Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe PSP potwierdzone

59 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 19:31, tomas92 napisał:

Tu raczej błąd geograficzny Ci się wkradł :) Japonia leży w Azji, więc każdy Japończyk to również
Azjata (?). To tak jakbyś napisał, że nie jesteś Europejczykiem a tylko Polakiem. A każdy Polak
to również Europejczyk.

PS. Jeżeli będzie PSP jeszcze tańsze to z pewnościa kupię :)


rzeczywiscie troche zle to ujalem :) chodzilo mi o uscislenie pochodzenia tej dziewczyny bo niekiedy trudno rozroznic chinke a np. japonke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja....tak jak myślałem, większość komentarzy dotyczy tej pani, a nie PSP ;) Ale nic nie szkodzi, bo pani niczego sobie ;P
A PSP? Miałem kupić niedługo ę obecną wersję, ale sobie może podaruję do wyjście nowego PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 13:12, Mr.M napisał:

"Po obniżce PSP kusi jeszcze bardziej." to jestem ciekaw, co na tym zdjęciu kusi bardziej
];->


Hmmmm chyba raczej konsolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 10:55, CockS napisał:

Hmmmm chyba raczej konsolka ;)


No, prawda, jak się tak głębiej zastanowić to masz rację ;>
PSP tańsze w utrzymaniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 10:56, Mr.M napisał:

No, prawda, jak się tak głębiej zastanowić to masz rację ;>
PSP tańsze w utrzymaniu xD


Tańsze to mało powiedziane, rzecz my można ze przy porównaniu wychodzi za free bo nie trzeba do neigo tyle dokładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero co kupiłem sobie PSP (luty). ale chyba o drugiej gałce analogowej mowy nie ma (tak sądzę)
pytanie tylko - kiedy wyjdzie normalna nowa wersja PSP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:57, johnykg napisał:

tylko ile będzie kosztowac


Na pewno nie więcej niż obecnie. Inaczej mało kto by kupił. W Polsce zapewne będzie to cena 600-650 złotych a pojawienie się PSP-Lite, czy jak go tam nazwią, prawdopodobnie wymusi obniżkę cen starych konsol, jeżeli tych już nikt nie będzie chciał kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli ktoś jest chętny, chętnie sprzedam. Kupione w grudniu 2006, soft 3.40 OE-A.

Więcej info na moim gramsajcie."

Jeżeli pracownik CDP''a zobaczy to, to już sobie z gram.pl nie pokorzystasz bo dostaniesz bana za piractwo :]
Soft''y z dopiskiem OE są nielegalne(są to softy przerobione, pozwalające na uruchamianie pirackich gier), więc znalazłeś sobie złe miejsce Na reklamę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować