Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi dodatek do Age of Empires III

35 postów w tym temacie

Mam nadzieję że Big Huge Games nie zchrzanią AoE 3 Asian Dynasties i będzie trzymać poziom AoE 3 + TWC a może i wyżej, oby ten dodatek był ciekawszy od Podstawki i 1 dodatku z powodu innej firmy która robi dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarze jak Dartha "som" słabe. Uzasadnienie jakieś dla Twojej opinii? Czy tylko tak sobie strzelasz, na poprawienie humoru?


AoE III była grą znakomitą, wciągającą i po prostu piękną. Jasne, kilka wad, ze dwie spore, ale to o niczym nie świadczy. Gra miała w sobie to, co najważniejsze - przykuwała do monitora.

Świetnie, że jest będzie drugi dodatek, martwi mnie tylko jedno. Kupiłem złotą edycję AoEIII i osobny dodatek będzie źle wyglądał na półce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:18, Evil Khan napisał:

News był zdaje się w piątek na gry-online a u polskiego dystrybutora dopiero dziś.... No coment ;)


A co Ty? Z choinki spadłeś? Dopiero teraz o tym wiesz, że na gramie wszystko jest przeważnie z opóźnieniem? :P :P

Jeśli zaś chodzi o AoE3, to czas w końcu skończyć kampanię podstawki... i zabrać się za dodatek, bo w takim tempie to nie skończę za rok :]
Dobrze, że gra się rozwija, a zmiana twórców gier może wyjdzie serii na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, będzie nowy dodatek ;)
Z drugiej strony źle, złamali tradycję jednego dodatku i nie robi go Ensemble Studios :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Big Huge Games wysoko sobię cenię za Rise of Nations: Rise of Legends, mam nadzieję, że to wprowadzi do azjatyckiego dodatku odrobinkę innowacyjności i tym bardziej nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:19, Anim napisał:

Big Huge Games wysoko sobię cenię za Rise of Nations: Rise of Legends, mam nadzieję, że to
wprowadzi do azjatyckiego dodatku odrobinkę innowacyjności i tym bardziej nas zaskoczy.

osobiscie bym wolal zeby bhg robilo dodatek wlasnie do rol... no ale trudno jak bedzie trzeba to i w dodatek do aoe 3 pogram... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nierozumiem będą robić pełno dodatków do AoE3 zamiast wydać jeden z wieloma frakcjami itp.
Może następny będzie African Warriors???
Tak samo co oni zroblili z Polską Husarią???? Zwykli Huzarzy tylko ze zmienioną Nazwą na "Husaria" nawet żadnych wzmianek niedodali w Encyklopedi.

Ale tak to nawet się cieszę tylko żeby ten dodatek naprawdę wprowadzał REWOLUCYJNE zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować