Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict w planie wydawniczym CD Projekt!

52 postów w tym temacie

zapowiada się gorąca jesień zaróno dla pctowców jak i konsolowców PC:Crysis,Medal of Honor: Airborne,
FIFA 08,Need for Speed Pro Street,Tabula Rasa,TimeShift,Wiedźmin,World in Conflict,Warhound KONSOLE:mass effect,HALO3,SKATE,Army of Two,Battlefield: Bad Company,Lost Odyssey,GTA 4,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 09:44, roos- napisał:

Myslicei ze Starcraft wyjdzie na jesieni? :)

Starcraft wyszedł jakieś 10 lat temu:)
Chyba że chodzi o Starcraft II...
Wiem, czepiam się słówek...no ale w ogóle to co to ma do World in Conflict?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja boje się że ta gra będzie tak realistyczna jak np: c&c generals w której to czołgi nie potrafiły celnym strzałem z działa zabić piechura, po screenach widzę że żołnierz z granatnikiem ppanc. chodzi z nim cały czas na ramieniu a powinien mieć też karabinek. Co mi się narazie podoba to mnogość pojazdów, oraz grafa ale wygląd to niewszystko, ja lubię gry realistyczne takie jak choćby hearts of iron 2 doomsday. Ciekaw jestem wymagań, ale narazie pozostaje mi tylko czekać bo na wersje beta się niezałapałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW: Kto robi tę grę ? Bo jeśli Amerykanie, to dziwna ta ich bojaźń przed Ruskimi :)
>A żeby nie było, fajnie że wyda grę CDP :)

>Dlaczego? Gra spełnia wszelkie wymagania by być produkcją made in USA, starczy spojrzeć przeciwko komu toczy >się walka i kto atakuje, dokładając do tego pomoc udzielaną biednym sojusznikom z Europy którzy sami bez >wielkiego brata zza oceanu nic nie potrafią.


Przypomnijcie sobie C&C Generals z amerykańskimi czołgistami krzyczącymi: "Preserving freedom!"..... żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rany,ktos mi powie jak to wogole wyglada ?? jak sie tym steruje ??
ok - strategia ale jak wyglada multiplayer ??
czemu nie ma zamieszczonych screenow
screen to taki obrazek, ktory sie uzyskuje poprzez nacisniecie klawisza " Print Screen SysRq " a nie jakies zdjecia z dema czy trailera !!!!
czy to jest FPS czy widzimy calosc z pozycji 3 osoby, a moze jest tylko widok z gory pod katem i myszka zaznaczamy obiekty i nadajemy im ruch czy zadanie walki ???
admini please licze na Was bo po uzyciu google dostaje to samo co tu :: fajne demka ale zero konkretow.
na stronie sierra tak samo

ktos gdzies rzucil haslem ze to jest strategia ale FPS jak Battlefield 2 - ile w tym prawdy ??
dzieki sliczne za konkret odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:22, foxie napisał:

>BTW: Kto robi tę grę ? Bo jeśli Amerykanie, to dziwna ta ich bojaźń przed Ruskimi :)
>A żeby nie było, fajnie że wyda grę CDP :)

>Dlaczego? Gra spełnia wszelkie wymagania by być produkcją made in USA, starczy spojrzeć
przeciwko komu toczy >się walka i kto atakuje, dokładając do tego pomoc udzielaną biednym
sojusznikom z Europy którzy sami bez >wielkiego brata zza oceanu nic nie potrafią.


Przypomnijcie sobie C&C Generals z amerykańskimi czołgistami krzyczącymi: "Preserving freedom!".....
żałosne...


Grę robią szwedzi, a oprócz amerykanów w kampanii będzie można też zagrać siłami NATO. Twórcy mówią że mają dobry powód w fabule by oddzielić USA od NATO.

Nieprzesadzajcie z tą niechęcia do amerykanów, może są troche przekoloryzowani na ''tych dobrych'' (tak jak ruscy na ''tych złych'', bo bardziej prawdopodobne by było że to NATO zaatakuje układ warszawski), ale gdyby nie oni to Stalin szybciuteńko by zajął całą poniemiecką Europe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze rozumiem, czy PEŁNA polska wersja znaczy, że wszelkie dialogi również będą po polsku ? ;>
No ciekawe to będzie nie powiem, oby tylko zachowano klimat i by brzmiały one w polskim wykonaniu równie efektownie i wiarygodnie jak po angielsku :)

Jakieś info o Dubbingu, kto podłoży głos czy coś ? :) Chyba jeszcze nie było żadnego info na ten temat a premiera już za 10 dni jakby nie patrzeć ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować