Zaloguj się, aby obserwować  
czad93

bash.org.pl

44 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 19:25, Zauri napisał:

łączmy się w bólu z powodu zamknięcia naszego ukochanego basha :( tak się do tej stony
przywiązałem, że nigdy nie pomyślałem, iż kiedykolwiek ją zamkną :(((


"Informacja o zamknięciu serwisu była, jak już zapewne zauważyliście, nie do końca prawdziwa.
Spowodowana była ona przenosinami serwisu, aktualizacją oprogramowania a także naszym dobrym humorem dzisiejszego dnia. ;)
Dzięki tej migracji dodaliśmy kilka nowych opcji do serwisu jak np. komentarze czy logowanie."
Bash dalej jest z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 20:53, choper napisał:

> łączmy się w bólu z powodu zamknięcia naszego ukochanego basha :( tak się do tej
stony
> przywiązałem, że nigdy nie pomyślałem, iż kiedykolwiek ją zamkną :(((

"Informacja o zamknięciu serwisu była, jak już zapewne zauważyliście, nie do końca
prawdziwa.
Spowodowana była ona przenosinami serwisu, aktualizacją oprogramowania a także naszym
dobrym humorem dzisiejszego dnia. ;)
Dzięki tej migracji dodaliśmy kilka nowych opcji do serwisu jak np. komentarze czy logowanie."
Bash dalej jest z nami :)

A skąd to info? Mi strona nadal nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:11, Assurubalit napisał:

A skąd to info? Mi strona nadal nie działa

Bo jest gdzie indziej. patrz: poprzednia strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:24, choper napisał:

Nie wiem co Wy kombinujecie z jakimiś dziwnymi linkami... Wpiszcie po prostu www.bash.org.pl
i wszystko działa.

Ale wczoraj nie działało, gdzie wczoraj byłeś? na wielu forach o tym trąbiono.. nawet na nonsensopedii był to jako news...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:32, Assurubalit napisał:

> Nie wiem co Wy kombinujecie z jakimiś dziwnymi linkami... Wpiszcie po prostu www.bash.org.pl

> i wszystko działa.
Ale wczoraj nie działało, gdzie wczoraj byłeś? na wielu forach o tym trąbiono.. nawet
na nonsensopedii był to jako news...

Wczoraj też działało, a mnie po prostu nie było już na forum... Jak wg Ciebie skopiował bym informację ze strony głównej wczoraj gdyby nie działała?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22929&pid=21
EDIT: A wiesz, że nonsensopedia to encyklopedia humoru? Informacje do szkoły też z stamtąd bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:35, choper napisał:

EDIT: A wiesz, że nonsensopedia to encyklopedia humoru? Informacje do szkoły też z stamtąd
bierzesz?


Bash.org.pl był przez ładnych kilka godzin zamknięty. I nie, że chwilowo, tylko sam Bash wyświetlał informację o tym, że permanentnie, więc nie ma co naskakiwać na kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 18:21, Choinix napisał:

> EDIT: A wiesz, że nonsensopedia to encyklopedia humoru? Informacje do szkoły też
z stamtąd
> bierzesz?

Bash.org.pl był przez ładnych kilka godzin zamknięty. I nie, że chwilowo, tylko sam Bash
wyświetlał informację o tym, że permanentnie, więc nie ma co naskakiwać na kogoś.

Po jego poście wydaje mi się, że to on na mnie naskakuje więc trudno bym mu odpowiadał z przyjemnością. A o tym, że był zamknięty to wiadomo. Otworzyli dopiero w godzinach wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś tak na szybkiego jak się można zarejestrować na bashu teraz? Bo coś patrzę, patrzę i albo słabo patrzę, albo takiej opcji w menu nie ma :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 19:12, Choinix napisał:

A orientuje się ktoś tak na szybkiego jak się można zarejestrować na bashu teraz? Bo
coś patrzę, patrzę i albo słabo patrzę, albo takiej opcji w menu nie ma :(.


o właśnie też tego szukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:23, pawelck91 napisał:

To co macie jakies pomysly co do rejestracji na bashu ???


Wystarczy przeczytac info na stronie głównej:
"Rejestracja pojawi się niebawem, nie będzie ogólnodostępna, /.../ Wszelkie prośby o konto wysyłane drogą mailową są po prostu ignorowane. Nie przyspieszy to pojawienia się rejestracji /.../"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:55, Volvox napisał:

Wystarczy przeczytac info na stronie głównej:
"Rejestracja pojawi się niebawem, nie będzie ogólnodostępna, /.../ Wszelkie prośby
o konto wysyłane drogą mailową są po prostu ignorowane. Nie przyspieszy to pojawienia
się rejestracji /.../"


Ale są już osoby zarejestrowane. jak to mozliwe? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 15:21, kaczoor napisał:

Ale są już osoby zarejestrowane. jak to mozliwe? ;p


Grupa Trzymająca Władzę? Wcześniej zarejestrowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować