Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

to bylo genialnie, tylko ciekawe jakie byloby to miasto...mnie osobiscie pasowaloby cos w klimatach barbarzynskichno bo czego innego brakuje...centaury orki gobliny behemoty....fakt ze centaury byly w III bastionie ale za to w IV (wedlug mnie wiele innowacji jest swietnych, tylko sprawe spieprzyli nie tworcy a marketingowcy) byly u barbazyncow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:26, Darkstar181 napisał:


> EDYTOR MAP NA PEWNO BĘDZIE !!! NA 146% !!!!
Na 99% procent jak już.Czemu? Z jednej strony we wszystkich częściach faktycznie,edytor był
udostępniony.Z drugiej strony,nigdzie jeszcze OFICJALNIE nie potwierdzono że bedzie dołaczony
edytor.

Więc nie pisz że na 146%.


Piszę tak, ponieważ w sieci pojawiły się screeny z tego edytora (patrz celestial heavens) oraz na oficjalnym forum jeden z Ubisoftu mówił, że napewno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2006 o 22:30, Huksi napisał:


Piszę tak, dlatego że na oficjalnym forum o tym mówili oraz dlatego że w sieci pojawiły się
screeny z tego edytora (patrz na celestial heavens).


Dobra wierzę ci.Pamiętaj tylko że to iż pokazano obrazki z edytora nie oznacza że zostanie udostępniony.
Co najwyżej można stwierdzić że jest(bo mogł być to screen z tworzenia np.oficjalnej kampani przez tworcow gry,ktora naturalnie robią na tym edytorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:11, Huksi napisał:

Co do jednostek - nie będę się po raz n-ty wypowiadał - nie tobie oceniać co pasuje do hirków,
a co nie. Narzekania, że mają dużo szczegółów i bronii wydaje mi się conajmniej dziwnie. Graficy
przyłożyli się do pracy, a jednostki są robione na podstawie artów znanego francuzkiego rysownoka
Olivera Lendroita. Poza tym, gry nie ocenia się na podstawie grafiki (no chyba, że dla ciebie
tylko to się liczy...).
Mam dobrą wiadomość co do pola walki !! Na pewnej rosyjskiej stronie niedawno pojawiła się
informacja, że pole będzie zawsze takich samych rozmiarów (oprócz oblężeń), ale ICH ROZMIAR
NIE JEST JESZCZE PRZESĄDZONY !!! POLE MOŻE BYĆ WIĘKSZE !!!
PS : Apeluje, przestańcie wysyłać posty o grafice i designu jednostek - są gusta i guściki,
a to nie przerwane toczenie walki o grafikę jest bez sensu. Bardzo proszę o nie pisanie już
postów dotyczących grafiki - to bezsensowne zaśmiecanie forum.



tak wiem, to moja prywatna opinia i nikogo nie zmuszam zeby sie z nia zgadzal, poza tym to nie byla krytyka, po prostu w porownaniu do hIII to jednostki sa kolorowsze a np bron aniola jest wieeelka, mnie to pasuje, chlopaki sie postaraly, no i jak to nie mi oceniac? kazdemu z nas, ktorzy grali w herosy oceniac co pasuje, to gust i zgadzam sie ze sie o tym nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, dopiero zaczynam zabawe na forum i chcialem sie wypowiedziec na temat grafy, absolutnie jej nie krytykuje, tym bardziej nie przed premiera, a najwazniejszy dla mnie jest klimat i grywalnosc, w koncu to sprawia ze gramy w herosów po dzis dzien


i dzieki za to co napiales o polu bitwy, uspokoilo mnie troche...swoja droga dlaczego w clicku pojawila sie taka informacja (pole tylko 8x10, nawet przy oblezeniach)skoro tworcy gry mowia inaczej...nie mieli o czym nowym napisac to dali to tylko zeby przyciagnac klientow...ale w koncu na tym polega rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozę ktoś odpowiedziec mi kiedy beta testy się skończą (otwarte) i trafi płytka matka do tłoczni...?a kiedy będzie rozsyłana po świecie .... i czy premiera 30 mareca jest światowa premierą ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz ktos mi zarzuci nabijanie postow bez sensu i zasmiecanie forum, sorry, po prostu czasami dokanczam mysl juz po wyslaniu, jak sobie przypomne....poza tym chyba ciekawe tematy poruszam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:47, Chester001 napisał:

a mozę ktoś odpowiedziec mi kiedy beta testy się skończą (otwarte) i trafi płytka matka do
tłoczni...?a kiedy będzie rozsyłana po świecie .... i czy premiera 30 mareca jest światowa
premierą ...?



czlowieku jeszcze sie bety nie zaczely, a o płycie matce to wiedza tylko tworcy pewnie, 30 marca to na 100% europa ale do do usa i innych to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:46, Konrad1990 napisał:

kurde odpowiedzialem sam na swojego posta =] nie mam chyba schizofremii, nie? post jest do
Huksi

Taka sytuacja już parę razy zdarzała się na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:48, Konrad1990 napisał:

a powiedzcie jakiego miasta wam brakuje w heroes v, ktore dalibyscie w dodatku? ja pisalem
wczesniej o barbazyncach

Nie jestem na bieżaco,nie ale mi sczerze mowiąc każdego zamku by brakowało:) Z wyjatkiem miasto magow(chyba forteca,czy coś takiego)To miasto nie bardzo mi się podobało,ze względu na magię(wolę miecz niż czytanie zaklęć z książki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:53, Konrad1990 napisał:

> a mozę ktoś odpowiedziec mi kiedy beta testy się skończą (otwarte) i trafi płytka matka
do
> tłoczni...?a kiedy będzie rozsyłana po świecie .... i czy premiera 30 mareca jest światowa

> premierą ...?


czlowieku jeszcze sie bety nie zaczely, a o płycie matce to wiedza tylko tworcy pewnie, 30
marca to na 100% europa ale do do usa i innych to nie wiem



wiem ze się jeszcze nie zaczeły te testy... ale boje się ze w końcu mamy mało zasu aby ją dobrze przetestować , poznać bo w końcu jest już połowa stycznia a już 30 marca gra ma być wydana bez błedów ... ja bym dał minimum 3 miesiace na beta testy (otwarte)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:59, Darkstar181 napisał:

> a powiedzcie jakiego miasta wam brakuje w heroes v, ktore dalibyscie w dodatku? ja pisalem

> wczesniej o barbazyncach
Nie jestem na bieżaco,nie ale mi sczerze mowiąc każdego zamku by brakowało:) Z wyjatkiem miasto
magow(chyba forteca,czy coś takiego)To miasto nie bardzo mi się podobało,ze względu na magię(wolę
miecz niż czytanie zaklęć z książki:) )


jak nie jestes na bierzaca to wyjasnie, miasta tak lecą:
haven-zamek, ludzie gryfy anioly wiadomo
sylvan-bastion, elfy enty smoki, driady, bez centaurów
necropolis-chyba wiadomo, tylko ze nie ma czarnych jezdcow, sa wampiry
academy- tak jak w HIV magowie golemy tytany, giny magia ogolnie
dungeon-zupelnie nowe, niby lochy, hydry, mroczne elfy minotaury
inferno- wiadomo-sklad prawie jak z HIII

w kazdym zamku po 7 jednostek +upgrade

to czego ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:53, Konrad1990 napisał:

> a mozę ktoś odpowiedziec mi kiedy beta testy się skończą (otwarte) i trafi płytka matka
do
> tłoczni...?a kiedy będzie rozsyłana po świecie .... i czy premiera 30 mareca jest światowa

> premierą ...?


czlowieku jeszcze sie bety nie zaczely, a o płycie matce to wiedza tylko tworcy pewnie, 30
marca to na 100% europa ale do do usa i innych to nie wiem

ale moim zdaniem ten czas na beta testy to bardzo mało aby poznac wszystkie wady które jeszcze nie zosatły wykryte powinno być tak jak dal mnie minimum 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 23:04, Chester001 napisał:

> > a mozę ktoś odpowiedziec mi kiedy beta testy się skończą (otwarte) i trafi płytka
matka
> do
> > tłoczni...?a kiedy będzie rozsyłana po świecie .... i czy premiera 30 mareca jest
światowa
>
> > premierą ...?
>
>
> czlowieku jeszcze sie bety nie zaczely, a o płycie matce to wiedza tylko tworcy pewnie,
30
> marca to na 100% europa ale do do usa i innych to nie wiem


wiem ze się jeszcze nie zaczeły te testy... ale boje się ze w końcu mamy mało zasu aby ją dobrze
przetestować , poznać bo w końcu jest już połowa stycznia a już 30 marca gra ma być wydana
bez błedów ... ja bym dał minimum 3 miesiace na beta testy (otwarte)...


eee...3 miechy to dla mnie za duzo jak na testy moze miesiac byloby ok, w koncu juz prawie wszystko dopracowane, ewentualne zmiany latwo i szbyko wprowadzic nie problem na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 23:05, Konrad1990 napisał:

> > a powiedzcie jakiego miasta wam brakuje w heroes v, ktore dalibyscie w dodatku? ja
pisalem
>
> > wczesniej o barbazyncach
> Nie jestem na bieżaco,nie ale mi sczerze mowiąc każdego zamku by brakowało:) Z wyjatkiem
miasto
> magow(chyba forteca,czy coś takiego)To miasto nie bardzo mi się podobało,ze względu na
magię(wolę
> miecz niż czytanie zaklęć z książki:) )

jak nie jestes na bierzaca to wyjasnie, miasta tak lecą:
haven-zamek, ludzie gryfy anioly wiadomo
sylvan-bastion, elfy enty smoki, driady, bez centaurów
necropolis-chyba wiadomo, tylko ze nie ma czarnych jezdcow, sa wampiry
academy- tak jak w HIV magowie golemy tytany, giny magia ogolnie
dungeon-zupelnie nowe, niby lochy, hydry, mroczne elfy minotaury
inferno- wiadomo-sklad prawie jak z HIII

w kazdym zamku po 7 jednostek +upgrade

to czego ci brakuje?

GDZIE MIASTO BARBARZYŃCOW!?? ARGHHH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 01:46, moonman napisał:

> to czego ci brakuje?

Najbardziej to mi brakuje już grania wta gierke ale tak poważnie to orków i moje ulubione jednostki nie wytrzymam bez nich krasnale :D moze jeszcze wejdą w dodatku ale jeśli chodiz o wcześnijesze posty to z tym edytorem to bodajże ktoś mówił na oficjalnym forum na celestialu wywiad z Fabricem że będzie edytor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 23:37, Darkstar181 napisał:

GDZIE MIASTO BARBARZYŃCOW!?? ARGHHH!!!


mogę się domyślać, że o tym nie zapomnieli, poprostu nie chcieli dać wszystkiego na raz, a skoro miasto barbarzyńców było od zawsze częścią świata herosów, to będzie na pewno wspaniały punkt marketingowy na powstały dodatek do Heroes V. tak ja uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować