zapis fonetyczny.
Dobra dzieciaczku idź sobie trollować gdzie indziej, bo to twoje udawanie ''złego, szerzącego
prawdę użytkownika'' ci nie wychodzi..

Czekaj stary człowieku w ktorym Momencie trollowałem bo mam słabą pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać namiary na serwer który spełniałby takowe wymagania [ wiem że mało prawdopodobne że takowy jest ale spytać można ]

- tryb - TDM
- mapka Crash lub Shipment, problem w tym że chciałbym żeby serwer oparty byłby tylko na tych dwóch mapach lub jednej z nich
- nie HC

Nie polecać mi BLAM Shipmenta 24/7 bo ten serwer już znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że mod Galactic Warfare już jest.
Serwer na który powoli wbijam - 213.133.110.38:30000 140mb do ściągnięcia jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:41, loytar napisał:

Serwer na który powoli wbijam - 213.133.110.38:30000 140mb do ściągnięcia jak na razie.

Wow, chodzi o tego moda w realiach Star Wars ? Jak już uda ci się ściągnąć i dołączyć to opisz wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:41, loytar napisał:

Chciałbym poinformować, że mod Galactic Warfare już jest.
Serwer na który powoli wbijam - 213.133.110.38:30000 140mb do ściągnięcia jak na razie.

Tyle że to na razie beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało broni, jedna mapa, bug na s&d polegający na tym, że możemy podglądać poczynania przeciwnej drużyny. Na początku jest czarno-biały ekran, ale się to zmienia. Fajna odskocznia od jakieś poważnie gry w cod''a. Pomijając promoda, najlepszy mod jak na razie do cod''a. Ale kilka rzeczy jeszcze muszą dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:22, loytar napisał:

Ale kilka rzeczy jeszcze muszą dopracować.

Właśnie po to jest public beta ;> Poza tym już zapowiedzieli dodatkowe 3 mapy i set broni. Można tylko czekać śliniąc się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sciagnalem sobie mod Galactic Warfare ;) Fajne toto jest ;)) Naprawde solidnie i profesjonalnie wykonany mod. Szkoda tylko, ze nie ma do niego statystyk. Ale ogolnie mowiac, nawet jak na bete, pomimo kilku bugow czuc klimat SW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować