Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_N

Konkurs na ulubioną potrawę graczy

117 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 17:54, Michał N napisał:

> To Q z fasolki po brtońsq to początek tego co by było jakbyś to wszystko zjadł na raz
byłaby wielgachna .pa


:) rozwiązałem rebus :) ale jak widzisz lubie zjeść - pomijam pizze, frytki, ...burgery bo to jest niezdrowe i działa chwile - jak zjem to co było przezemnie napisane to jestem najedzony na długo i mogę grać oporowo. To jest praktycznie cała moja dieta (nie pisałem tylko o zupkach i kanapeczkach do pracy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to rzebym miał w krześle przy komputerze zamontowany kibel z którego niuciekało by niświerze powietrze, obok miał bym lodówke a przed sobą najlepsze i najnowsze gry to całe życie spędził bym przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:23, Michał N napisał:

> Facet idź sie leczyć. Są jeszcze inne rzecz


Yyyy Potrktuje to jako komplement, ale niektuży ludzie niemają za grosz HUMORU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzależności od tego w co gram lubie jeść różne potrawy. W trakcie grania w gry akcji najbardzej lubie szamać delicje, chipsy, czekolada (nie potrzebne są do tego ręce). Przy przygodówkach i strategiach może być coś większego typu kanapki lub nawet cały obiad (zupa najlepiej pomidorowa i schabowy z makaronem, lub placek po węgiersku). Do picia to woda z lodem (nie mylić w wódą), cola z lodem lub sam lód .O dziwo kalwiaturę mam zawsze czystą i dotego nie wyglądam jak pyza. Przy kompie nigdy nie jem pizzy i sera, bo poprostu nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:01, Krakers15 napisał:

Wzależności od tego w co gram lubie jeść różne potrawy. W trakcie grania w gry akcji najbardzej
lubie szamać delicje, chipsy, czekolada (nie potrzebne są do tego ręce). Przy przygodówkach
i strategiach może być coś większego typu kanapki lub nawet cały obiad (zupa najlepiej pomidorowa
i schabowy z makaronem, lub placek po węgiersku). Do picia to woda z lodem (nie mylić w wódą),
cola z lodem lub sam lód .O dziwo kalwiaturę mam zawsze czystą i dotego nie wyglądam jak pyza.
Przy kompie nigdy nie jem pizzy i sera, bo poprostu nie lubie.


>To jedna z najlepszych odpowiedzi, różne gry - różne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:04, Michał N napisał:

> Humor humorem, ale jak chciałbyś tak naprawdę to współczuję!!!


Chyba człowieku żartujesz, niejestem człowiekiem który chciał by spedzić całe życie przed komputerem, prawde czasami siedze po 5-10godz ale to żadko. Zresztą trzeba mieć na to czas.

Duża większość graczy lubi pizze, Hotdogi, Hamburgery czy frytki ja tam wole jeś po swojemu, zjem to co se sam zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPSy-cokolwiek co mozna latwo zjesc nie uzywajac rak inie brudzac klawiatury
RTSy-moze byc nawet obiad
RPG-jakies kanapki bo jak upuscisz z wrazenia na atak 5 stworow pozim34 to zabardzo nie bobrudza biurka
Wyscigi- nic bo trzeba byc caly czas skupionym zeby przy predkosci 120mph nie pie.. uderzyc w jakas sciane(przyklad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omlet - szybko sie je, i starczy na dlugo ;) jak ktos zbyt zajety graniem by jesc napewno doceni ;)
no i kawka ofkoz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować