Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 21:40, Wojman napisał:

Acha, czyli krytyczna opinia na temat Playa oznacza, ze jestem fanboyem CDA.

Nie, ale jeśli pisze się coś w stylu "wszystko w tym czasopiśmie jest najgorsze, poza pełniakami które jeszcze mogą być. CDA jest lepsze bo /och ach ech/", no to wybacz, takiego posta spodziewałbym się raczej po 13 dzieciaku zakochanym z CDA, bo wszyscy na podwórku mówią że jest najlepsze, a nie po dorosłym facecie.

Dnia 28.08.2009 o 21:40, Wojman napisał:

I mowi mi to fanboy Playa.

Kiepski ze mnie fanboy - PLAYa kupuję głównie tylko dla gier (jak wszystkie czasopisma zresztą), w dodatku niezbyt często. A gdyby zliczyć czasopisma kupione przez ostatnie dwa lata, to stosunek CDA do PLAYa wynosiłby gdzieś tak 4:1. Inna sprawa że o ile w PLAYu ilość przeczytanego czasopisma wynosi ok 90%, to w CDA nie przekracza chyba nawet 30% - po prostu współczynnik ilość "informacji/ilość tekstu" wypada tam bardzo marnie i jak mam czytać lanie wody jakiegoś redaktora, to wolę sobie książkę poczytać.
Nudzi mnie po prostu czytanie po raz setny postów na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, dlatego czepiam się zwykle takich postów...

Dnia 28.08.2009 o 21:40, Wojman napisał:

Nie jestem fanem CDA tyko stalym czytelnikiem.

Ta i przy każdej okazji powtarzasz w kółko to samo, aby tylko "dokopać" konkurencji CDA :D. W poście do którego linka wcześniej podałem wyraziłeś już swoją opinię, od tamtej pory chyba nic odkrywczego nie napisałeś, więc po co w ogóle pisałeś? Jak nie lubisz PLAYa, to nie kupuj, powiedz co masz do powiedzenia (wystarczy raz!) i dalej zachwycaj się swoim CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:43, Lord-Tyrranoos napisał:

Odniosę się do pierwszego zdania - CDA bronisz, jak lew.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=26176
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=25447
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=24940
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=23994

Dnia 28.08.2009 o 21:43, Lord-Tyrranoos napisał:

Playa w każdym poście próbujesz ośmieszyć/zbesztać.


Gdy dali w pelnej wersji Mafie czy Baldur`s Gate to Playa chwalilem.

Dnia 28.08.2009 o 21:43, Lord-Tyrranoos napisał:

To nie jest fanboyostwo ;>?


Nie. Fakt, ze jedno czasopismo lubie a drugiego nie nie oznacza, ze jestem fanem. Oznacza to tyle, ze w mojej opini jedno mi sie podoba, a drugie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:04, rob006 napisał:

W poście do którego linka wcześniej podałem wyraziłeś już swoją opinię, od tamtej
pory chyba nic odkrywczego nie napisałeś, więc po co w ogóle pisałeś?


Jestesmy na forum dyskusyjnym. Mam wiec prawo wyrazic opinie o kolejnych numerach tego czy innego czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:07, Wojman napisał:

Jestesmy na forum dyskusyjnym. Mam wiec prawo wyrazic opinie o kolejnych numerach tego
czy innego czasopisma.

Ta, tylko że powtarzanie w kółko tego samego to spam, który na forum dyskusyjnym nie jest mile widziany, a twoje opinie są prawie zawsze takie same, nie trzeba ich czytać aby je znać.

Dnia 28.08.2009 o 22:07, Wojman napisał:

Nie. Fakt, ze jedno czasopismo lubie a drugiego nie nie oznacza, ze jestem fanem. Oznacza
to tyle, ze w mojej opini jedno mi sie podoba, a drugie nie.

A wg ciebie to co musi robić człowiek, aby być fanem? Modlić się do czasopisma? Jestem ciekawy opinii na ten temat od człowieka, który pisze że nie jest nawet fanem CDA, a którego 90% postów w tym temacie to albo krytyka PLAYA, albo chwalenie CDA, albo jedno i drugie jednoczenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo to "zmiarkowanie" zrozumiałeś.

Dnia 28.08.2009 o 22:07, Wojman napisał:

Jestesmy na forum dyskusyjnym. Mam wiec prawo wyrazic opinie o kolejnych numerach tego
czy innego czasopisma.


To nie chodzi o to co można, a co nie. O tym jak nie cierpisz naszego stylu pisania przypominasz od 2 lat przy różnych okazjach i w prawie identyczny sposób. Można równie dobrze wchodzić co miesiąc na forum Pani Domu i przypominać tamtejszym czytelnikom, że Ty - Wojman - nie znosisz Pani Domu. Tylko po co?

"Rozumiem", że co miesiąc jest e-batalia o to czy pełniaki są "fajne" czy "słabizna i kotlety", ale wielokrotne przypominanie jakie się ma zdanie na temat stylu pisania, rzeczy raczej stałej? Jak dla mnie coś jest nieciekawe, to zwyczajnie to olewam i nie tracę czasu na omawianie tematu, który co miesiąc nie będzie mi się podobał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że jesteś osobą z redakcji Play''a,fajnie mieć taką znajomosc,fakt ze nei osobistą ale :) Wiec mam pytanie,kiedyś w Play''u pojawiały się plakaty z zaznaczonym dniem wyjścia nowego Play''a,ale teraz zauważyłem że Play wychodzi w różnych dniach,jak to jest wiecie dokłądnie kiedy wyjdzie[jeśli tak to gdzie to pisze] czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 23:24, NecroVisioneR napisał:

Widze że jesteś osobą z redakcji Play''a,fajnie mieć taką znajomosc,fakt ze nei osobistą
ale :) Wiec mam pytanie,kiedyś w Play''u pojawiały się plakaty z zaznaczonym dniem wyjścia
nowego Play''a,ale teraz zauważyłem że Play wychodzi w różnych dniach,jak to jest wiecie
dokłądnie kiedy wyjdzie[jeśli tak to gdzie to pisze] czy nie?


U, z tym kalendarzem na plakacie to nie mam pojęcia - ale przy najbliższej okazji się spytam czy wróci.
Ale od wieków można posłużyć się też patentem pt. regulamin krzyżówki (str. 55), gdzie zawsze jako termin trwania konkursu podaje się datę wyjścia nowego pisma :). Nowa krzyżówka rzecze: 17 września 2009.


Przyuważyłem, że na naszym forum powstał dziś temat z "powolnymi przeciekami" co do numeru 10/2009 - http://www.playpc.pl/forum/forum,pt21520_PLAY-1-9-pierwsze-info-.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 17:43, Damianuss1 napisał:

Świeżutki PLAY już w moich rękach :D. Płyta w napęd, a reszta do kibelka.


To zabrzmiało dwuznacznie:)

Zapchasz sobie go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:08, Ponury666 napisał:

Zapchasz sobie go:P

Do tego używam innych rzeczy =). Miałem na myśli czytanie. Play jest na tyle cienki jeśli chodzi o ilość stron, że da radę go szybko obrócić.

Btw w nowym numerze co do pełniaków - czyszczenie magazynów?

@Edit
Ok widzę, że czyszczonko : ( buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 01:47, azur65 napisał:

> Tja, raz na ruski miesiąc. Wolę dopłacić i mieć grubaśne CDA bądź KŚG. Playa kupuję
tylko
> dla pełniaków.
Jak dla mnie to sensownego tekstu jest więcej w Playu niż CDA, no ale o gustach się nie
dyskutuje.



Gazety o grach są raczej bez sensu dlatego na polu walki zostanie tylko cda który stworzył sobie własną scenę okołogrową. Za czasów kiedy ja byłem łebek były takie pro czasopisma jak Enter. ŚGK a i komputer świat miał inny klimat gry miały inny. Teraz dziatwa coraz gorsza w czytaniu gry coraz głupsze ogólny regres a na rynku polskim z grubasków został tylko cda i poradniki. Play niestety grubaskiem nie jest a takie to raczej umierają gazetki choć sam go nawet lubiłem do czasu aż wymienili ekipe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to mam szczescie :)
dostalem wlasnie swoj numer :) patrze a tu cos za gruby jest :) zamiast jednej dodatkowego czasopisma dostalem dwa :) a te dwa maja tez dodatkowe :) w sumie mam 5 sztuk czasopisma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:12, Jagged napisał:

ja to mam szczescie :)
dostalem wlasnie swoj numer :) patrze a tu cos za gruby jest :) zamiast jednej dodatkowego
czasopisma dostalem dwa :) a te dwa maja tez dodatkowe :) w sumie mam 5 sztuk czasopisma
:)


5 czasopism,ale jeden coover z pełniakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do tych czyszczeń nie mam szczęścia. Dziś mi się trafił numer KS Gry, który akurat mam, a KS Gry to kupuję raz na ruski rok... (co innego że kiedyś kupowałem co miesiąc). Raz mi się fajnie trafiło, miałem dodatkowy numer Playa (oczywiście już go miałem) i Play Extra o Zagubionych. :P
Kurcze następnym razem jak będę kupował, będę musiał wybrać się do jakiegoś Empiku, albo saloniku prasowego, aby sobie samemu wybrać, żeby mieć taki numer z czyszczeniem, który będzie miał w środku następny numer z czyszczeniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym Play znajdziemy takie pełniaki :
GTR: The Ultimate Racing
Galactic Civilizations II: Ultimate Edition
- Galactic Civilizations II: Dark Avatar
- Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor
Sąsiedzi z piekła rodem: Słodka zemsta
Sąsiedzi z piekła rodem 2: Na wakacjach

Nie tak fajne jak w CD-A ale też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować