Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 19:24, Ziom 22 napisał:

> > JA CHCĘ TEGO MODA!!!
>
> ja ściagałem Download Accelerator Plus 8. Mój mod waży 8 kb
> Jak chcesz mogę go Ci na maila przesłać


Ziom możesz mi wysłac : tuptus@vp.pl z góry dzienki

on ci go raczej nie przesle bo mu zniknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:24, Ziom 22 napisał:

> > JA CHCĘ TEGO MODA!!!
>
> ja ściagałem Download Accelerator Plus 8. Mój mod waży 8 kb
> Jak chcesz mogę go Ci na maila przesłać


Ziom możesz mi wysłac : tuptus@vp.pl z góry dzienki



Mi też któś mógłby wysłać moda. Również z góry dziękuje i pozdrawiam!!!!!!!!! Mój e mail master374@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:25, alistair napisał:

Z lokalizacji http://80.72.41.36/heroes_of_might_and_magic_5_pl_demo.zip ściągam demko, przez
Opere bez wspomagaczy. Co jakiś czas przerywa mi transfer, w oknie transferowym mam błąd, który
pewnie oznacza przerwanie ściągania, w ten sposób do poniedziałku nie ściągnę.

jakby to byl maly plik to bym ci go przeslal
PS. sprobuj emulkiem ktos mial tam juz zamiescic (sciagenie takiego pliku bez wspomagaczy jest skazane na porazke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:27, FireSniper napisał:

> Z lokalizacji http://80.72.41.36/heroes_of_might_and_magic_5_pl_demo.zip ściągam demko,
przez
> Opere bez wspomagaczy. Co jakiś czas przerywa mi transfer, w oknie transferowym mam błąd,
który
> pewnie oznacza przerwanie ściągania, w ten sposób do poniedziałku nie ściągnę.
jakby to byl maly plik to bym ci go przeslal
PS. sprobuj emulkiem ktos mial tam juz zamiescic (sciagenie takiego pliku bez wspomagaczy jest
skazane na porazke)


Jestem uparty, choć nie cierpliwy, a emulek mnie drzaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:30, FireSniper napisał:

oczekujac na moda zapytam:
od kogo zaczniecie? Sylvan czy Necropolis?
bo ja od Sylvan



Ja zacznę od Necropolis, bo podoba mi sie umiejętnośc odnawiania many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:24, FireSniper napisał:

> > > JA CHCĘ TEGO MODA!!!
> >
> > ja ściagałem Download Accelerator Plus 8. Mój mod waży 8 kb
> > Jak chcesz mogę go Ci na maila przesłać
>
>
> Ziom możesz mi wysłac : tuptus@vp.pl z góry dzienki
on ci go raczej nie przesle bo mu zniknal


Fakt napisałem zanim przeczytałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w angielskie demo i zainstalowałem mod już wczoraj. Pierwszą partię rozegrałem nekropolią - fantastyczna frakcja. Od Sylvan trochę odstrasza mnie ich rasowa umiejętność - Avenger, czyli wybór ulubionych wrogów. W wersji beta używanie jej znajdowałem kłopotliwym, a w sytuacji, jaka ma miejsce w demie, jest bezużyteczna. Mod nie daje bowiem możliwości wybudowania Gildii Mścicieli (Avengers'' guild), w której wybieramy rasowych wrogów. Jedynym praktycznym plusem grania w demo sylvanami jest oswojenie się z ich jednostkami, a w szczególności z nowym drzewcem (żartują sobie na zagranicznych forach, że to już nie jest treant, tylko tree-ant - wg mnie mają rację:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:47, Napek napisał:

Ja gram w angielskie demo i zainstalowałem mod już wczoraj. Pierwszą partię rozegrałem nekropolią
- fantastyczna frakcja. Od Sylvan trochę odstrasza mnie ich rasowa umiejętność - Avenger, czyli
wybór ulubionych wrogów. W wersji beta używanie jej znajdowałem kłopotliwym, a w sytuacji,
jaka ma miejsce w demie, jest bezużyteczna. Mod nie daje bowiem możliwości wybudowania Gildii
Mścicieli (Avengers'' guild), w której wybieramy rasowych wrogów. Jedynym praktycznym plusem
grania w demo sylvanami jest oswojenie się z ich jednostkami, a w szczególności z nowym drzewcem
(żartują sobie na zagranicznych forach, że to już nie jest treant, tylko tree-ant - wg mnie
mają rację:D)

a moglbys mi wyslac tego moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże.. ten temat zaczyna być denerewujący. na każdej stronie ktoś musi się spytac kiedy premiera, potem walicie po 5 postów z tym samym że mod wam nie działa/nie chcę się ściągnąć, cholera, opamiętacjce się!
a rapidshare ma to do siebie że jak toś sćiaga w waszego IP coś od nich(np. macie lan) to wy nie mozecie nic ściągać. zamiast trochę popróbwać to wy piszecie że wam nie idzie i plujecie się że ktoś wam nie wysłał(nie, ja nikogo nie wytykam mówię jak jest ogółem)
mi i mojemu qmplowi któemu dałem link ten mod się od razu sciągnał co znaczy że strona działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:08, rafalluc napisał:

Tia...,tylko wiadomo że nie można budować w zamku siedlisk istot 3 poziomu,czyli duchy i hunterzy.czyli
Sylvan "troche " jest osłabiony :))

masz racje: hunterzy gora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:08, Mike1292 napisał:

boże.. ten temat zaczyna być denerewujący. na każdej stronie ktoś musi się spytac kiedy premiera,
potem walicie po 5 postów z tym samym że mod wam nie działa/nie chcę się ściągnąć, cholera,
opamiętacjce się!
a rapidshare ma to do siebie że jak toś sćiaga w waszego IP coś od nich(np. macie lan) to wy
nie mozecie nic ściągać. zamiast trochę popróbwać to wy piszecie że wam nie idzie i plujecie
się że ktoś wam nie wysłał(nie, ja nikogo nie wytykam mówię jak jest ogółem)
mi i mojemu qmplowi któemu dałem link ten mod się od razu sciągnał co znaczy że strona działa..

1. ja nie mowie ze strona nie dziala tylko ze mi sie nie chce sciagnac
2. nikomu nie pluje; ja sie tylko spytalem dlaczego koles mi wyslal strone zamiast moda
3. dlaczego sie wogole czepiasz? tobie nie zalezy zeby se jakos urozmaic ten czas do premiery nowym mapami itp? ja tam sie chwytam wszystkiego byleby wiecej se pograc w homm5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować