Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Blip & Blop

16 postów w tym temacie

Cześć
Blip & Blop to bardzo fajna gra o treści mix strzelanka platformowa. Znajduje się pod linkiem: http://www.acid-play.com/download/blip-and-blop/
Trzeba ją pobrać.
W tej grze chodzimy dwiema kuleczkami i rozwalamy smerfy,pokemony,misie ze świetlnymi mieczami oraz Mario.
Zajmuje ona ponad 40 megabajtów.
Do wyboru mamy duzo broni takich jak minigun, shotgun, zwykły pistolet i rozne specjalne bronie które można zdoby w różnych poziomach tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka wykonana przeciętnie, ale idea rozwalania śliczniutkich Pokemonów oraz grzecznych Smerfów bardzo mi odpowiada. Ta gierka nieźle odstresowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ta grę. Grałem w nią baaardzo dawno temu. Doskonały odstresowywacz, choć pomysł na strzelanie do postaci z kreskówek nie każdemu przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 14:21, Dyzio Diablo napisał:

Pamiętam ta grę. Grałem w nią baaardzo dawno temu. Doskonały odstresowywacz, choć pomysł na
strzelanie do postaci z kreskówek nie każdemu przypadnie do gustu.


aha ja też :) A to strzelanie do pokemonów jest najlesze XD - bez tego to by było nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra bardzo krwawa i obfitująca w zabijanie wszelakiej maści misiów, pokemonów oraz innych tego typu zwierzątek z gier i nie tylko (z dobranocek też) z kolegą doszedłem do etapu, gdzie m.in. spotkałem Raymana rzucającego Pokeballe z pokemonami oraz mario czyli różne grzybki i dinusie. Potem przyszedł czas na Larę Croft!* Ta też jest w grze. Wątpie, żeby niedzielni gracze doszli dalej w tą grę, co najwyżej sobie Smurfa zastrzelą ;)

*Oraz bonusowy etap z Lemmingami :) Wszystkie potworki występują autentycznie w grze- te które wymieniłem. Są jeszcze misie zombie... więcej nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak jeszcze nie tak dawno z kolegą zagrywaliśmy. Doszedliśmy tylko do trzeciego etapu, ale dalej już nie daliśmy rady. Nie ma to jak zabić trochę Smurfów i Pokemonów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:57, dawko1 napisał:

[ciach]


Dobra gra na nudę ale tak na co dzień to chyba bym nie pograł ;)
Ale sobie ściągnę a co mi tam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować