Zaloguj się, aby obserwować  
Tomeczekk

FLASH- PROGRAM

7 postów w tym temacie

hej moze nie bardzo na temat bo tu mowi sie o grach ale sprobuje szukam programu łatwego w obsłudze do robienia filmow we flashu prosze o pomoc i o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:59, Tomeczekk napisał:

hej moze nie bardzo na temat bo tu mowi sie o grach ale sprobuje szukam programu łatwego w
obsłudze do robienia filmow we flashu prosze o pomoc i o link


Prosisz o link... Ciekawe... Nie wiem czy wiesz, ale piractwo na tym forum nie jest tolerowane i piraci na gram.pl dostają bana. Jak chcesz jakiś program tego typu wejdź na google.pl poszukaj i kup go, a nie ściągasz. Eh... Mam nadzieję, że tak zrobisz bo chyba wiesz, że nawet możesz nie tylko dostać bana, ale i w tym przypadku byłbyś przestępcą...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:59, Tomeczekk napisał:

hej moze nie bardzo na temat bo tu mowi sie o grach ale sprobuje szukam programu łatwego w
obsłudze do robienia filmow we flashu prosze o pomoc i o link


Program nazywa się Flash mx sam w sobie jest płatny ale na szczęście można ściągnąć wersje trial http://download.macromedia.com/pub/flash/esd/flashmx_trial_en.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę wtrącić tu swoje trzy grosze. "szukam programu łatwego w obsłudze do robienia filmow we flashu prosze o pomoc i o link". Ja nie widzę tutaj piractwa. Na pewno istnieją programy freeware, a nawet jeśli nie, to pytanie nawet o wersję trial albo samą nazwę programu nie jest sprzeczne z prawem.

@TomeczekkNie znam się na technologii Flash, ale Cafel podał już link do wersji trial programu...

Również pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki od poczatku chodziło mi o program darmowy lub wersje testowa poza tym wiem ze piractwo jest karalne moze ma ktos jeszcze linki do takich programow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:08, przemaspol napisał:

Prosisz o link... Ciekawe... Nie wiem czy wiesz, ale piractwo na tym forum nie jest tolerowane
i piraci na gram.pl dostają bana.


Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Widze, ze w tym temacie nie masz abolutnie nic do powiedzenia. Poniewaz wczesniej byly ostrzezenia to teraz bedzie degrad -1 za spam i pseudomoderowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować