Zaloguj się, aby obserwować  
Khyho

Herosi-nowy serial w TVP

7 postów w tym temacie

Co sądzicie o tym serialu? Ja uważam że jest super. Ta tajemniczość, ci ludzie. Myślałem że to będzie coś podobnego do 4400, a tu proszę miłe zaskoczenie. Szczególnie podoba mi się ta babka co ma jakby dwie osobowości (aż strach znaleźć się w jej pobliżu). Kontrola nad czasem też jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde przegapiłem achciałem obejrzeć...:D może to i lepiej bo nie chcę przerywać serii prison brake:D o czym dokłądnie jest ten serial? to cos w stylu X-men?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chciałem to oglądnąć, ale nie miałem za bardzo ochoty (Eragona obejrzałem za to). Nie mam samo zaparcia, żeby co tydzień oglądać to (i w ogóle jakieś seriale). Cóż, nie oglądałem Lost, nie oglądałem Prison Break i jakąś żyję. Bez Heroes (który mnie zaciekawił po reklamach) też będę żyć. Może kiedyś to nadrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zarąbisty serial. Świetne było jak się kolesiana chciała zabić " ... to była moja 6 próba samobójstwa... ". To mnie powaliło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy serial, choć nielubię seriali i bronię się przed nimi rękami i nogami ;) Ten pewnie będę oglądał, jak nie zapomnę, kiedy jest nadawany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować