Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr99991

30 Seconds to Mars - Temat ogólny

23 postów w tym temacie

Szok, poprostu szok...jestem zdziwiony, że nikt wcześniej nie założył takiego wątku...chyba wiecie co to jest 30 secunds to mars prawda? Jest to amerykański zespół rockowy...największą sławe zdobył chyba dzięki piosence
The Kil...ale nie oznacza, że jest ona najlepsza..zapraszam na mojego GS-a jest tam utwór Attack...a to dopiero początek...dam jeszcze wiele utworów tego zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:45, JackXP napisał:

Nie znam. I`m sorry.


To po co tu piszesz? Nabijać posty? Wybacz, tą drogą daleko nie zajdziesz.

Ja znam, ale sądząc po twoim opisie tematu, to nawet ty (fan zespołu) masz problem z jego nazwą... Dziwne. Bo powinno być 30 Seconds to Mars, chłopie.

Samego zespołu nie lubię, teledyski tegoż uważam za mocno przeciągane. Takie nazbyt filmowe, szczególnie ten nowy, "From Yesterday" - zero muzyki, a za dużo udawania, że się gra w filmie. Może dla tego, iż Jared Leto (wokalista) grał w kilku filmach, np. "21 rozdział" o zabójstwie Johna Lennona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:54, Wieśniakoo napisał:

> Nie znam. I`m sorry.

To po co tu piszesz? Nabijać posty? Wybacz, tą drogą daleko nie zajdziesz.

Ja znam, ale sądząc po twoim opisie tematu, to nawet ty (fan zespołu) masz problem z jego nazwą...
Dziwne. Bo powinno być 30 Seconds to Mars, chłopie.

Samego zespołu nie lubię, teledyski tegoż uważam za mocno przeciągane. Takie nazbyt filmowe,
szczególnie ten nowy, "From Yesterday" - zero muzyki, a za dużo udawania, że się gra w filmie.
Może dla tego, iż Jared Leto (wokalista) grał w kilku filmach, np. "21 rozdział" o zabójstwie
Johna Lennona?


Zapewne dlatego...ale skoro nie lubisz teledysków to ich nie oglądaj a tylko słuchaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:54, Wieśniakoo napisał:

> Nie znam. I`m sorry.

To po co tu piszesz? Nabijać posty? Wybacz, tą drogą daleko nie zajdziesz.


Nie nabijać, tylko jak powiem, że nie znam to może napisze o nim coś więcej.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:57, Piotr9999.... napisał:

Zapewne dlatego...ale skoro nie lubisz teledysków to ich nie oglądaj a tylko słuchaj xD


A właśnie nie, drogi mój kolego przodowniku. Problem z tym zespołem polega na tym, że nie umieją znaleść własnego stylu. Przykład? "The Kill" i "Attack" - w pierwszym niezłe, rockowe granie, w drugim natomiast od groma synteaztorów i dźwięków mocno zachodzących pod techno... Wybacz, może wydam ci się zatwardziałym, starym człekiem, który słucha tylko Rolling Stones''ów (mimo wszystko ich nie cierpię!) i nie idzie z duchem czasu, lecz mam coś na swoją obronę: dziś kupiłem sobie płytę zespołu Fall Out Boy, który jest porównywalny w okresie czasu... :-D

Pozdrawiam i przepraszam za offtopicowe wtrącenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem, posłuchałem i stwierdziłem, że nie dorastają Billy Talent do kolan, ale mają swój niepowtarzaly styl! Lepiej słuchać niż oglądaćtledyski, mówię wam! Dzięki za radę, panie Piotrku! :-D Obecna płyta jest jedyną w ich karierze, którą można bez\ wstrętu słuchać - starsze nieco trącą myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale byk w tytule tematu xD Seconds powinno być :P
Co do zespołu - jeden z moich ulubionych, uwielbiam obie ich płyty jednak nie porównuję ich do siebie, bo mocno się różnią. Od dnia zależy, którą akurat chcę posłuchać :) A The Kill to trochę nudnawe, ale teledysk świetny - zwłaszcza dla fanów Lśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:54, Wieśniakoo napisał:

> Nie znam. I`m sorry.

To po co tu piszesz? Nabijać posty? Wybacz, tą drogą daleko nie zajdziesz.

Ja znam, ale sądząc po twoim opisie tematu, to nawet ty (fan zespołu) masz problem z jego nazwą...
Dziwne. Bo powinno być 30 Seconds to Mars, chłopie.

Samego zespołu nie lubię, teledyski tegoż uważam za mocno przeciągane. Takie nazbyt filmowe,
szczególnie ten nowy, "From Yesterday" - zero muzyki, a za dużo udawania, że się gra w filmie.
Może dla tego, iż Jared Leto (wokalista) grał w kilku filmach, np. "21 rozdział" o zabójstwie
Johna Lennona?



Bez przesady muzyki Zero to jest bardzo dobry kawałek. Ale niestety do teledysku musze się zgodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie powiem, jeden z moich ulubionych zespołów. The Fantasy np wybitne, albo From Yesterday. BTW z tykusem tłumaczyliśmy ich piosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg pierwsze slysze o takim zespole...ale postanowilem posluchac sobie na you tube i nawet nawet choc slyszalem lepsze kawalki...chyba poprostu to nie moj gust...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować