Zaloguj się, aby obserwować  
Ronx

Szukacz adresów

7 postów w tym temacie

Mam pytanie: czy istnieje jakaś strona internetowa w Polsce, która po wpisaniu nazwiska i miasta wskaże lokalizację wpisanej osoby: nie na mapie tylko adres? Jeśli tak to prosiłbym o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:42, Ronx napisał:

Mam pytanie: czy istnieje jakaś strona internetowa w Polsce, która po wpisaniu nazwiska i miasta
wskaże lokalizację wpisanej osoby: nie na mapie tylko adres? Jeśli tak to prosiłbym o link
:)

Raczej chyba nie... poza książką telefoniczną (papierową) tam przeciesz szuka sie najpierw miejscowości potem nazwiska i mamy adres i numer tel... pod warunkiem że ta osoba ma telefon stacjonarny :D
bojanzaw - o cc ci biega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to ze pytanie jest troszke niezbyt :/ to sa dane prywatne wiec nikt nie ma prawa zamieszczac w necie takich rzeczy lol. chce sie chlopak pobawic w hackera to niech sobie ksiazki poczyta i niech hackuje kompa przez ip... zal.pl/ronx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:16, bojanzaw napisał:

o to ze pytanie jest troszke niezbyt :/ to sa dane prywatne wiec nikt nie ma prawa zamieszczac
w necie takich rzeczy lol. chce sie chlopak pobawic w hackera to niech sobie ksiazki poczyta
i niech hackuje kompa przez ip... zal.pl/ronx


Nie wiem czy wiesz, ale w książce telefonicznej to też są dane prywatne i żeby byc wpisanym trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych... w sumie to to samo biorąc pod uwagę ile osób nie waha się podawać nazwy miejscowości w której mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:23, YOUlia napisał:

> o to ze pytanie jest troszke niezbyt :/ to sa dane prywatne wiec nikt nie ma prawa zamieszczac

> w necie takich rzeczy lol. chce sie chlopak pobawic w hackera to niech sobie ksiazki poczyta

> i niech hackuje kompa przez ip... zal.pl/ronx

Nie wiem czy wiesz, ale w książce telefonicznej to też są dane prywatne i żeby byc wpisanym
trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych... w sumie to to samo biorąc pod uwagę ile osób
nie waha się podawać nazwy miejscowości w której mieszka...

W mojej książce telefonicznej nie ma napisane gdzie kto mieszka. Mam prośbę jeśli nie znacie strony internetowej na której mogę znaleźć to co napisałem (zwłaszcza bojanzew) to się nie wypowiadajcie, bo możecie dostać ostrzeżenie za spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować