Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rynek gier w Stanach pieniądzem stoi

43 postów w tym temacie

PSP przegoniło PS2 w ilości sprzedanych egzemplarzy. Czyżby coś się ruszyło z handheldem Sony?
Nintendo jak widać pozostaje niekwestionowanym liderem rynku konsol. A PS3 widać jak cienko przędzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP widać, że zaczyna się odbijać, ale Sony w swojej nieskończonej głupocie chce zablokować w kolejnych firmware''ach możliwość odpalania homebrew, głównej mocy napędowej konsoli. Dobrych gier na PSP jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy te kwoty z dochodów zawierają konsolowe gry "niepudełkowe" ? w sensie gry i materialy z Xbox Live i Virtual Console i Playstation Store? W USA to bardzo istotna czesc rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wyniki to zadne zaskoczenie. Dochody rynku to nie tylko gracze hardcorowi ale tez casual gamers, nie tylko hity ale sprzedajace sie czesto w setkach tysiecy "budzetowki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ale sądziłem, że EA zgarnia wszystko. Co do PS3 to myślę że szybciej będzie liderem. No a to, że DS w 2010 roku znajdzie się w 9 na 10 gospodarstw to na serio imponujące, ale myślę, że się nie sprawdzi.

Trzeba poczekać do 2010r. to się przekonamy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 radzi sobie coraz lepiej już wyprzedził w sprzedaży nawet 6 letniego GameBoy''a;D

Nintendo i MS już mogą świętować klęskę Sony, najpierw poległo PSP teraz PS3, Sony ma szczęście, że zostały im jeszcze telewizory, bo gdyby nie to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"1. Pokémon Diamond (DS - Nintendo) 331,200" Kurczę chyba coś za mało się interesuje grami, bo myślałem że już się w to raczej nie gram...
Chyba mam przestarzałe informacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:30, Seqiu napisał:

"1. Pokémon Diamond (DS - Nintendo) 331,200" Kurczę chyba coś za mało się interesuje grami,
bo myślałem że już się w to raczej nie gram...
Chyba mam przestarzałe informacje. ;)


Nie gra się w Pokemony? Człowieku, w Japonii to jest cześć kultury, tam ciągle sie w to gra, to jak sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować