Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Wolfenstein w produkcji

29 postów w tym temacie

Wow, świetnie, jeśli gra bedzie tak rewelacyjna jak RtC to będzie gites i bomba :P Tylko czy znowu plany twórców nie spełzną na niczym i gra zostanie niewydana albo tylko on-line (co jest teoretycznie możliwe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Quake''a nie grałem, ale Wolfenstein to jedna z moich ulubionych gier. To klasyka strzelanek. Stoi w żędzie z Doomem, Quake''em i tp. Lubię tego typu gry, choćnie we wszystkie grałem. Jestem dobrej muśli, ale jeśli się nie spiszą, tak jak to mówią o Quake IV, to muszę powiedzieć, ze to nie byłaby pierwsza gra zawalona przez te firmę. Ostatnio staczają się na dno z każdą grą. Jeśli wolfeinstein nie wypali, to może być koniec dobrych komentarzy o Raven Software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy branży chyba nie mają pomysłu na nową grę... Doom 3 to tragedia, Quake 4 jest całkiem całkiem. Potrzeba im jakiegoś nowego tytułu. Powinni zerwać z klasyką i zacząć tworzyć bardziej nowoczesne gry. Ile można strzelać z wysłużonego RL''a ? Co prawda w przypadku takich gier jak Quake nie można mieć żalu. W końcu niewiele da się zmienić w doszlifowanej formule dm. Życzę sobie i wam, żeby nowy Wolfenstein nie był marnym powieleniem starych pomysłów na technologii Quake4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować