Zaloguj się, aby obserwować  
JAmamaPieCiTY

Motory i Skutery

46 postów w tym temacie

Zdaje na karte motorowerową i chce kumić sobie motorek. Przegladalem wiele stron internetowych i wybralem takie dwa:
- Honda CBR 125R
- Yamaha TZR 50

Który z nich lepiej kupić i jakie sa ceny gdyby kupować nówke z sklepu, na necie widziałem za 3400 - 3800 zł. (mile widziane opinie jak sie sprawują)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:22, TtittaX napisał:

Zdaje na karte motorowerową i chce kumić sobie motorek. Przegladalem wiele stron internetowych
i wybralem takie dwa:
- Honda CBR 125R
- Yamaha TZR 50

Który z nich lepiej kupić i jakie sa ceny gdyby kupować nówke z sklepu, na necie widziałem
za 3400 - 3800 zł. (mile widziane opinie jak sie sprawują)???

honda i yamaha to znani z dobrych maszyn producenci motocykli,
wyzej wymienione modele mysle ze nie roznia sie duzo od siebie
nie tylko na zewnatrz
ale tez w środku,

20090618104444

20090618104456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szóstej klasie, no teraz praktycznie gimnazjum i przyprowadziłem od dziadka ostatnio Rometa. W tej chwili jest w trakcie restaurowania. Uważam, że to najlepszy motor dla początkującego:
- Nie jest jakiś cholernie szybki
- Dosyć tani (ok. 400zł motor i w moim przypadku 300zł restaurowanie)
- Załapie się jakieś podstawy mechaniki
- Jak się coś zepsuje to jest możliwość samodzielnego zrobienia a nie skuter obity w plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam Kinroad XT 50. Wiem, bez żadnych fajerwerków, ale enduro jak enduro. Dla początkującego crossiak idealny. Ja swojego przerobiłem na 75cmm, dałem odblokowany moduł, zdjąłem blokadę z tłumnika, dałem filtr stożkowy i dzięki temu teraz mogę nim popylać ok.95km/h..:D (koszt wszystkich zmian ok.700zł)
Mam tylko jedno pytanie: czy nikt z Was nie widział w internecie (czy gdziekolwiek) tylniej owiewki, czy czegoś podobnego... Otóż moja się połamała, szukam tej części już około miesiąc i nic nie mogę znaleźć..:/
Jeżeli ktoś by znalazł, albo miał na sprzedaż bardzo proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować