Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 12:33, Globo napisał:

Pamiętam, jak wgrałem pierwszą swoją gierę na Atarynce - River Raid - siedzieliśmy z Ojcem
(wtedy ok. 40 lat) chyba do 2-giej w nocy (był środek tygodnia) ciągle wyrywając sobie z rąk
joystick :)) Tacie co prawda przeszło, ale teraz poznaję znaczenie przysłowia "nie rób drugiemu,
co tobie niemiłe" w sytuacji trochę odwrotnej - tzn. klawiaturę zabiera mi moja 7-letnia córa


Ja takie wyrywanie komputera znam do dzisiaj - mój ojciec też jest zapalonym graczomaniakiem :D Ostatnio ciągle molestuje Medievala 2. Dobrze, że przynajmniej siostra ma teraz swojego laptopa, czyli jeden użytkownik mniej ^_^ I zauważ, ze Twoja sytuacja jest o niebo lepsza - możesz powiedzieć córce, że od grania na kompie psuje się wzrok i dlatego jej tego zakazujesz :D I grasz sobie ile chcesz. A ja co mam ojcu powiedzieć? :] Na moim staruszku w pokoju (PIV, GF3Ti,512 MB RAM) za wiele nie zdziałam, nowe gry mogę sobie odpuścić już na starcie - pozostaje mi tylko wspólny komp, którego używa też tata. Jest to tak zwany ''komputer zmianowy'' :) BTW - to ojciec zaraził mnie miłością do gier, bo ja się wcale o Amigę nie prosiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 12:33, Globo napisał:

klawiaturę zabiera mi moja 7-letnia córa
:))

Ja za kilka lat będę miał tak z moim synkiem na razie ma tylko 4 latka ale już uwielbia przesiadywać mi na kolanach jak gram, gorzej jak chce w Dawn of War - Dark Crusade pograć to czekam aż pójdzie spać ;-) Już zacząłem go zarażać fanatyzmem do rpg i rts ma gust uwielbia Warcrafta Małżonce puszczą nerwy jak będziemy na dwa kompy przycinać w giery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI JESTEM NIEPELNOLETNI I CO Z TEGO NARAZIE SIE CIESZE Z TEGO BO MOZNA BYC JUZ DOROSLYM PRZED 18(CHOC JA NIE JESTEM:d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż na razie spotkałem tylko jednego starszego ode mnie gramowicza (nie licząc ekipy CDP). Mam 23 lata, ale w żaden sposób nie czuję się tym faktem lepszy od innych także spokojnie możecie mnie traktować jak swojego ziomka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:01, YahooPL napisał:

Cóż na razie spotkałem tylko jednego starszego ode mnie gramowicza (nie licząc ekipy CDP).

No to chyba jeszcze mało ludzi tutaj znasz. Ja spotkałem przynajmniej kilku.

Dnia 08.02.2007 o 21:01, YahooPL napisał:

Mam 23 lata, ale w żaden sposób nie czuję się tym faktem lepszy od innych także spokojnie możecie mnie traktować jak swojego ziomka :P

Ziomka? Ja raczej wolę ludzi traktować jako znajomych z forum niż ziomków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:09, ko?nik napisał:

No to chyba jeszcze mało ludzi tutaj znasz. Ja spotkałem przynajmniej kilku.


Przeważnie nie pytam się ludzi z forum ile mają lat. Nie wiem jak ty :P

Dnia 08.02.2007 o 21:09, ko?nik napisał:

Ziomka? Ja raczej wolę ludzi traktować jako znajomych z forum niż ziomków ;P


Chodziło mi bardziej o sposób zwracania się do mnie. Niektórzy mówili mi "proszę pana" co mnie trochę denerwuje bo zwrot raczej do mnie nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:12, YahooPL napisał:

Przeważnie nie pytam się ludzi z forum ile mają lat. Nie wiem jak ty :P

Ja też nie, ale jestem już trochę obeznany i wiem mniej więcej ile doświadczeni Userzy mają lat

Dnia 08.02.2007 o 21:12, YahooPL napisał:

Chodziło mi bardziej o sposób zwracania się do mnie. Niektórzy mówili mi "proszę pana" co mnie
trochę denerwuje bo zwrot raczej do mnie nie pasuje...

Ja bardziej nie lubię gdy ktoś się do mnie zwraca ziomek/gostek. Nie cierpię tego! Ale pan/pani też nie za fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam w tej chwili 14 lat ...w maju bede miał 15 ;p...moja historia z komputerem zaczeła się gdy byłem taki malutki ze tego nie pamiętam xDD..na filmie ktory moj chrzestny nakręcił ...mama mi zmieniała osraną pieluche xD a mój tatus (juz nie chrzestny) siedzi i coś robi na takim średniowiecznym jak na dzisiejsze czasy kompem xD..
kilka lat później dowiedziałem ze się wdrapałem na biurko i strąciłem monitor xDDDDD... <cwaniak>

moj własny komputer dostałem w 8 lat temu ;]..nie pamiętam swojej pierwszej gry xD...najpewniej był to saper !xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 08:55, Globo napisał:

Hmmm... seniorem powiadasz? Ja 28.02 skończę 31 (więc co niektórzy, to by mi mogli "tato" mówić
:))), a myślę że znajdą się jeszcze starsi ode mnie :)))

Uff, a już się bałem, że ze swoimi 30 latami będę tu uważany za emeryta, pocieszyłeś mnie.
Sam też zaczynałem od atarynki, potem była komoda i amiga, a potem wreszcie pc, razem będzie jakieś 17-18 lat grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować