Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowszy Click w sprzedaży już od 3 lipca!

58 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 19:44, Rexaw napisał:

Niezły numerek, ale wolę ... :P

Cybermychę ? xD
Ja też wolę poczekać na CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie zapowiedź Lost Planet, chyba pozwolę sobie zakupić albo udam się do biblioteki i kulturalnie przeczytam, bo reszta już ciekawa jest troszkę mniej. To już nie ten Click! co kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak przepadam za Clickiem!
Czemu? Bo:
- tańszy od wszelkich konkurentów
- fajne pełniaki
- lakierowana okładka :-) (To raczej fanaberia, ale niech będzie!)
- dobry poziom recenzji i zapowiedzi
- przystępne newsy
- i jest po prostu... fajny, ot co.

Joł, joł, elo, madafaka! Click! 4 everyone on this planet! :-D (Ot, taki slang z mojej "dzielnicy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne... Czego wy się spodziewacie po czasopiśmie za 6,90? 200 stron pure treści? Może gier pokroju Diablo 2, które szanse na ukazanie się w jakiejkolwiek gazecie są bliskie zeru. Jak za niecałe 7 złotych, pismo prezentuje się jako tako, powiedziałbym nawet bardzo dobrze. Recenzje rzeczywiście - dość krótkie, ale zazwyczaj te na 6-7 stron są wypełnione po brzegiem screenami i różnymi pierdółkami, zaś sama treść mogłaby być zawężona do 2-3 stron max. Pełne wersje owszem - czasem (nieraz nawet częściej) są przyzwoite, a nawet bardzo dobre. To wg mnie oczywiste, że nie wiadomo jakich kokosów nie będzie, a i tak większość gier, które nadają się dla mnie do grania posiadam już od dobrych kilku miesięcy/lat (i to w zasadzie nie tylko mój punkt widzenia). W przeliczeniu na jakość/cena mogę ocenić Click''a na dobry/bardzo dobry. Od razu mówię - nie jestem jakimś wielkim fanem i wielbicielem Click''a, bo tak nie jest. (a zgadnijcie...CD-A of coz ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:56, Wieśniakoo napisał:

Ja jednak przepadam za Clickiem!
Czemu? Bo:
- tańszy od wszelkich konkurentów
- fajne pełniaki
- lakierowana okładka :-) (To raczej fanaberia, ale niech będzie!)
- dobry poziom recenzji i zapowiedzi
- przystępne newsy
- i jest po prostu... fajny, ot co.

Joł, joł, elo, madafaka! Click! 4 everyone on this planet! :-D (Ot, taki slang z mojej "dzielnicy")

Mialem napisać podobny post, ale cóż, wyprzedziłeś mnie. Ide zaraz do kiosku, bo będzie rozstrzygnięcie konkursu "My chcemy:skarbonki Wy dostajecie: gre, tylko nie pamiętam jaką :)" a ja bralem udzial w tym konkursie, może wygram :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie kupiłem, nowy numer Clicka! i jestem zachwycony, ponieważ w końcu dali jakieś fajne gry. Kiedyś grałem w Conflick: Desert Storm II i podobało mi się. Jest też Pierwsza recenzja w Polsce (jak zwykle Click jest pierwszy, a nie jakies CDA) Lost Planet, Colin McRae DIRT i Halo2, zapowiada sie ciekawie.
Kurde, patrze na ostatnią stronę a tam mialo byc rozstrzygnięcie konkursu "Odjechane skarbonki", a pisze ze w następnym numerze bedzie, cóż poczekam jeszcze miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś i się nie rozczarowałem. Generalnie poziom tekstów trzyma ten sam, rónwy i dobry poziom. Szkoda tylko, że coraz więcej piszą o MMO - kiedy ta moda się skończy?

PS: Zauważyliście, że większość gier w tym numerze została oceniona na "3"? Fatum? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:43, Emillo2 napisał:

w Clicku zapowiadają, że ich wydawca Bauer wyda Instinct już niebawem, pewnie w najnowszym
CDA. Podają, że to rosyjski F.E.A.R.

Tak samo jak Adrenaline to rosyjski Need for Speed ? Sorky, ale pewnie kolejna przereklamowana gierka ;) To będzie pewnie kolejny średni FPS, który mnie nawet porządnie nie wystraszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:41, kolektor napisał:

> w Clicku zapowiadają, że ich wydawca Bauer wyda Instinct już niebawem, pewnie
w najnowszym
> CDA. Podają, że to rosyjski F.E.A.R.
Tak samo jak Adrenaline to rosyjski Need for Speed ? Sorky, ale pewnie kolejna przereklamowana
gierka ;) To będzie pewnie kolejny średni FPS, który mnie nawet porządnie nie wystraszy ;)



wydawca CDA i Clicku jak widać kupił prawa do wydawania gier Noviy Disk-u, bo w każdym numerze coś od nich jest:
http://www.gry-online.pl/S046_w.asp?ID=1387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:35, Wieśniakoo napisał:

Szkoda tylko, że coraz więcej piszą o MMO - kiedy ta moda się skończy?

Tereaz jest coraz więcej fajnych MMO i dlatego więcej ich w Clicku! Tak mi sie wydaje :)

Dnia 03.07.2007 o 22:35, Wieśniakoo napisał:

PS: Zauważyliście, że większość gier w tym numerze została oceniona na "3"? Fatum? :-D

Hehe, rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować