Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie wiem czy to było bo nie chciało mi się przeczytać 861 postów więc mam problem w 3 misji: Oblężenie
Wybiłem wszystkich ale nie moge znaleść zwiadowcy zwiedziłem załą mape i go nie ma. Gildia złodzieji za to mówi że jest. Przy okazji nie wiem czy to błąd gry czy bohater wrogi mi zabrał ale w prawym dolnym rogu nie znalazłem Miecza potęgi

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROPOZYCJA DLA TWÓRCÓW FORUM: Czy nie można zrobić jaiegoś podziału forum na poszczególne tematy dotyczące HOMM V? Cholera człowieka bierze gdy szuka czegoś konkretnego na forum i musi przejrzeć ponad 850 stron! Moja skromna propozycja tematyczna: taktyka, strategia, miasta i bohaterowie, problemy techniczne, nowości o grze...
Proponuje przemyśleć temat - będzie to z korzyścią dla wszystkich korzystających z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:27, omaah napisał:

Ponawiam prośbę Panie i Panowie: może mi ktoś udostępnić plik p0-text.dat z wersji anglojęzycznej
DVD standard?


Kumpel ma taką ale nie wiem czy to legalne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:30, BlackBomb napisał:

> Ponawiam prośbę Panie i Panowie: może mi ktoś udostępnić plik p0-text.dat z wersji anglojęzycznej
> DVD standard?

Kumpel ma taką ale nie wiem czy to legalne......


No nie chciałbym narażać na jekieś problemy z prawem, ale wydaje mi się, że skoro mam ochotę modyfikować ten produkt, wyłącznie na własny użytek, bez rozpowszechniania, to chyba nie jest to zakazane. Robię to na własną odpowiedzialność. Tym bardziej, że nie chcę wszystkich plików zangielszczających (sound, dane do map itp.), a tylko ten jeden. Nie uzyskam w ten sposób pełnej wersji anglojęzycznej - sklepowej.

Tak na marginesie, to widziałem, że w innych krajach wyszły wersje multilanguage z wyborem przy instalacji. Co w tym złego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:39, BlackBomb napisał:

Dobra napisałem do niego email żeby mi go podesłał.


Dzięki wielkie! Oczekuję niecierpliwie na odp 8-)

A jeśli wśród forumowiczów są jacyś prawnicy-spece od praw autorkich, to proszę o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHHH!!! kampanie Sylvanem jak ja mam rozwalić tego lorda nicolaia??? on sie ciagle odradza raz nawet pojawil mi sie z 2500 koscistych smokow.. co ja mam zrobic aby przejd te kampanie? to ostatnia misja i potym tylko akademia a tu dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:32, Majoramask napisał:

jak przejsc pierwsza misje kampani sylvan???stoje przy granicy nonstop i nic .help!!


No coz, musisz czekac... Komputer najpierw wysle 2-3 armie i zatakuje posterunki, musisz ich dzielnie obronic :], a potem wpadnie Biara z mega armią i zaatakuje srodkowy posterunek :) jesli wygra musisz ja zlapac nim dotrze do zamku Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mam jakakolwiek szanse pograc sobie w HOMAM5 na laptopie z karta 256MB ATI MOBILITY™ RADEON® X1400 HyperMemory (256MB)? - chodzi mi tylko o karte

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ty dobrze mowisz bo ja juz z 10 nicolaiow roZwalilem i za kazdym razem gdzies sie nowy skurczybyk pojawi i ja nie kumam nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo twórcy czasami lubią coś przemycić do gier. Zostawić jakiś ślad po sobie.
W GTA Vice City, były to np. mini gry erotyczne.

Ja w Heroesach V znalazłem CZOŁG. Trochę z wyglądu przypomina Niemieckiego Tygrysa:)
Postaram się jutro zamieścić jakiś screena z gry.

Może komus jeszcze udało się odkryć podobną ciekawostkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 4 misji kampani inferno musze w podziemaich dostarczyć 100 łowczych do smoków jakiś tam :P
Więc już mam 120 wielkich łowczych , herosa zrekrutowałem nowego , dołaczyłem do oddziału 3 czarty bo pomyślałem że po oddaniu łowczych nie miałby kto zostać z herosem w oddziale ale po dojściu do smoków nic sie niedzieje tylko Agrael coś mówi ''''co za wybredne bestie '''' wie ktoś o co tu chodzi
? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak tym Lordem Nicoali kampoania ostatnia z sylvanu bo ni cholery ciagle mi sie teraz pojawia z legionem koscistych smokow:/ czy to BUG?? jak ja go mam rozwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 13:49, morthi napisał:

czolg sie pojawial na forum juz wiele razy :) jak na razie nic nowego nikt nie znalazl :)


Sorki za spamik:)
Niestety nie sledzę dokładnie całego wątku. A kopać przez 800 stron mi się nie chce:)

Dlatego dołączam do niektórych, twierdzących że powinien powstać dodatkowy temat o Heroes V.
Może nie tak szczegółowo podzielone jak to ktoś napisał wyżej, ale np ten jako info o polskim wydaniu oraz problemach technicznych w grze.

Drugi o samej grze. Ciekawostkach, zabawnych sytuacjach czy poradach jak przejść plansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:05, morthi napisał:

:) ale jesli cos znajdziesz to mam nadzieje ze sie z nami podzielisz :)


Bez obawy. Teraz to z podwójną czujnością badam mapy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować