Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2006 o 21:56, Patren napisał:

> bo to moje autorskie zestawienie na podstawie moich rozgrywek :) absolutnie nie mowie
ze jest
> w pelni poprawne :) tylko daje pewne wyobrazenie :) po prostu tworzmy jako gracze tabelke
ile
> jest potworow i jak sie takie zgrupowanie nazywa :)

Aha, no spoko...warto by było z paroma ludźmi się spiknąć i wspólnie stworzyć dobre, poprawne
zestawienie

A Banda i Legion rzeczywiście występuje? Bo jeszcze się nie spotkałem :)


ja sie spotakałem , ale jak grałem na kodach:)
A moje kody są z takiej fajnej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:58, jegrek napisał:

Prosze pomużcie mi. Utknołem w 4misji haven, tam pisze żeby znaleść jasnowidza (poboczne) on
wiek jak przejść przez most. I nie wiem gdzie on jest, w zadaniu pisze, że na południe od mostu.
Pomocy!

No na południe od mostu. Pokonujesz strażników i masz jasnowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:58, jegrek napisał:

Prosze pomużcie mi. Utknołem w 4misji haven, tam pisze żeby znaleść jasnowidza (poboczne) on
wiek jak przejść przez most. I nie wiem gdzie on jest, w zadaniu pisze, że na południe od mostu.
Pomocy!


Jasnowidz jest kawłek na południowy-zachód od zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: gra czasem włącza się normalnie, a czasem (częściej) w ogóle nie chce się włączyc. Komp przez chwilę "myśli" (szuka płyty w napędzie itp.) a potem nic się nie dzieje. Zdarza się też, że włącza się z bardzo dużym opóźniem i następnie nie chce załadowac scenariusza. Czy wie ktoś co to może byc? Czy może byc to wina patcha 1.1, bo wydaje mi sioe , że przed zainstalowaniem go było ok?

P.S.: Windows XP, Athlon 2 GHz, 1 GB RAM, Radeon 9550 256 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 21:59, jegrek napisał:

> > bo to moje autorskie zestawienie na podstawie moich rozgrywek :) absolutnie nie mowie

> ze jest
> > w pelni poprawne :) tylko daje pewne wyobrazenie :) po prostu tworzmy jako gracze
tabelke
> ile
> > jest potworow i jak sie takie zgrupowanie nazywa :)
>
> Aha, no spoko...warto by było z paroma ludźmi się spiknąć i wspólnie stworzyć dobre, poprawne

> zestawienie
>
> A Banda i Legion rzeczywiście występuje? Bo jeszcze się nie spotkałem :)

ja sie spotakałem , ale jak grałem na kodach:)
A moje kody są z takiej fajnej stronki.


z jakiej? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- podczas instalcji wszystko jest oki, gra instaluje się dobrze, później jest pytanie o to czy chcę zarejestrować grę, (kliknełam nie). Pojawia się czarny ekran i koniec;p Wyłączyłam komputer i uruchomiłam jeszcze raz, gdy chciałam uruchomić grę pojawił się komunikat brak pliku ddl cośtam, ponowna instalacja może usunąć problem. Więc staram się usunąć, po wielu bojach się udało, ale gra nie chce się yteraz wogóle instalować... Jak klikam z menu, albo z płyty instaluj to chce mi grę odinstalować. Pomocy, nie wiem już co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:46, radosiewka napisał:

Mam problem- podczas instalcji wszystko jest oki, gra instaluje się dobrze, później jest pytanie
o to czy chcę zarejestrować grę, (kliknełam nie). Pojawia się czarny ekran i koniec;p Wyłączyłam
komputer i uruchomiłam jeszcze raz, gdy chciałam uruchomić grę pojawił się komunikat brak pliku
ddl cośtam, ponowna instalacja może usunąć problem. Więc staram się usunąć, po wielu bojach
się udało, ale gra nie chce się yteraz wogóle instalować... Jak klikam z menu, albo z płyty
instaluj to chce mi grę odinstalować. Pomocy, nie wiem już co mam robić.


Musisz usunąć wpisy rejestru, tylko uważaj z tym. Jeśli nie umiesz to nei ryzykuj i poproś kogoś o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem
nie moge grac przez siec zarejestrowałem gre i juz grałem prze nia ale chciałem znow zagrac ale cos mi nie wchodzi (to znaczy normalnie sie rejestruje i na kanał wchodze)tzn. jak chce sie dołączyć do jakiejs gry to nie moge nacisnac tego przycisku... nie wiem czemu a jak stworze3 swoja gre to czeeekam i czekaaam az ktos wejdzie na nia raz czekałem z 30 min.... niewiem co sie dzieje a chciałbym bardzo móc grac przez nia bo mi sie bardzo spodobała taka gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:59, konradon napisał:

Ja też mam problem
nie moge grac przez siec zarejestrowałem gre i juz grałem prze nia ale chciałem znow zagrac
ale cos mi nie wchodzi (to znaczy normalnie sie rejestruje i na kanał wchodze)tzn. jak chce
sie dołączyć do jakiejs gry to nie moge nacisnac tego przycisku... nie wiem czemu a jak stworze3
swoja gre to czeeekam i czekaaam az ktos wejdzie na nia raz czekałem z 30 min.... niewiem co
sie dzieje a chciałbym bardzo móc grac przez nia bo mi sie bardzo spodobała taka gra


Większość graczy na ubi.com posiada już patcha 1.1 i nei mogą grać z 1.0. Zainstalowałeś patcha 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:59, STARSCR3AM napisał:

niech ktos zarzuci linka do karcianki herosow bo bym obakal sobie jak to wyglada!


rano zdjecia zrobie to wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 23:17, morthi napisał:

> niech ktos zarzuci linka do karcianki herosow bo bym obakal sobie jak to wyglada!

rano zdjecia zrobie to wrzuce :)


thx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos sposob by uaktywnic ta opcje "specjalny ślad bohatera" dostepny tylko w kolekcjonerskiej wersji? Bo to mnie bardzo deprymuje, kupilem full gre a jest ona okrojona. Gra ma rowniez czesto problem z zapisywaniem save''ow, zapisuje je z bledami, uniemozliwiajac odczyt. Jesli ktos ma jakies info jak odblokowac ten slad to bylbym wdzieczny za wskazowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz zglosil ten bug, ale jak gram z kumplem po lanie to...
Zabilem przeciwnika, zostal on pokonany, natomiast kumpel, ktorego tura jest zaraz po mojej czeka na jego ruch:( A to trwa w nieskonczonosc (to jasne skoro zostal pokonany).
Natkneliscie sie na cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup sobie wersje kolekcjonerska to bedziesz mial odblokowany slad. lasnie dlatego to jest wersjakolekcjinerska i to jest taki bonus dla posiadaczy tej wersji - sorry gregory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować