Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa - rozstrzygnięcie rywalizacji!

81 postów w tym temacie

Domek

[Uaktualniono] Czas najwyższy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ogłoszonym w połowie zeszłego miesiąca konkursem gram.pl i ASUSa z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R.! Mamy odpowiedzi na pytania, mamy też zwycięzcę... a właściwie zwycięzców!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs gram.pl i ASUSa - rozstrzygnięcie rywalizacji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol xD Mam 50% rabat na S.T.A.L.K.E.R.A :D:D Czy to obowiązuje również Edycję Kolekcjonerską czy standardową? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:01, Mistic napisał:

Arghhhh.... już myślałem, że to wyniki xkn ;/


Mi już ciary po plecach przeszły jak odświerzyłem i zobaczyłem rozstrzygnięcie........eeeeee to nie to.
Zreszta obczaj, siedze i odświerzam strone główną gram.pl i dzieki temu jako pierwszy komenta dałem.
Qrcze, gratulacje zwycięscom. No dobra, teraz wyniki XKN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie ta zniżka? I w jaki sposób? Bo złożyłem zamówienie S.T.A.L.K.E.R.A ale jest standardowa cena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mam zniżkę. Teraz pozostaje mi się zastanowić czy kupować tą grę. Pytanie w związku ze zniżką... Na jakiej zasadzie będzie ona przyznana? Dostaniemy jakiś kod czy coś? Akurat miałem w planie robić zamówienie na gram.pl, więc póki co je sobie anuluje i conajwyżej S.T.A.L.K.E.R. przyjdzie do mnie razem z trzema grami z Extra Klasyka Next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:23, bakubartek napisał:

sferis
tam chyba jest coś takiego jak przy zamówieniu ''''mam kod promocyjny'''' ale nie jestem pewien
czy to ;)


Ale ja nie mam kodu promocyjnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egrh...a myślałem że zagram sobie w TDU:)No nic graty dla zwycięzców.Podejrzewam że położyły mnie pytania o ilość STALKERÓW potrzebnych do wymiany karty i zdjęcie.Pytania z wiedzy miałem dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:31, Master J napisał:

Egrh...a myślałem że zagram sobie w TDU:)No nic graty dla zwycięzców.Podejrzewam że położyły
mnie pytania o ilość STALKERÓW potrzebnych do wymiany karty i zdjęcie.Pytania z wiedzy miałem
dobrze:)


A co do tego ma Test Drive Unlimited? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować