Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz090

Pytania podchwytliwe :)

1949 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 21:30, zakrokrzy napisał:

słuchajcie, w związku z tym że jest lekki bałagan w tym temacie, stworzyłem kilka dni temu
regulamin ale moderatorzy go nie przypieli (pewnie dlatego że źle napisałem formularz). w związku
z tym pytam się was czy chcecie mieć taki regulamin czy nie, bo jeszcze raz będę pisać do modków
by go przypięli.



Jestem na tak. Unikniemy w ten sposób bałaganu. Mam nadzieję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:30, zakrokrzy napisał:

słuchajcie, w związku z tym że jest lekki bałagan w tym temacie, stworzyłem kilka dni temu
regulamin ale moderatorzy go nie przypieli (pewnie dlatego że źle napisałem formularz). w związku
z tym pytam się was czy chcecie mieć taki regulamin czy nie, bo jeszcze raz będę pisać do modków
by go przypięli.

Chcemy bo się ludzie wbijają jak nie ich kolej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:25, reykan napisał:

> > jest jeden papież już było
>
>
> Ok, zadam inne.
>
>
> Jest wyścig. Wyprzedasz osobę, która biegnie jako ostatnia. Którą zajmujesz teraz pozycję?

>


Pierwszą?


czyzby nie było bledu w zagadce poniewaz napisales wyprzedasz??a nie wyprzedzasz!! chyba ze w tym jest haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:24, CzystyZysk napisał:

> jest jeden papież już było


Ok, zadam inne.


Jest wyścig. Wyprzedasz osobę, która biegnie jako ostatnia. Którą zajmujesz teraz pozycję?


Dubluję ostatnią osobę na owalnym torze? Czyli maksymalnie mogę być przedostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyprzedzasz ostatnia to zajmujesz jej miejsce i ty jestes ostatni.

Jednak jak mozna wyprzedzic ostatnia osobe? Przeciez za nia juz nikogo nie ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 21:24, CzystyZysk napisał:

Jest wyścig. Wyprzedasz osobę, która biegnie jako ostatnia. Którą zajmujesz teraz pozycję?


No to zdublowałem ostatnią osobę, czyli jestem pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 21:42, Kamiloos napisał:

Jednak jak mozna wyprzedzic ostatnia osobe? Przeciez za nia juz nikogo nie ma :>



O to mniej-więcej mi chodziło. Nie można wyprzedzić ostatniej osoby, ponieważ to ona jest ostatnia a za nią nikogo nie ma, więc kto ją wyprzedzi? :P


Kamilos +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jednego zbiornika leci woda z dwoch kranow. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15 stopni Celsjusza, z drugiego -15 stopni Celsujsza. Jaka bedzie temperatura wody w zbiorniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:21, Kamiloos napisał:

Do jednego zbiornika leci woda z dwoch kranow. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15
stopni Celsjusza, z drugiego -15 stopni Celsujsza. Jaka bedzie temperatura wody w zbiorniku?

15 stopni Celsjusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:21, Kamiloos napisał:

Do jednego zbiornika leci woda z dwoch kranow. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15
stopni Celsjusza, z drugiego -15 stopni Celsujsza. Jaka bedzie temperatura wody w zbiorniku?


Z kranu nie może lecieć woda o temperaturze -15*C ponieważ musiałyby lecieć kostki lotu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:32, CzystyZysk napisał:

> Do jednego zbiornika leci woda z dwoch kranow. Z jednego kranu leci woda o temperaturze
+15
> stopni Celsjusza, z drugiego -15 stopni Celsujsza. Jaka bedzie temperatura wody w zbiorniku?

Z kranu nie może lecieć woda o temperaturze -15*C ponieważ musiałyby lecieć kostki lotu ;]



lodu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:22, Kamiloos napisał:

> 15 stopni Celsjusza

Tak jest :)

zakrokrzy +1

Coś mi się wydaje, że CzystyZysk ma rację, bo jak woda może mieć -15* C. Przecież wtedy to już lód jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie, do zbiornika się leje woda z dwóch kranów, tak?
To z pierwszego +15 , a z drugiego już nie poleci, czyli nic :)
15 +0 = 15oC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dom z 4 ścianami, wszystkie skierowane są na południe, obok twojego domu pojawił się miś. Jaki miał kolor sierści??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:50, PRINCE JANEK napisał:

biały bo dom jest na biegunie. to już było

tak? a to sorry :) PRINCE JANEK+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować